320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ocime ca mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vormsi Võitleja täitsa tegudel.
    Tõdemusi laudast

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Esmalt, see kuulutus on ainult kaheksa aastat vana, sina muidugi ei pannud seda tähele, järgmiseks tehti su kulul nalja ja öeldi, et Vormsil on trennid, sina kergeusklikult uskusid seda kõike ja nagu näha pole sa sellest siiani aru saanud, et mingeid trenne tegelikult polegi.
      Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä, ta võib sulle öelda? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
        Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!
        Antud teemas ei ole mingeid trenne, täitsa persses kui tainas võib üks inimene olla... sinu üle tehti nalja kui öeldi, et trennid on Vormsil, türa mis sa sõidad Vormsile Tallinna sadamast või? Vormsil ei ole mingeid trenne ja antud teemas pole kaheksa aastat juba mingeid trenne!
        FC Flora

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
          Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä, ta võib sulle öelda? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!
          Panime uueks hooajaks mansa taas kokku.
          Tõdemusi laudast

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Antud teemas ei ole mingeid trenne, täitsa persses kui tainas võib üks inimene olla... sinu üle tehti nalja kui öeldi, et trennid on Vormsil, türa mis sa sõidad Vormsile Tallinna sadamast või? Vormsil ei ole mingeid trenne ja antud teemas pole kaheksa aastat juba mingeid trenne!
            Ma ju räägingi, et kahtlustasin natuke algusest peale, kas ikka toimuvad seal Vormsil trennid. See kui sa pole kaheksa aastat viitsinud trenni teha, ei anna küll mingit õigust teiste üle nalja teha siin. Tahaks ikka vastuseid meestelt kes teemast midagi teavad kah!

            Kommentaar


              #36
              See Teema On 8 Aastat Vana Idikas.

              Kommentaar


                #37
                Hea töö Hannes, ootamisvaev sai tasutud, mõni "terav pliiats" suutis ikka orki lennata
                Häbi-häbi Brandon
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas indahell Vaata postitust
                  See Teema On 8 Aastat Vana Idikas.
                  No kuule, 8 aastaga võib ju nii mõndagi muutuda, erinevad meeskonnad ühinevad, mõned loobuvad, teised jälle alustavad puhtalt lehelt jne...jne. Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate! Mina olen igatahes käpp, kui koha üles leian! Jaanus kas mängisid ka hooajal 1989/1990 Võitleja ridades. Üks Jaanuse nimeline ründav keskkaitsja oli seal küll...

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                    No kuule, 8 aastaga võib ju nii mõndagi muutuda, erinevad meeskonnad ühinevad, mõned loobuvad, teised jälle alustavad puhtalt lehelt jne...jne. Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate! Mina olen igatahes käpp, kui koha üles leian! Jaanus kas mängisid ka hooajal 1989/1990 Võitleja ridades. Üks Jaanuse nimeline ründav keskkaitsja oli seal küll...
                    Olin täitsa olemas, häguselt veel mäletan neid aegu. Kahju, et Võitleja pidi niimoodi lõpetama, aga ehk koos minu ja veel mõne vana leegionäriga saab jalad taas alla.
                    Tõdemusi laudast

                    Kommentaar


                      #40
                      Praegu just käisin välajkut uurimas. Memmed on kenasti luuda kasutand ja plats on puhas. Homme teeme kindlasti trenni. Kõik haapsallu bussiga ja paneme jala vormsile
                      Näeme seal

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                        Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate!
                        Tänud, ma sain küll korralikult naerda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Appi kui loll sa oled!
                          Sa kutsud sulle koti pähe tõmmanut pimedaks. Appi kui loll sa oled!

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma ei saa aru,ma olen Vormsil ja leidsin väljaku ka üles,see on siis nii et tuuliku juurest tuleb kohe paremale keerata ja umbes 1,5 km otse sõita ja siis juba paistabki,aga ma ei saa aru,et trenn pidi täna kl 12.00 hakkama aga ma olen ainuke kes kohal on .... fakk ... mismõttes nagu??? Kus siis kõik kindlad lubajad on kes tahtsid trenni teha??? Istun autos soojas ja õnneks mul läppar kaasas ja wifi ka toimib. Hea et võtsin termosega teed ja võikud kaasa!!! Aga ma ootan kella 14.00-ni ja siis tõmban küll minekut kui keegi kohale ei ilmu!!!!

                            P.S. Väljak on jah ikka väga puhtaks lükatud, nii et poisid ruttu trenni!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              AHHAAHHHHHAAAAA..... kurat ma olen üliõnnelik, et täna ennast kohale ei vedanud, perse ööläbi kaalusin erinevaid variante! Kas tulla või mittetulla, mis kell, kuskohta jne...! Aga seda ma arvasin õigesti ikka, et ega seal Vormsi spordibaasis talvel mingeid trenne pole. Fakk jube kaugelt oleks ikka tulema pidanud...

                              Algselt postitas ertz
                              4real?

                              kordame üle.. trennid on Vormsil 3 x nädalas, aegadel E kl 10.15, R kl 21.15 ja L kl 8.30. kui sobib, siis vea end kohale..

                              Täna pidi muidu 8.30 olema Imperia! Jäid hiljaks kahjuks!

                              Kommentaar


                                #45
                                Ma ei saa aru, kes siin keda petta üritab. Trenn igatahes praegu just toimub. FC Flora TV teeb sealt otseülekannet. Otselink on paraku ülemaailmselt kanalilt, kuna Vormsi wifi levib täna vaid allatuult Rootsi poole ja jõuab alles suure ringiga Tallinnasse tagasi.
                                Eesti 2-0 värav Kanada vastu sõpruskohtumises Lilleküla staadionil 26.03.08

                                Kommentaar

                                Working...
                                X