320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ocime ca mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    (facepalm)
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
      Aa...siis ma pole ikka huvitatud, kui see jutt nüüd õige on ikka.
      Meeskonna laev väljub kell 19.00 Tallinna sadamast. Jõuad veel ümber mõelda...

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Meeskonna laev väljub kell 19.00 Tallinna sadamast. Jõuad veel ümber mõelda...
        Mingi nali vä? Mis need trennid on kusagil sadama kandis siis vä?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Meeskonna laev väljub kell 19.00 Tallinna sadamast. Jõuad veel ümber mõelda...
          Ma ei tea kes sa oled, kuid meie satsi vend sa pole. Praegu laev ei käi. Sõidad Heltermaale ja sealt paned jooksuga Vormsile ning palli trenni teeme ilusal ja rohelisel kunstmurul. Näeme trennis.

          Kommentaar


            #20
            Ma ei saa aru, mis Vormist te siin räägite? Mul üks tuttav elab seal, uurisin natuke... ja Vormsil ei olegi jalgpalli trenne! Mis keiss on siis???

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
              Ma ei saa aru, mis Vormist te siin räägite? Mul üks tuttav elab seal, uurisin natuke... ja Vormsil ei olegi jalgpalli trenne! Mis keiss on siis???
              me oleme enda tegemisi hästi varjanud. ei taha meedia tähelepanu.

              Kommentaar


                #22
                Kas see laupäev toimub? Kuuldavasti Vormsil tuiskab ja lahti pole lükatud.
                Tõdemusi laudast

                Kommentaar


                  #23
                  seal on ju see suur tuulik, mis tööle pannakse kui on vaja plats puhtaks tuulutada.. usun, et pole muret..

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                    Ma ei saa aru, mis Vormist te siin räägite? Mul üks tuttav elab seal, uurisin natuke... ja Vormsil ei olegi jalgpalli trenne! Mis keiss on siis???
                    Appi kui loll sa oled!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Appi kui loll sa oled!
                      Mis loll? Sa ei pea kohe nii ütlema. Kui sa ise nii tark oled, eks siis nimeta mõni Vormsi jalgpalli meeskond.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                        Mis loll? Sa ei pea kohe nii ütlema. Kui sa ise nii tark oled, eks siis nimeta mõni Vormsi jalgpalli meeskond.
                        Loe ülevalt teksti ja saad ehk ise ka aru...
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          #27
                          Lugesin praegu... ei leidnud ka sealt ühegi Vormsi satsi nime. Paistab et lolliks jääd ikkagi sina või mis?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                            Lugesin praegu... ei leidnud ka sealt ühegi Vormsi satsi nime. Paistab et lolliks jääd ikkagi sina või mis?
                            Appi.... loe veel korra ja siis mõtle kas on mingi Vormsi sats olemas või mitte?
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Appi.... loe veel korra ja siis mõtle kas on mingi Vormsi sats olemas või mitte?
                              Ma lugesingi ennem päris mitu korda juba. Tead, kui sul mingeid vettpidavaid fakte pole, siis ära enam seda teemat risusta! Rääkisin oma tuttavaga msn-is ka veel ja tema ka mitu korda kinnitas mulle, et mul, mitte sul on õigus. Vot! Kes siin laupäeval trenni tahtis minna, siis ma võin kindlalt öelda, et trennid toimuvad kuskil mujal!!! Igatahes mitte Vormsil.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                                Ma lugesingi ennem päris mitu korda juba. Tead, kui sul mingeid vettpidavaid fakte pole, siis ära enam seda teemat risusta! Rääkisin oma tuttavaga msn-is ka veel ja tema ka mitu korda kinnitas mulle, et mul, mitte sul on õigus. Vot! Kes siin laupäeval trenni tahtis minna, siis ma võin kindlalt öelda, et trennid toimuvad kuskil mujal!!! Igatahes mitte Vormsil.
                                Esmalt, see kuulutus on ainult kaheksa aastat vana, sina muidugi ei pannud seda tähele, järgmiseks tehti su kulul nalja ja öeldi, et Vormsil on trennid, sina kergeusklikult uskusid seda kõike ja nagu näha pole sa sellest siiani aru saanud, et mingeid trenne tegelikult polegi.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X