320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Veits radari alt lennanud kohalikku kraami sellest kevadest, YT-s alla 5k vaatamist kõigil.

      Lasnateemaline vanakooli põks.


      Reedesse sobiv arutlus alkoholist ja selle liigtarbimisest.


      Üks omapärasema flowga Eesti MC-sid.

      Kommentaar




        album on töös
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar



          6ix9ine is backkk
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Ajal kui ma Itaalias tulin (2016), paar hitti sellest ajast.
            Itaalia muusika muidugi.
            1. Ghali

            2. Salmo

            3. Izi

            4. Marracash & Guè Pequeno

            5. Luchè
            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

            Kommentaar




              UK drill on ikka konkreetne guilty pleasure. Tundub hetkel oluliselt ehedam kui USA gängsta-teema.

              Vahepeal on parima flowga Harlem Spartan vanglast vabanenud. See lugu küll on pigem pühendatud tema sõpradele nimedega Latz ja Bis, kes lähiaastatel surnuks pussitatud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kuna siin juba asi kiskus Nicki peale, siis meenus...

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Brooklyni räpiskeenes on viimased 3-4 aastat samuti domineerinud ei miski muu kui Chicagos alguse saanud drill. Praeguseks võib öelda, et antud muusikastiil ongi kõige tugevamalt kanda kinnitanud Londonis ja Brooklynis. Seejuures on kaks viimast omavahel seotud. Mitmed Londonis tähelepanuta jäänud produtsendid leidsid väljundi üle ookeani ja seetõttu kuuleb Brooklyni drillis palju Londoni mõjutusi. Kahjuks on nii Londoni, Chicago kui Brooklyni skeene ühisnimetaja gängivägivald.

                    Brooklyn on jaotunud kahte vastasleeri, mis kannavad mõneti naljakaid nimesid - Woo vs Choo. Seejuures koosneb Woo peamiselt Cripi ja Bloodi setidest, Choo aga ennekõike Gangster Disciplesi liikmetest. Olukord on pisut naljakas, sest Californiast alguse saanud verivaenlased teevad koostööd, et võidelda Chicago suurima tänavagängi vastu. Vihavaen on igatahes tõsine ja seetõttu on ka Brooklyni tulistamiste arv tõusnud.





                    vs.



                    Kommentaar



                      jätkan imelikes keeltes hiphopi kuulamist.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Ma siis jàtkan Itaalia Hip-Hopiga

                        Fabri Fibra Ancona pàritolu, aga Milaanos resideeruv ràppar. Uks esimesi kellest kuulsin.


                        Roomast pàrit ràppar, hetkel resideerub Milaanos (ft Luchè ja Capo Plaza)


                        Neffa sùndinud Salernos, ùleskasvanud Bolognas (vanakooli vàrk) ajal kui Bologna oli Itaalias hip-hopi keskuseks, hetkel on koik koondunud ùldjuhul Milaanosse.


                        DOC film Itaalia hip-hopi juurtest (Numero Zero - alle radici del rap italiano)
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar




                          uks Valgevenest kaha veel.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar


                            Pool videost on päris hea.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Armeenia, samuti tore räpimaa
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar




                                Keila kõige kõvemad räpparid ehk Manipulated Mindz on tagasi vanas heas vanakooli boombapi kastmes.
                                Ütleks, et veits tihedam album kui eelmine, me like.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X