Lehekülg 3, kokku 13 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 258

Teema: Poks

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Matchy sa tegeled poksiga?

U21 Kasutaja Montag avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Okei, ei tegele, niisama huvitas.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    Okei, ei tegele, niisama huvitas.
    Sellge!

1010101010

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

R.I.P

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

R.I.P
    selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
    muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga
    Catalunya is not Spain!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
    muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga
    Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.
    Poks kaitsmetega on ok. ehk siis nn. olümpiapoks. mu on tapmine.
    Jalkas saadakse tõesti viimasel ajal palju surma, kuid tegu ikka mingi ületreenituse ja südamehäiretega, mis tegelt tähendab, et surnu poleks tohtinud sporti teha sellisel tasemel sellistel koormustel.
    Poksi puhul on aga nõrk koht just aju, mis on inimesel siiski õrneim koht.
    Catalunya is not Spain!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Päris häid tehnilisi sooritusi võib siit leida

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!
    Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.
    No ja kes niisama on ära keeranud mis neil siis viga on olnud!?

Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Esmaspäev Rinnalihased, Triitseseps
    Harjutus Seer Kord

Rinnalt surumine 6 12-1
    Hantlitega lennutamine 3-4 8
    Ristivedu plokil 3 8
    Surumine rööbaspuudel 4 8-10
    Allasurumine plokil 4 6-8
    Prantsuse surumine 3 10
    Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.

Teisipäev Selg,Biitseps
    Harjutus Seer Kord

Laia haardega lõuatõmme 4 6
    Keskmise haardega lõuatõmme 4 6
    Kitsa haardega lõuatõmme 4 6
    Kitsa haardega alla tõmbed plokil 4 6
    või,istes kangi tõmbed kõhu vastu plokil
    Sirgete jalgadega jõutõmme 4 6
    Jõutõmme 6 12-1
    EZ-kangiga küünarvarte kõverdamine Scott-pingil 3 10
    või,küünarvarte kõverdamine(haamer hoiak)Hantlitega
    Istes küünarvarte kõverdamine hantlitega 3 10

Neljapäev Õlad
    Harjutus Seer Kord

Hantlite ette tõsted sirgete kätega 3 10
    Hantlite lennutamine kõrvale 3 10
    Kangi tõmbed lõuaalla Smith masinal 4 6
    Surumine üles kangiga 6 12-1
    Istes hantlite surumine 4 6
    Õlatõsted kangiga või hantlitega 4 15

Reede Reielihased
    Harjutus Seer Kord

Säärte sirutamine 3 10
    Säärte kõverdamine 3 10
    Kükk Smith masinal kitsa harkseisuga 4 6
    Kükk Smith masinal keskmise harkseisuga 4 6
    Kükk Smith masinal laia harkseisuga 4 4-6
    Jalapress 6 6

Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu
    Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?
    Esmaspäev, Kolmapäev ja Reede siis poksitrenn. Rein Pajuri SK.

Ei kasuta, üritan süüa võimalikult palju ja tihti, muna ja taolist valgu ja süsivesikute andijat! Joon ainult Isostari.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Rääkides sellest "ärakeeramisest", siis mulle on jäänud pigem seemulje, et poksijate ja ka lihtsalt suurte jõusaali külaliste puhul pole probleemmitte pähe löömine, vaid see, etsaadakse oma lihasest nii palju enesekindlust, et nende arvates saab iga asja jõuga lahendatud - muud suhtlust pole vaja ja ma ei pea seda eriti eluterveks. Kusjuures see suhtumine ei pruugi muidu välja tulla, kuid anna poistele natuke tilka ja mõistus kaob.

Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

vaatasin seda parimate nokautide videot ja ikka ei saa aru, et miks peab olema spordiala, kus su eesmärk on vastane lüüa ajuvapustusse ehk siis meelemärkusetuks.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Absurd jah, nina on ka raudselt pärast mõningast ajalist poksitrennis käimist nagu Ali-Baba 40-nel röövlil.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata.
    Suvel ikka ka toimub, aga tead kus on MUstamäe linna osa valitsus? Lakiotsa bussi peatuse ja Zolnoki peatuse vahel! kuumaks on 200.- kr. ja korra maks on 30.-kr. Trennid on Esmasp. Kolmap. ja Reede kell 18.00.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Siin enamuste jutt on selline et näha et te olete poksi kauged inimesed, arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama! Tegelikult kui Sa käiksid kas või ühe korra poksi trennis ära ma arvan et Sinu arvamus muutuks ka poksist päris ruttu

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama!
    Paraku nii ongi. Sina oled selle väite parim tõestus.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud