320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida tahate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    hm...see lärmaja seenesittur avas mu silmad...ma nagu vaatasin, et seal portaalis on info millegipärast meelelahutuse all...
    nojah...meelelahutus...kuda kellegi jaoks, aga ma arvan, et selle info võiks kuhugile lehe allaserva paigutada vms...
    Kui portaalis allservas (Kõik õigused reserveeritud © Soccernet.ee 2001. Info & reklaam soccernet@soccernet.ee) vajutad Soccernet.ee kirja peale, siis avaneb seesammune info leht... meelelahutuse alla panime ta just selle pärast, et see Soccernet.ee kiri jäi suht märkamatuks kõigile...
    avatare võiks saada ise uploadida....
    vot meil on serveril selline asi nagu andmeedastusmahu piirang. Kui igaüks saaks avatare uploadida vms/jms, siis läheksime andmete edastusega lõhki ning hakkaksime peale maksma... pealegi on avataride valik suht suur ning kui soovi on, siis alati võin (klubide logosid) ise avatarideks üles panna...
    musi pole nii tähtis kui display name
    valetad, rsk

    Kommentaar


      #47
      wiiner poisss...... nende avataridega on selline asi et neid ei piia uploodima

      märgid aadressi netist äa ja ta virutab selle sinna..... ja kui osadel läheb nii aeglaseks foorum siis see ostku endale parem ühendus või võtku avatarid maha
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #48
        Kui tahate eriti portaalne olla siis tehke pood teema möllu...

        Kommentaar


          #49
          lahendus?


          [By MartinS: vastan sellele koha ära kah. Sportnet on äriettevõte, meie teeme, noh, heategevust ja maksame ise veel peale kah. Ehk - kaks uudiste tegijat (teine kirjutaja liitus eile s.o. teisipäeval) käivad tavakoolis, mina ülikoolis, reaalselt pole võimalik võistelda nendega, kellel istub vähemalt üks isik kogu aeg arvuti taga uudiseid kribamas. Kuid eks ürita ning loodetavasti arenema.][/quote]


          Sel juhul võiks mõelda sellele, et kasutada oma lugejate teenust a la minut.ee Inimesed, kellel on aega ja tahtmist saadavad teile uudiseid, mille te siis ilusti üles riputate. Näiteks mul endal on aeg-ajalt töö üpriski libiseva graafikuga nii et võiks aidata. Probleemid võivad tekkida muidugi siis, kui te hakkate saama päevas ühte uudist sajalt inimeselt. Loomulikult eeldab see süsteem ka seda, et saadetud materjali ei peaks enam toimetama.

          Kommentaar


            #50
            Mõned targad soovitused , vähemalt minu enda arust:

            1.) Pange uudiste juurde pilte , varem oli seda kah mainitud aga suva see

            2.) Miks see scrollbar peab nii suur olema , tehke nagu soccernet.com-is , et lihtsalt uudise pealkiri on olemas ja ülejäänu avaneb juba lingist.

            3.) Kui juba uut portaali tegema hakkate , siis las tuleb välismaast rohkem , mitte aint uudised ega tagelid ega tulemused , vaid võiks olla ka mängijate tutvustused ja statade info , mis siis , et seda klubide ametlikelt lehtedelt kah saab.

            4.) Ärge värvi ära muutke , praegune on nauditav!

            5.) Kuna teil seda vaba pinda on netis päris palju , siis võix ju seda ka kasutada , kuigi ma ei tea , palju praegu kasutuses on

            6.) Võixite võtta eeskuju sellistest portaalidest, nagu uefa.com ja soccernet.com ja soccerage.com!!! , missest et et nende tegijad saavad pappi ja seepärast need lehed nii atraktiivsed on.

            7. Edu!!!

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by MARX


              3.) Kui juba uut portaali tegema hakkate , siis las tuleb välismaast rohkem , mitte aint uudised ega tagelid ega tulemused , vaid võiks olla ka mängijate tutvustused ja statade info , mis siis , et seda klubide ametlikelt lehtedelt kah saab.
              Vastupidi minuarust vahem valismaast rohkem eestimaast

              Kommentaar


                #52
                kui juba tuleb nagu mingi nädala mängude TV-kava, siis võiks tulla ka nagu niisama kava(mängude oma), kus oleksid meistriliiga kohtumised ja tähtsamad mängud teistest liigadest ja pärast tuleksid tulemused, se oleks vist küll ilge nuss, aga selle juures võiks olla ka mingi kommenteerimise värk, kus saaks tulemusi kommenteerida, või siis eraldi fooruminupp nende tulemuste kohta...
                See juba oleks midagi..
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #53
                  ei tea MArtin, kas siin veel midagi soovida saab, aga minu arust võiks olla foorumis ka selline iseseisev teema nagu atribuutika(pallid, kedrad, pasunad, siis ost-müük-vahetan), ise näiteks otsin hetkel Eesti koondise särki.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X