320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ocime ca mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kuulge, kas Kanada-Eesti mäng toimus ka Vormsil? Jube sarnased staadionid ikka.

    Kommentaar


      #47
      Mulle meeldib Vormsi.

      Kommentaar


        #48
        Ma ei tea kuidas teistele tundus, kuid urmar feilis küll nüüd täiega.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ma ei tea kuidas teistele tundus, kuid urmar feilis küll nüüd täiega.
          see feil oli juba enne postituse lõpuni lugemist ja ilma juutuubi linki avamata

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
            Täna pidi muidu 8.30 olema Imperia! Jäid hiljaks kahjuks!
            täpselt nii. totaalne ämber. trenn toimus ilusti, pooled mehed läksid otse Igamehe pubist.. väga viimase peal oli..

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              täpselt nii. totaalne ämber. trenn toimus ilusti, pooled mehed läksid otse Igamehe pubist.. väga viimase peal oli..
              Läbi Vormsi Hiiumaale jalutasin siis oli ka teid seal näha. Millal tribüünid saate, memmed elasid teil seal küll hoogsalt kaasa.

              Kommentaar


                #52
                No Vormsi omad kas Hannes10 jõudis lõpuks ka trenni?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No Vormsi omad kas Hannes10 jõudis lõpuks ka trenni?
                  Oot,oot.....nüüd ma olen küll segaduses
                  Fcfloraforever ja mõned veel siin, suutsid mulle lõpuks selgeks teha, et mingeid trenne tegelikult ei olegi! Lihtsalt kamp pahatahtlike kiusajaid said mu üle naerda siin! Naerame kõik koos... HAHAHAHA HAHA, värdjad!!! Nii, et ikka on mingid trennid kuskil vä? Tundub, et kes viimasena naerab naerab ka seekord paremini! Aga trennimehed, kui pakkumine jõus ikka on, siis suhtleme msn-is edasi. vvõitleja@hotmail.com Võtke ühendust siis! Tsau!

                  Kommentaar


                    #54
                    Ei ikka pahatahtlikud kiusajad naeravad viimasena. Sa hannes10 oled ikka eriline naiivitar. Aga üldiselt võiks selle teema nüüd kaheksaks aastaks jälle unustada.

                    Kommentaar


                      #55
                      Eilne trenn oli ikka kohutav algul ei saanud Tallinnast tulema ja pärast ei saanud Vormsilt minema. Aga memmed on head tööd teinud plats puhas ja jääd ka pole.
                      Kiitus memmedele

                      Kommentaar

                      Working...
                      X