320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    30.oktoober peaks see päev olema.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      30.oktoober peaks see päev olema.
      Sa nagu asjaga rohkem kursis ehk osakd öelda kas juba kuskilt seda tellida juba saab?Käin tihti saksas aga nagu aru olen saanud siis selles riigis see müügile ei tule,neil siin endal mingi jalka manageri mäng olemas ja muidugi on neil igasugu muid manager nagu käsiplall,korvpall,vormeli oma ja palju teisi mille olemast olust midagi ei teadnud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Sa nagu asjaga rohkem kursis ehk osakd öelda kas juba kuskilt seda tellida juba saab?Käin tihti saksas aga nagu aru olen saanud siis selles riigis see müügile ei tule,neil siin endal mingi jalka manageri mäng olemas ja muidugi on neil igasugu muid manager nagu käsiplall,korvpall,vormeli oma ja palju teisi mille olemast olust midagi ei teadnud
        Aga palun!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
          Hetkel pole pole selle kohta informatsiooni näinud. Aga millegipärast kahtlen. Oleks positiivset üllatunud, kui Balti liiga loomine oleks võimalik.
          Ahjaa, tahtsin seda öelda, et mul on FM2010 preorder tehtud. Ma ei ole viitsinud ennast kurssi viia, kas sellest mingi kasu ka on, ehk siis kas saan mängu varem kätte või mitte, aga tunne on hea vähemalt
          oot kust sa ostsid ja kui palju maksid?
          steami kaudu saab vist kõige kiiremini kätte aga veits kallis pole pea 50 euri?
          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas phljuh Vaata postitust
            oot kust sa ostsid ja kui palju maksid?
            steami kaudu saab vist kõige kiiremini kätte aga veits kallis pole pea 50 euri?
            Vaata mu eelmist postitust. Koos kohaletoomisega tuli summaks umbes 540 krooni. Ei pea absoluutselt kalliks seda

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
              Vaata mu eelmist postitust. Koos kohaletoomisega tuli summaks umbes 540 krooni. Ei pea absoluutselt kalliks seda
              millal siis lootus et saad mängu kätte?kas oli mingi eesti sait ka olemas kus sai mängu tellida?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                millal siis lootus et saad mängu kätte?kas oli mingi eesti sait ka olemas kus sai mängu tellida?
                Ma eespool mainisin, et ei tea, millal kätte saan, aga vähemalt on asi tehtud ja sellepärast enam muretsema ei pea. 30. ja 31. oktoober olen niikuinii hommikust hilisõhtuni tööl, nii et pole hullu, kui kohe kätte ei saa.

                Kommentaar


                  #38
                  ma loodan siis selle peale,et kas belgiast või hollandis ära osta kui müügile saabub,sest soomest eriti ei looda seda saada kuna neile läheb vaid hoki korda
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Ma eespool mainisin, et ei tea, millal kätte saan, aga vähemalt on asi tehtud ja sellepärast enam muretsema ei pea. 30. ja 31. oktoober olen niikuinii hommikust hilisõhtuni tööl, nii et pole hullu, kui kohe kätte ei saa.
                    ma just nimelt mõtlesin steami kaudu sest siis ei pea füüsilist plaati ootama saab kohe alla tõmmata nii kolme nädalapärast( mul on sealt FML ostetud) ja seal oli hind 49.99 eurot.
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                      ma just nimelt mõtlesin steami kaudu sest siis ei pea füüsilist plaati ootama saab kohe alla tõmmata nii kolme nädalapärast( mul on sealt FML ostetud) ja seal oli hind 49.99 eurot.
                      Mulle meeldib, kui mäng on reaalselt minu käes Hind on odavam ka.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        kas oli mingi eesti sait ka olemas kus sai mängu tellida?
                        Andrico on, aga sealt sa vist päris 30. ega 31. oktoobril kätte ei saa.

                        Kommentaar


                          #42
                          andrico tahab mängu eest saada 699 krooni,ega muud üle jää kui sealt see ära tellida
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            andrico tahab mängu eest saada 699 krooni,ega muud üle jää kui sealt see ära tellida
                            Näe siit saab odavamalt http://www.progames.ee/product_info....ducts_id/12128.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Andricol täpselt sama soodustus.

                              Kommentaar


                                #45
                                i say sh!t god damn viimane manager, mille mu arvuti välja vedas/b oli/on 07. nüüd ka küsimus kohalikele guurudele: (sorri kui ma übernuubi küsimuse esitan), aga kas FM toimib mäkkidel ka? mõte on endale pigem õun-tüüpi rüpperaal soetada ja siis ma hakkasingi mõtlema, et kas see masin ka üldse aksepteerib FMi.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X