320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännikultuur, mida pole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by vibu

    Väita, et Eestis pole vutifännikultuuri, on sama rumal, kui öelda, et Valeri Maksimov pole
    spordivaatleja.

    See lause on postimehest välja jäänud. Kahjuks, sest see on minu arvates parim pärl selles pärlite ahelas. Jutt väga tabav, aus ja otsekohene. Tublid olete!
    Vastulause oli hea
    Aga, noh- eks lehes toimetajad selleks ongi ,et teiste lugusid lühemaks nudida (mõnikord tehakse seda veel valest kohast)
    Mis V.M-i puutub, siis polegi ülaltoodud võrdlus ehk kõige kohasem, sest paljude meelest polegi VM mingi spordivaatleja Ehkki ta paar a-t järjest "parimaks spordiajak-ks valiti, aga seda mingi Ajakirj-e Liidu poolt, kuhu norm-d in-d üldse ei kuulu. PM-st & mujalt väljaannetest lasti ta ka lahti
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #32
      vaikiv mees.... Seda ma räägingi... irw. Mina teda samuti spordiajakirjanikuks ei pea ja nii mõnigi teine samuti. Ja me ise tunnistame, et fännikultuur on alles kingades ja seda me ka muuta püüame (ma vähemalt loodan seda). Seda parem see lause minu arvates oli- tunnistada oma konnasilmi ja samal ajal läbi lillede öelda, mida mehest tefelikult arvatakse. Kuigi karta on, et nii mõnigi ei saa pointile pihta. (ma ikka loodan, et see lause oli niimoodi mõeldud, nagu ma siin arutlesin....)
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #33
        Maksimovi artiklist kumab läbi tõeline asjatundmatus. Kahju mehikesest. Las vaevleb oma komplekside käes, mis meil sest.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #34
          Vibu:
          kõik oli mõeldud täpselt nii nagu igaüks ise asjast aru saab.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #35
            Tahaks ise ilgelt seda maksimovit näha .
            Ilmselt on ta mingi väri sünnituse produkt.
            Tekelikult ma arvan ,et ta ei julge isegi avalikult tänaval käija ,sest isegi kõik lasteaialapsed loobivad teda igasuguse prahiga.

            Kommentaar


              #36
              Minu, kui selles asjas neutraalseks jääda sooviva isiku arvamus on, et vastus artiklile polnud pooltki nii hea kui artikkel.

              Oleks tugevamat vastulööki oodanud aga noh, mis seal ikka, au tegijaile ja edu edaspidiseks.
              Vänn

              Kommentaar


                #37
                Pean teatama kurvastusega, et Maksimov vist ei tahagi minuga minna õlut jooma ja fänniteemadel juttu puhuma
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by Kosk

                  Pean teatama kurvastusega, et Maksimov vist ei tahagi minuga minna õlut jooma ja fänniteemadel juttu puhuma
                  Ma nii nõmeda inimesega küll õlut koos ei jooks...., aga lell on ju siin sama arvamusega nagu maksimovirott, mine joo temaga õlut!

                  Kommentaar


                    #39
                    Orginally posted by Senmaster

                    Orginally posted by Kosk

                    Pean teatama kurvastusega, et Maksimov vist ei tahagi minuga minna õlut jooma ja fänniteemadel juttu puhuma
                    Ma nii nõmeda inimesega küll õlut koos ei jooks...., aga lell on ju siin sama arvamusega nagu maksimovirott, mine joo temaga õlut!
                    Ma pidasin silmas seda, et pakkusin talle välja väike õllts teha, et ma nagu tahaks seda meest näha, et las kirjutab mulle aga hui ta kirjutas.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #40
                      Heh ... Kosk, ohmu, sa ei jätnud oma mailiaadressigi sinna. Kuda kuradit moodu see Valeri sinuga kurameerima saab hakata, kui sa korralikku kontakti ei jäta :P
                      kosk53 - see ei ole päris õiges formaadis mailiaadress
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #41
                        Orginally posted by okuzuna

                        Heh ... Kosk, ohmu, sa ei jätnud oma mailiaadressigi sinna. Kuda kuradit moodu see Valeri sinuga kurameerima saab hakata, kui sa korralikku kontakti ei jäta :P
                        kosk53 - see ei ole päris õiges formaadis mailiaadress
                        Raisk, minu pläkk
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ärge nukrutsege küll herr Maksimov välja ilmub.Eks siis paista kes saab õlut ja kes ... !
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #43
                            Orginally posted by vibu

                            vaikiv mees.... Seda ma räägingi... irw. Mina teda samuti spordiajakirjanikuks ei pea ja nii mõnigi teine samuti. Ja me ise tunnistame, et fännikultuur on alles kingades ja seda me ka muuta püüame (ma vähemalt loodan seda). Seda parem see lause minu arvates oli- tunnistada oma konnasilmi ja samal ajal läbi lillede öelda, mida mehest tefelikult arvatakse. Kuigi karta on, et nii mõnigi ei saa pointile pihta. (ma ikka loodan, et see lause oli niimoodi mõeldud, nagu ma siin arutlesin....)
                            Aaa.. siis ma sain grammatiliselt ikka õigesti aru; fännide võrdlemine selle jalgapallivihkajaga ehmatas algul natuke ära
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar

                            Working...
                            X