320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimasel ajal on Miyagi & Andy Panda suht tugevalt playlisti trüginud.



    Kommentaar


      Kariibi epiloog senine lemmik. kahju, et epiloog.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Kariibi epiloog senine lemmik. kahju, et epiloog.
        Mulle istub kõige rohkem see rikka mehe Tahmanägu. Video on kirsiks tordil.

        Kommentaar


          Kommentaar


            läksin Sixto laulu otsima, aga komistasin hoopis sellise kullatüki otsa
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              eelmine lugu mida sheerisid (Coi Leray oma) oli hea, nii et kuulan selle ka lõpuni..

              Kommentaar


                see muidugi hoopis teine sektor - siuke Prodigy tüüpi kraam


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  www.r2p.ee

                  Eesti räpp 24/7

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    www.r2p.ee

                    Eesti räpp 24/7


                    Jah, ma olen Eesti räpi osas veits heiter.

                    Kommentaar


                      Väike PD album kah lõpuks väljas siis, peab tunnistama, et DEW8 ei ole minu meelest siinsel räpimaastikul üks põnevemaid asju, aga paar-kolm paeluvamat lugu ikka.

                      Kommentaar


                        Ilmselt parim lõik Nestori Väikse PD persooniloost viimases Ekspressis:

                        Suvel 2018 võttis Delfi plaani teha videolugu tõusvast Soundcloud-räpist Eestis. Ühe kangelasena videoloosse soovisid nad kindlasti Väikest Pede. Mulle helistas toimetaja Sigrid Salutee ja küsis, kas Väike Pede on ikka päriselt olemas.
                        Pede oli neid selleks ajaks kõvasti tillitanud. Intervjuud kokku leppides palus Sigrid räpparilt tema vanemate kontakte, et nii noore inimese intervjueerimiseks neilt luba küsida. Pede ütles talle, et ta isa on Roger Kelk (sellist inimest pole olemas) ning andis oma kummalisi meiliaadresse ja sõprade telefoninumbreid.
                        Lõpuks tunnistas Väike Pede, et ta vanemad ei tea räpiasjast, aga soostus intervjuuga ning pakkus, et saame kokku Ardus. Et tal on seal suvemaja, andis ka aadressi.

                        Kui Sigrid võttemeeskonnaga Ardusse jõudis, leidsid nad aadressilt maja, mis ei saanud kellegi suvemaja olla. Varsti sõitsid autoga kohale kaks noormeest, kes teatasid Delfi ajakirjanikele, et „Väike Pede ei saa tulla, ta tapeti just ära“.

                        Oma sõnade tõestuseks saatsid nad mõni aeg hiljem Sigridile drive-by shooting videoklipi, mille kaadrites võis näha sisevaadet ringisõitvast relvi täis autost, mille aken üks hetk alla lastakse, keegi ütleb „Näe, Väike Pede, laseme ta maha!“ ja siis lastaksegi jalutav Väike Pede maha.

                        Kommentaar




                          Pisut mumble-räppi. Johnny Cinco ei ole küll väga tuntud, aga ma leian, et sellises omas võtmes väga tasemel tegija. Ma olen niivõrd ajunüristatud, et ma saan isegi mumble-räpis enamikust aru.

                          Ja noh, pisut ka mumble-räpi klassikat.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Romantiline reede


                              Pakun, et minimaalselt 2/3 Villemdrillemi menust tuleb puhtalt boipepperoni taustade pealt, aga no mingi karisma tüübil ikka on.

                              Kommentaar



                                0:45 pealt algab.

                                Album homme.

                                “no bill cosby shit but if niggas is sleepin, then fuck em”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X