320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt kui Dizzee Rascali, Wiley ja Kano esimesed albumid läbi kuulad, siis mingit kulda peaksid ikka leidma.

    Edit. Kurat kui ma kunagi ära peaksin õppima, kuidas videoid postitada, siis oleks see vist mu lemmikteema.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Mul on üks rumal küsimus, aga eeldatavasti võib see siin teemas rohkem toota. Ma olen alati grime'i vältinud, sest, noh, lihtsalt, pole meeldinud? Aga inimesed saavad vanemaks ja maitsed pisut muutuvad ja mõni päev tagasi juhuslikult võõrast raalist mänginud kraam oli juba täitsa maitsev. Et muidugi ma võiks seda lihtsalt guugeldada, aga alati on vahvam, kui keegi midagi kindlat soovitab. Et Jasperid (kes kõiki lugusid teab), countid (kes paistab kurja kraami armastavat) ja muud sõbrad. On mingeid must hear patsaane välja käia? Aitäh avansina kätte ää.
      Ausalt pole peale Wiley ja Dizzee midagi Grime-i žanrist kuulanud.



      Selle Dizzee albumiga peaks sul tükiks ajaks rahu majas olema. Puhas kuld. Edasi tuli fame ja gloory ja läks kole pahaks.



      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Minu lemmik sellest žanrist on kindlalt Wiley. Juhuse tahtel just paar päeva tagasi kuulasin teda üle mõne aja.

        Epic freestyle aastast 2008


        Vast kõige kuulsam hitt, mille kaudu mina tema loomingu leidsin.


        Ja lõpetuseks üsna kobe esisingel tema viimaselt albumilt. Video järgi otsustades grime'i mehed UK's eriti laialt ei ela.


        See it's all fun and games till you end up broke
        I don't want my career to end up a joke
        On a good day you'll be making paper
        On a bad one you'll be looking for hope

        Kommentaar


          Annan ka oma hääle Wiley'le, aga lisaks eelmainitutele nimetaks ära veel ka Lethal Bizzle'i.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            This time of year again



            Lisaks Suure Papa mixteibi Näita Mulle Kuningat tasuta download:


            Parim osa on imho Maxtracti read loos "Kaua Sa Jooksed Ivar" ja see ilmselt võtab suht hästi minu arvamuse selle üllitise kohta kokku.

            Kommentaar


              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                'O' põhi on tagurpidi Still Dre + Nate Dogg 'I Got Love'? midagi muud sellest perioodist? ise tehtud asi, mis sämpeldab ... ?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Hakkasin otsima ühte lugu, mille refrään (osa sellest) ajusid terroriseerib. Mingil põhjusel arvasin, et olen kõige targem ruutsentimeetri raadiuses ja otsinin vana hea "Soul In The Hole" helitee välja ning nüüd ei saa kõrvu enam eemale. Rakse on leida selliseid klopsitud üllitisi, mis tervilikult väga head.



                  Mõistagi otsitud lugu antud albumil pole.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    'O' põhi on tagurpidi Still Dre + Nate Dogg 'I Got Love'? midagi muud sellest perioodist? ise tehtud asi, mis sämpeldab ... ?
                    Mainitud lugudele lisaks kuulen ma mingil moel sealt Game'i Hard Liquor-it, 50 centi If I Can't-i ja Poppin Them Thangsi(????? fuck knows why). Any given dre biit nagu. Papa oma kõlab nagu oleks mingi dre sämplipakk ette võetud ja gangsta low pianod ritta pandud lihtsalt
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Genka/Paul Oja - "Neofööniks". Albumi saab tasuta alla laadida www.legendaarne.ee.

                      Kommentaar


                        leaked, y0!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Mul on üks rumal küsimus, aga eeldatavasti võib see siin teemas rohkem toota. Ma olen alati grime'i vältinud, sest, noh, lihtsalt, pole meeldinud? Aga inimesed saavad vanemaks ja maitsed pisut muutuvad ja mõni päev tagasi juhuslikult võõrast raalist mänginud kraam oli juba täitsa maitsev. Et muidugi ma võiks seda lihtsalt guugeldada, aga alati on vahvam, kui keegi midagi kindlat soovitab. Et Jasperid (kes kõiki lugusid teab), countid (kes paistab kurja kraami armastavat) ja muud sõbrad. On mingeid must hear patsaane välja käia? Aitäh avansina kätte ää.






                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Tänud härrastele. Materjali järjekorras rohkem kui selle kuulamiseks aega

                            Eesti skene mõistes vast siiski märkimisväärne uudis pole ka siit veel läbi käinud vist:

                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                5LOOPS 2014EP tasuta allalaadimiseks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X