320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Käisin kunagi jalka trennis, käin Hollandi mängust alates vaatamas A-koondise mänge(sealt alates väga vähe kodumänge vahelejäänud). Käin Meistriteliigat vaatamas. Käin Eesti välismängevaatamas.

    PALUNI MITTE OT ROHKEM
    Sul tühik ei tööta või on muud probleemid?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas allarn Vaata postitust
      Sul tühik ei tööta või on muud probleemid?
      Tühikut peab ja kõvasti suruma, vahepeal ei funka ültse!?

      Kommentaar


        #78
        Ivan Calderon Vs Rodel Mayol Rematch is set on September 21


        By Benjie Varella: Finally, the rematch between WBO light flyweight champion of Puerto Rico, Ivan Calderon (32-0-1, 6Ko’s) and tough Filipino challenger Rodel Mayol (25-3-1, 19Ko’s) has been set on September 21 in the champ’s homeland.

        It can be recalled that the battle of these two little-but-toughie men resulted to a controversial technical draw at the famed Madison Square Garden during the recent Puerto Rico festival.

        Judges scored it 58-56 for Mayol, 58-56 for Calderon while the third saw it dead even at 57-57 on the scorecard.

        The match between the two was eventually stopped in the 6th round due to an accidental headbutt by the Filipino which resulted to an excessive bleeding from Calderon’s forehead. But that was not the first headbutt of the match. The two boxers clashed heads in the 3rd, 4th and 5th round of the match without any points deducted from either of the two.

        Many boxing experts believed that Mayol may have stolen the title due to his clear connections and has done more damage to the Puerto Rican who persistently was running and playing like a mouse inside the canvass.

        This time, there are no more excuses and a rematch is just what fight-fans would love to see. At the main undercard will be another Filipino Michael Farenas (25-2-3, 22Ko’s) who also recently scored a draw against Arturo Gomez.

        The vicious Farenas, a protégé of two time world champion Gerry Penalosa will challenge WBO Super Featherweight Champion Roman Martinez for the title who also hails from Puerto Rico. Martinez has a decent record of 13Ko’s and a draw out of 22 fights.


        Lõpuks!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Esmaspäev Rinnalihased, Triitseseps
          Harjutus Seer Kord

          Rinnalt surumine 6 12-1
          Hantlitega lennutamine 3-4 8
          Ristivedu plokil 3 8
          Surumine rööbaspuudel 4 8-10
          Allasurumine plokil 4 6-8
          Prantsuse surumine 3 10
          Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.


          Teisipäev Selg,Biitseps
          Harjutus Seer Kord

          Laia haardega lõuatõmme 4 6
          Keskmise haardega lõuatõmme 4 6
          Kitsa haardega lõuatõmme 4 6
          Kitsa haardega alla tõmbed plokil 4 6
          või,istes kangi tõmbed kõhu vastu plokil
          Sirgete jalgadega jõutõmme 4 6
          Jõutõmme 6 12-1
          EZ-kangiga küünarvarte kõverdamine Scott-pingil 3 10
          või,küünarvarte kõverdamine(haamer hoiak)Hantlitega
          Istes küünarvarte kõverdamine hantlitega 3 10


          Neljapäev Õlad
          Harjutus Seer Kord

          Hantlite ette tõsted sirgete kätega 3 10
          Hantlite lennutamine kõrvale 3 10
          Kangi tõmbed lõuaalla Smith masinal 4 6
          Surumine üles kangiga 6 12-1
          Istes hantlite surumine 4 6
          Õlatõsted kangiga või hantlitega 4 15


          Reede Reielihased
          Harjutus Seer Kord

          Säärte sirutamine 3 10
          Säärte kõverdamine 3 10
          Kükk Smith masinal kitsa harkseisuga 4 6
          Kükk Smith masinal keskmise harkseisuga 4 6
          Kükk Smith masinal laia harkseisuga 4 4-6
          Jalapress 6 6

          Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu
          Kava on iseenesest ok, aga minu arvates on isoleeritud harjutused jamad, eelistada ikkagi vabasid raskusi, keha areneb mitmekülgsemalt.
          Küsiks, milline on aasta plaan, millal millele rõhku pannakse, erinevad kavad?
          Noh näiteks, baasiladumine, millised treeningud, siis võistlusteks valmistumine jne. Oleks huvitav näha.
          Tore oleks kui saaksid siia panna ka mõne täiskasvanud sportlase treeningkava või aastaplaani, mis ma usun erineb kindlasti sinu kavast.
          AILTON

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Kava on iseenesest ok, aga minu arvates on isoleeritud harjutused jamad, eelistada ikkagi vabasid raskusi, keha areneb mitmekülgsemalt.
            Küsiks, milline on aasta plaan, millal millele rõhku pannakse, erinevad kavad?
            Noh näiteks, baasiladumine, millised treeningud, siis võistlusteks valmistumine jne. Oleks huvitav näha.
            Tore oleks kui saaksid siia panna ka mõne täiskasvanud sportlase treeningkava või aastaplaani, mis ma usun erineb kindlasti sinu kavast.
            See ongi nagu jõutsüklikava või nii kus peaks olema isoleeritud harjutused minuarvates, aga plaan selline, et enamus aeg teravuse peale harjutused (tavalisedbaas harjutused, muidugi tuleks neid muuta tihti)Siis jõutsüklid mõned korrad aastas, Eriti sellist lihase punniajamis kavasid ei tee. See kava mis siin on postitatud see ongi täiskasvanud sportlase oma Ühe UFC venna oma

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ühe UFC venna oma

              Kelle oma?

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
                Kelle oma?
                Kurivaim ma ei suutnud seda ajakirja leida kus see artikkel sees oli ja ma ei mäleta ta nime ka. valge igatahes.

                Kommentaar


                  #83
                  Päris üks valge on seal
                  anyway kui kunagi selle artikli üles leiad võid teada anda..

                  Kommentaar


                    #84
                    Kui arvestada et teed veel erialalist trenni+jooksu, siis kuhu jääb taastumisaeg?

                    Kava tehakse ju vastavalt võimetele ja treenitusele, kas sa oled siis ühel tasemel selle UFC vennaga või?
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      Kui arvestada et teed veel erialalist trenni+jooksu, siis kuhu jääb taastumisaeg?

                      Kava tehakse ju vastavalt võimetele ja treenitusele, kas sa oled siis ühel tasemel selle UFC vennaga või?
                      Taastumis aeg ükskord nädalas, ei kindlasti ma pole temaga ühel tasemel, aga ega ma tee samade raskustega mis tema ju.

                      Kommentaar


                        #86
                        Kuule mehhakas mis on sinu tuleviku väljavaated?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Kuule mehhakas mis on sinu tuleviku väljavaated?
                          Lähitulevikus tahks tulla teistkordselt Eesti meistriks(põhi ülessanne), pääs koondisesse, välis võistlused jne.

                          Kunagi üritan profipoksis läbi lüüa

                          Utoopilised plaanid, aga ma arvan et peab seadama endale suured eesmärgid, et ültse läbi lüüa.

                          Kommentaar


                            #88
                            Lähitulevikus õpi õigekeel ära ja siis räägime poksist

                            Kommentaar


                              #89
                              Ukrainlane Vitali Klitško alistas laupäeva öösel Los Angeleses profipoksi WBC-versiooni raskekaalu tiitlimatšis ameeriklase Cristobal Arreloa ja säilitas meistritiitli.




                              Matš lõppes 10. raundiga, sest 11. raundis väljakutsuja Arreola enam kohtumist jätkata ei suutnud ning ukrainlane võitis tehnilise nokaudiga.

                              Juhiks tähelepanu sellele, et Arreola hakkas peale matsi lakkamatult nutma. Mida just väga tihti ei näe, et keegi nutaks peale matsi.

                              Kommentaar


                                #90
                                Ma olen aru saanud, et sinu vastased teevad täpselt samamoodi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X