320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jo wtf? Lisaajal kapimängus võidan Juventusega Laziot 4-2 (Iq,Iq,Iq,Giovinco)
    Hiljem match repordis ning historysse ning igale poole mujale läheb 3-2 (Iq,Iq,Tiago)
    Mis kuradi bug see veel on?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas aandres Vaata postitust
      tee uus manager
      Ei ma ei tee faking uut mängu issand. Mul läks täiega hästi ja olid igasugused kallid mängijad ostetud, ma ei hakka seda ostast peale. Paar lehte tagasi lugesin, et osad rääkisid et saab lõdva enda tagasi panna, jagage siis kuidas!

      Kommentaar


        Algselt postitas aandres Vaata postitust
        tee uus manager
        Ei ma ei tee faking uut mängu issand. Mul läks täiega hästi ja olid igasugused kallid mängijad ostetud, ma ei hakka seda ostast peale. Paar lehte tagasi lugesin, et osad rääkisid et saab lõdva enda tagasi panna, jagage siis kuidas!
        Geenius oled.
        Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

        Kommentaar


          tee uus manager, mitte mäng

          Kommentaar


            Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
            Ei ma ei tee faking uut mängu issand. Mul läks täiega hästi ja olid igasugused kallid mängijad ostetud, ma ei hakka seda ostast peale. Paar lehte tagasi lugesin, et osad rääkisid et saab lõdva enda tagasi panna, jagage siis kuidas!
            lihtsalt võta menüüst New Manager ja asi ants
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Yaman Vaata postitust
              Geenius oled.
              tra olen jah, putsi pole mingi 5a järjest mängu peland nagu mõni siin, esimest korda mängin kust ma pean teadma, so fuck juu

              Budulojus ja rain91, tänud

              Kommentaar


                Võtsin ette pika treeneri karjääri, loodan, et tuleb edukas. Algus on vähemalt paljulubav. Alustasin Farsley Celtic'uga ning enda üllatuseks nägin, kui olin meeskonnad ära valinud, et -10 punktiga peab alustama. Ei kurda, pool hooaega läbi ja meeskond on tiitlikonkurentsis. Mõlemast karikast lendasin välja kohe esimeses ringis mis mängida sain.

                Hetkel tabeliseis selline:


                Sellise meeskonnaga madistan liigas:


                Ning vorm:
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ks peab mängu otsast alustama, kui tahad skinne mängu toppida? Mul ei õnnestu millegipärast. Panin kausta dokuments- si- fm10- graphics- pictures- ning koppisin logod sinna. Mis teha?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kui sul juba pole siis 'use skin cache' võta maha ja kasuta 'always reload skin'

                    Kommentaar


                      ... Esimene hooaeg jäin kolmandaks ja nüüd olen üldse tabeli tagumises otsas u 13 mängu mängitud.

                      Noutakse, et saaksin edasi. Mitu mängijat on teised klubid lihtsalt ära tommanud ja meeskond enam vähem täiesti uus sest olen nii palju sisse toonud.

                      Kommentaar


                        Tahan ka sellist numbrit endale

                        Kommentaar


                          väga sitt mäng ikkagist, minu 16 lööki väravale 0 väravat, vastase 3 lööki väravale 3 väravat, naissss

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
                            väga sitt mäng ikkagist, minu 16 lööki väravale 0 väravat, vastase 3 lööki väravale 3 väravat, naissss
                            Kui sa päriselus nt ei suuda viiest löögist ühtegi värava lähedalegi saata, siis keda sa süüdistad?
                            Variant A) Jalgpalli üleüldiselt, sest see mäng on nii sitt
                            Variant B) Iseennast, sest sa oled lihtsalt saamatu

                            Think about it

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Kui sa päriselus nt ei suuda viiest löögist ühtegi värava lähedalegi saata, siis keda sa süüdistad?
                              Variant A) Jalgpalli üleüldiselt, sest see mäng on nii sitt
                              Variant B) Iseennast, sest sa oled lihtsalt saamatu

                              Think about it
                              manager peaks sellises olukorras ikka mängijaid süüdistama
                              www.netsoccer2.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
                                väga sitt mäng ikkagist, minu 16 lööki väravale 0 väravat, vastase 3 lööki väravale 3 väravat, naissss
                                millised löögid nad on? Kaugelt? Mööda? Blokitud? Otse väravale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X