320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jasperi special:

    Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio


    Ja kõigile ülejäänutele: Kõik Boys - 2KÕIK


    @51:10

    Kommentaar


      back at ya!


      disclaimer: it's basically Jay's track don't mind it's on Khalid's name.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        disclaimer: it's basically Jay's track don't mind it's on Khalid's name.
        Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?

        Imho parim "Khaledi" lugu:



        dat beat doe...

        Boonuseks täiesti mõttetu "making of" video selle loo tegemisest: https://www.youtube.com/watch?v=um-yBsfWTGk

        I still don't get what exactly Dj Khaled does

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?
          user Kasepats-Pidur is part of the Beehive. poleks arvanud.

          see track on näitaja.

          meanwhile, still bangin in 2016

          +
          see ka fresh
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ei no konkreetse loo kohta polegi etteheited, v.a Future'i astma-atakid pole eriti minu teetass. Aga see sissejuhatus, et "pohhui et DJ Khaled, see on pmst Jay lugu" ei ole ju mingi Tätte topeltgarantii praegusel ajahetkel. Peale Black Albumit (aasta 2003!) pole Jay-lt stabiilselt head kraami tulnud. Muidugi üksikute eranditega, nagu mõned lood siin-seal, mõned feadid teiste räpparite lugudel ja Watch the Throne album, kus pigem ka Kanye domineeris. Pigem ajab Khaled hetkel vähe vingemat asja kui Jay, hoolimata oma nalja-imidžist. Ilmselt suuresti minu isiklik probleem, kuna tra, mul siiamaani kerge trauma sellest Magna Carta albumist, pean reasonable doubti ja blueprinti iga mingi aja tagant üle kuulama.

            Et post raisku ei läheks:

            Kommentaar


              Magna Carta oli tõesti pask,
              ülejäänud su jutt on pask.

              Cam pole relevant ja sellest on mul väga kahju. stseen, kuidas Cam on ER'is doktorile ütlemas: "Stop saving n*****!" on puudu mu elust


              novembris see loodetavasti muutub.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mulle tundub, et Killa Cam pole enam ammu räpiteemat tõsiselt võtnud ja ma kahtlen, kas see üldse enam kunagi muutub. Küllap lükatakse albumit edasi ja edasi ja kui viimaks ilmub, siis on helikvaliteet vms saast. A noh, pisut kahju on teda flabby & sick staatuses näha. Seda nii relevantsuse kui ka välimuse mõttes. Vähemalt Gucci võttis ennast käsile.

                Kommentaar


                  hakkab skyplussi diskoks käest ära minema, vahelduseks midagi teemasse ka

                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Mulle tundub, et Killa Cam pole enam ammu räpiteemat tõsiselt võtnud ja ma kahtlen, kas see üldse enam kunagi muutub. Küllap lükatakse albumit edasi ja edasi ja kui viimaks ilmub, siis on helikvaliteet vms saast. A noh, pisut kahju on teda flabby & sick staatuses näha. Seda nii relevantsuse kui ka välimuse mõttes. Vähemalt Gucci võttis ennast käsile.
                    ma usun, et võib ok toode tulla. ja n̶o̶v̶e̶m̶b̶r̶i̶s̶ oktoobris tuleb kindlalt (album arvatavasti valmis), sest:
                    a) tal eraldi värv copyrighted or some shit (Killa pink)
                    b) reebok deal*
                    c) oktoober on ka breast cancer awareness month ehk roosast saab domineeriv teema.

                    * - "tell corporate: cut this shit. cut the check" - stseeni on ka vaja mu ellu.

                    [fire emoji][pray emoji][fuego emoji]
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?

                      Imho parim "Khaledi" lugu:



                      dat beat doe...

                      Boonuseks täiesti mõttetu "making of" video selle loo tegemisest: https://www.youtube.com/watch?v=um-yBsfWTGk
                      iga vend kes freestyle'is selle biidiga oli parem kui number üks Raptorsi fänn
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        natuke tõsisemat kraami, mida klubis ei kuule

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Viimane võimalus teha üks korralik ja tõetruu räppari eluloofilm. Kõik katsed siiani on olnud alla igasugust arvestust. Notorious ja Straight Outta Compton olid reaalsusest ja tegelikest sündmustest väga kauged.
                              Ootused on suured.

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar




                                Count ilmselt ei approvi ja Tommy pole ka eriline lemmik mul, aga noh, video on ikka dope mis dope.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X