320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    WTP hiphopiteema

    jep, võtan jõuga õiguse teha endale oma teema. suureks saades tahan jürvi moodi olla.


    kohe 2paciga pihta ei hakka, vaevalt et üldse 2paci tuleb, millest on kahjukurb. alustan hoopis mõnusa mr hudsoniga. täpsemalt londoni suurepärase muusikutegrupi ja kanye 'longliveautotune' westi ühistööga. asja produtseerib herr kanye isiklikult. wootwoot.

    essa video on kanye, mr hudson & young jeezi cover kanye amazingust. ühel londoni kontserdi aftekal.

    siit ta tuleb:


    ja siit ta läks.

    järgmiseks kanye ja mr hudsoni emolood:

    Supernova

    &
    Anyone but him




    esimesse posti rohkem ei pane midagi. mr hudsoni avastamiseks läheb nkn päev-kaks aega. edasipidi ehhfist ja ehhist
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    #2
    Krahlis MR. Hudsoni live'l oli kindlalt parim see:

    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

    Kommentaar


      #3
      nasil tuleb uus plaat, tofoal ei tule midagi . nasi uue nimeks saab distant relatives, eeldatavalt. queensbridge räpsijal pole minu jaoks õnnestunud plaati veel tulnud, samas mõned 'hitid' päris kümpsi.



      nasi uuelt võib oodata midagi sellist:



      mos defi the ecstaticu pealt ka midagi kaunist:




      crooked i, joe budden, joell ortiz ja royce da 5'9" - supergrupilt slaughterhouse uus hea video.





      aa ja see et noored poisid ei oska sõnu ritta seada arusaam pakkige endaga kaasa
      aa ja mulle ei meeldi sadomaso ka, et pakkige oma nwa ka kaasa.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #4
        Mosi Ecstatic ju ammu väljas juba. Hea on, kuigi ega mul ei olnud ka New Dangeri ja True Magicu vastu midagi, erinevalt paljudest.

        No ja ikkagi ei saa jätta, et kogu 'uus' kraam ei ole ju kaugeltki see MTV-ila. Ega see, et Soulja Boy on suutnud oma sitta kolmeteistaastastele muusika pähe palju maha müüa, ei tähenda veel, et terve hiphop on omadega peppu kukkunud. Muidugi on mingi osa, kes teeb ainult raha pärast, aga tuleb neist mööda vaadata lihtsalt. Minu viimane suurepärane avastus on näiteks see K'naan, mille keegi siin foorumis välja käis, aitäh veelkord, no tõesti jube hea. Põhjamaade kraam on vägagi oma näoga ja sisukas, brittidest ei maksa üldse rääkida (mõne jaoks see vbolla ei lähe ka enam hiphopi alla, aga mis neid žanripiire ikka nii väga joonlauaga tõmmata, eks). Outkast, Rakim, Roots, Raekwon, kõigil peaks sügise paiku uued albumid tulema, Dre saab ka ehk oma asja ükskord valmis. Black Milk, Elzhi, Ghostface, 9th Wonder, Doom, DJ Revolution, Reks, Royce da 5'9, Immortal Technique, ma ei jõua lugema hakatagi neid, kellelt on häid albumeid viimastel aastatel tulnud.

        et jah, muidugi neid blingbling mehi on palju, aga nüüd nii ülekaalus nad ka ei ole kui tundub, lihtsalt silma paistavad rohkem. On ju ka see Hiltoni krõnks ja Katy Perry ja whatnot olemas, kelle plaate sinna kuskile miljoni alla ostetakse, samuti ühe puuga löödud ilaseid rokivenitajaid mitme kamaluga, ega sellepärast siis kogu popp ja rokk pole veel alla käinud. Keskmise inimese maitse on lihtsalt lamedamaks läinud ja keskmine alati kipub domineerima.

        Ja no ei saagi ju päriselt eeldada, et tänapäeval ikka täpselt samasugust straight outta compton stiilis kraami tehakse. Iga asi areneb. Pluss mul näiteks pikalt järjest ainult vanakooli kuulates viskab ka teemavalik veits üle, gangsta shit ja raske getoelu jne, aga no see on minu isiklik traagika muidugi. Kunagi, kui see räpivärk oli rohkem underground asi, siis neid niisama eputajaid polnud lihtsalt asja juures, nüüd on popiks läinud ja siis tulevad ikka igasugused ahvid ka jaole. Puude taga nähke rohkem metsa, oleks mu sõbralik soovitus.

        WeThePeople ehk annab andeks, et ma ei viitsinud ühtegi videot siia pika möla juurde otsida.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #5
          Niipalju võin ma öelda et soulja boy on nikist parem Praegustest räpparitest on päris kuulatavad vanameister Snoop Dogg ja The game ning veel mõningad. Tänapäeva räpi sõnumid on aga täiesti mõtetud, sound ka ei meeldi, kõige lahedam sound on underground ja old school räpil. Seoses üldise muusikaga on juba viimased 2-4 aastat moes täielik emondus, paljud head pändid on hakanud tegema mingit emo sitta sest see lihtsalt müüb paremini. Träna ka imeb.

          Uusim lugu mu playlistis

          Kommentaar


            #6
            Avastasin sellise artisti nagu Reks alles eelmise aastal, kuid pean tõdema, et väga hea. Rakimi plaati ootan ka. Wu vennad alati. Aga pean siia juurde tooma ka näiteks sellise venna nagu Planet Asia. Imo oli tema plaat eelmise aasta üks huvitavamaid. Pain Language - album siis koos DJ Muggs'iga.

            Toon ise ka ühe näite ja kui WTP saab kurjaks võin selle ka remuuvida.
            Planet Asia ft. GZA ja Chace Infinite - Triple Threat

            Kommentaar


              #7
              jay-z doa summer jamil. polekski teab mis märkimisväärt aga ühel hetkel otsustab autotune kuningas t-pain lavale astuda ning ei pea paljuks jay-zga chillida.

              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                #8
                ah mis te jaurate siin, hip-hop ja räpp surid välja juba aastal 1996. kõik see mis on toimunud sealt maalt praeguseni on lihtsalt mingi agoonia
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ah mis te jaurate siin, hip-hop ja räpp surid välja juba aastal 1996. kõik see mis on toimunud sealt maalt praeguseni on lihtsalt mingi agoonia
                  nõustun, paar head laulu on peale seda tulnud ja need ka räpparitelt kes tegelesid enne 1996 (tupaci surma).

                  Kommentaar


                    #10
                    Uurige maaalust.

                    Kommentaar


                      #11

                      Kommentaar


                        #12
                        midagi siia teemasse, muidugi mitte nii hea laul kui cypress hilli esimesed hitid (90date alguses) aga hea ikkagi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Eesti räppi ka, isegi ei tea miks selle laulu lisasin, Põhjamaade HIrm või Metsakutsu parem, aga noh see uuem laul.

                          Kommentaar


                            #14

                            Kommentaar


                              #15
                              aasta-pooleteist tagune ehh hitt. siin on hästipalju autotune!!!


                              igatahes polnud see point. pärnakad said remixiga maha, see poole parem.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X