320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    kas mitte see pole, et võidab see, kellel suurem relv kaasas ob
    võidab see kes on alatum

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      ei mõtle, see oli lihtsalt näide et ei tasu oodata tänaval ausat kaklust, ikka võetakse maast kivi või lüüakse tšäksiga. Pealegi ma tean tüüpe kellel autos kasvõi revolver või nii. See jutt läks jah poksist nüüd kõvasti mööda, poks muidu lahe asi vaadata aga tegelikult suhteliselt mõtetu võitluskunst.
      MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?
        Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksija lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksija aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
          Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksia lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksia aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.
          Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!
            ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline). Millegi pärast ma arvan et Bruce Lee oleks Tysonile ära pannud Kimbot tead ikka jah, ta sai ka ainsa knockoudi mingilt karated õppind mehelt, jalaga põmmdi näkku ja ko.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas cáñamo
              ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline):
              Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti! Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti! Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema
                Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                  Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.
                  Kivi või raua tükk juba loogilisem, tsäga nii kerge juh! Kroonine ka kerge juh!

                  Kommentaar


                    #39
                    Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                      Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?
                      Tavaliselt 5 korda nädal ex siis iga hommiku. PLus Poksitrenn ka suhteliselt aeroobne vähemalt 2h sellest siis ülejäänud jõuosa!

                      Kommentaar


                        #41
                        Matchy sa tegeled poksiga?

                        Kommentaar


                          #42
                          Okei, ei tegele, niisama huvitas.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                            Okei, ei tegele, niisama huvitas.
                            Sellge!

                            1010101010

                            Kommentaar


                              #44
                              Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

                              Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

                              R.I.P

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

                                Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

                                R.I.P
                                selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
                                muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X