320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    põhja tallinn võrdub 10-6 võrdub wild disease võrdub metsik haigus
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      põhja tallinn võrdub 10-6 võrdub wild disease võrdub metsik haigus
      Wild disease ikka omaette artist...ei võrdu ta ei 10-6 ega Põhja tallinnaga.
      Muidu olen nõus,peale mõne üllatavalt hea pärli,pole ta just minu maitse.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        eriti fat joe omi.
        ma nii igaks juhuks märgin ära, et see eelnev on veel ajast, kui ta üsna head kraami tegi. ehk nii umbes esimesed kaks ja pool plaati siis. edasi läks jah järjest rohkem sinna blingbling jura poole.

        siin siis veel midagi paremat 'don cartagena' pealt.



        [sry, kui see jutt nüüd mõttetu oli ja sulle põhimõttelisemalt üldse tema asjad ei istu.]

        --
        aga veel paar head asja. esiteks Slum Village'i mehe Elzhi viimasele sooloLP'le 'The Preface' eelnenud promoalbumilt 'Europass' midagi. jah saab küll The Police'i ka hiphopis hästi sämplida:



        siis veel midagi suurepärast minu jaoks eelmise aasta vast koguni parimalt hiphop-albumilt - Pacewon & Mr Green, 'The Only Colour That Matters Is Green':



        ning päris lõpetuseks Guilty Simpsoni samuti eelmisel aastal ilmunud ja samuti viispluss debüütLP-lt kaks ülihead rada:



        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
          Wild disease ikka omaette artist...ei võrdu ta ei 10-6 ega Põhja tallinnaga.
          Muidu olen nõus,peale mõne üllatavalt hea pärli,pole ta just minu maitse.
          asi sellepärast võrdus et välja tuua kes on metsik haigus ja mis ta seos on põhja tallinnaga. stänkspänks.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #35
            Kuulasin oma üpris korralikku Styles P kogu ja avastasin, et see rada on kriminaalselt vähe mängimist saanud.

            Kommentaar


              #36
              Väga hea lugu!

              Kommentaar


                #37
                vincent, kust ma audio cinematicu tõmmata saan? limewires pole.

                Kommentaar


                  #38
                  mina sain kogu albumi soulseegist, aga selle ühe loo viitsin niisama ka üles visata:

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #39
                    suur tänu!

                    Kommentaar


                      #40

                      Kommentaar


                        #41
                        kahju et seda oma teemasse ei saa lisada

                        Kommentaar


                          #42
                          See läheb ka päris hästi teemasse.

                          Või noh, vähemalt paremini kui Must Q ja Wild Disease.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #43
                            RLV Massive ja nende eeskõneleja Stupid F ettekandega hiphoprütmi headusest väga vana kooli videos. Ehk nagu mehed ise on seda kommenteerinud: hull küte, mis kestab üle 4 minuti ja ei vaju kordagi ära.


                            Veel RLV teemat: MC Moré, kes justjust reliisis debüütalbumi "Maailm on Hukas". Seekord räpib ta koos Rassakaga vanal heal teemal: "sina oled sitt räppar, ma olen sust 666x parem ja kusen sulle pähe ning taon su suguvõsal nahad kinni". Küllaltki ideevaene, kuid paneb siiski jala arvutilaua all tatsuma. Minu räpiauhindade jagamisel saab tüüp konkurentsitult Eesti parima flow omaniku eripreemia.


                            Öökülma uus bänger veel uuemas ja bängerimas remixis. Allalaadimiseks saadaval live-versioon, mis kanti ette Ring FMis Sounds Of HipHop saates.http://web.zone.ee/jubekylm/ookylm.mp3


                            Ja viimaseks Cool D uus suvine pala.

                            Kommentaar


                              #44
                              Postitus oli hea, kuni Cool D mängu tuli.

                              Kommentaar


                                #45
                                No mismis. Mul siiamaani vahel Cooli vanemad albumid tiirlevad playlistis. Mõnus vihane andmine, kõik naised on Cool D litsid ja libud, kogu maailma viina joob ta üksi ära (sest viskit ta ei joo, kui, siis üsna harva, sest et selle maitse käib lihtsalt vastukarva), peded saavad üle kitli jne. Sama teema mis kohati Moré'iga - lülita aju välja ning viska biidi ja flow rütmis näppu. Aga noh, eks samas stiilis olen ma ka kunagi Meie Mehe kontserdil käinud. Blame it on beer.

                                Et post tühja ei läheks, siis ka veidi UK teemat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X