320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
    muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga
    Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.
      Poks kaitsmetega on ok. ehk siis nn. olümpiapoks. mu on tapmine.
      Jalkas saadakse tõesti viimasel ajal palju surma, kuid tegu ikka mingi ületreenituse ja südamehäiretega, mis tegelt tähendab, et surnu poleks tohtinud sporti teha sellisel tasemel sellistel koormustel.
      Poksi puhul on aga nõrk koht just aju, mis on inimesel siiski õrneim koht.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #48
        No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!

        Kommentaar


          #49
          Päris häid tehnilisi sooritusi võib siit leida

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!
            Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.
              No ja kes niisama on ära keeranud mis neil siis viga on olnud!?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Esmaspäev Rinnalihased, Triitseseps
                Harjutus Seer Kord

                Rinnalt surumine 6 12-1
                Hantlitega lennutamine 3-4 8
                Ristivedu plokil 3 8
                Surumine rööbaspuudel 4 8-10
                Allasurumine plokil 4 6-8
                Prantsuse surumine 3 10
                Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.


                Teisipäev Selg,Biitseps
                Harjutus Seer Kord

                Laia haardega lõuatõmme 4 6
                Keskmise haardega lõuatõmme 4 6
                Kitsa haardega lõuatõmme 4 6
                Kitsa haardega alla tõmbed plokil 4 6
                või,istes kangi tõmbed kõhu vastu plokil
                Sirgete jalgadega jõutõmme 4 6
                Jõutõmme 6 12-1
                EZ-kangiga küünarvarte kõverdamine Scott-pingil 3 10
                või,küünarvarte kõverdamine(haamer hoiak)Hantlitega
                Istes küünarvarte kõverdamine hantlitega 3 10


                Neljapäev Õlad
                Harjutus Seer Kord

                Hantlite ette tõsted sirgete kätega 3 10
                Hantlite lennutamine kõrvale 3 10
                Kangi tõmbed lõuaalla Smith masinal 4 6
                Surumine üles kangiga 6 12-1
                Istes hantlite surumine 4 6
                Õlatõsted kangiga või hantlitega 4 15


                Reede Reielihased
                Harjutus Seer Kord

                Säärte sirutamine 3 10
                Säärte kõverdamine 3 10
                Kükk Smith masinal kitsa harkseisuga 4 6
                Kükk Smith masinal keskmise harkseisuga 4 6
                Kükk Smith masinal laia harkseisuga 4 4-6
                Jalapress 6 6

                Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu
                Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

                E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

                  E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?
                  Esmaspäev, Kolmapäev ja Reede siis poksitrenn. Rein Pajuri SK.

                  Ei kasuta, üritan süüa võimalikult palju ja tihti, muna ja taolist valgu ja süsivesikute andijat! Joon ainult Isostari.

                  Kommentaar


                    #54
                    Rääkides sellest "ärakeeramisest", siis mulle on jäänud pigem seemulje, et poksijate ja ka lihtsalt suurte jõusaali külaliste puhul pole probleemmitte pähe löömine, vaid see, etsaadakse oma lihasest nii palju enesekindlust, et nende arvates saab iga asja jõuga lahendatud - muud suhtlust pole vaja ja ma ei pea seda eriti eluterveks. Kusjuures see suhtumine ei pruugi muidu välja tulla, kuid anna poistele natuke tilka ja mõistus kaob.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #55
                      Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata.

                      Kommentaar


                        #56
                        vaatasin seda parimate nokautide videot ja ikka ei saa aru, et miks peab olema spordiala, kus su eesmärk on vastane lüüa ajuvapustusse ehk siis meelemärkusetuks.

                        Kommentaar


                          #57
                          Absurd jah, nina on ka raudselt pärast mõningast ajalist poksitrennis käimist nagu Ali-Baba 40-nel röövlil.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata.
                            Suvel ikka ka toimub, aga tead kus on MUstamäe linna osa valitsus? Lakiotsa bussi peatuse ja Zolnoki peatuse vahel! kuumaks on 200.- kr. ja korra maks on 30.-kr. Trennid on Esmasp. Kolmap. ja Reede kell 18.00.

                            Kommentaar


                              #59
                              Siin enamuste jutt on selline et näha et te olete poksi kauged inimesed, arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama! Tegelikult kui Sa käiksid kas või ühe korra poksi trennis ära ma arvan et Sinu arvamus muutuks ka poksist päris ruttu

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama!
                                Paraku nii ongi. Sina oled selle väite parim tõestus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X