320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VfB Stuttgart oli jh see patuoinas kes rikkus minu lootuse,et v6tta 7st 7 aga nuh jh vähemalt ei kaotanud.BL tase on ikka v6imas,slpärast seda liigat armastangi Nu ei saa mainimata muidugi et juba 15a olnud Bayerni ja Saksamaa vuti austaja
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      See voor siis tundub, et Saksa klubidest 4 tükki otsustasid 2-2 seisu kasuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        See voor siis tundub, et Saksa klubidest 4 tükki otsustasid 2-2 seisu kasuks.
        Siiski kolm ja 4v6itu ple paha Hannover l6i taaskord v6iduvärava 90+2
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          CL siis k6ik kolm edasi ,pole paha kui tsiteerides klassikut
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            CL siis k6ik kolm edasi ,pole paha kui tsiteerides klassikut
            Ja seejuures BvB grupivõitjana ja Bayernil ainult võit puudu alagrupivõidust ja Schalkel ka suur võimalus alagrupp ära võtta.

            Kommentaar


              Selle nädala saldo EUROOPAS 4v6itu kaks viiki ja üks kaotus.

              EL Tabelit päris käepärast pole,aga kaks neljast on edasi pääsu ka seal kindlustanud, v6ialik et isegi k6ik neli
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Selle nädala saldo EUROOPAS 4v6itu kaks viiki ja üks kaotus.

                EL Tabelit päris käepärast pole,aga kaks neljast on edasi pääsu ka seal kindlustanud, v6ialik et isegi k6ik neli
                Neljast kolm, VfB peab viimases voorus Molde vastu pingutama.
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  After yesterday's Europa League results, it is the first time that all German teams in Europe made it to the knockout rounds. The Bundesliga is now the league with most representatives left (7), ahead of Spain and England with 6 each. The Bundesliga is also the league which provided the most group winners in Europe (4; Bayern, BVB, Schalke and Hannover).
                  2010/11 võiks ka eemaldada.

                  Kommentaar


                    Kuna eurosarjad lähevad edasi, aga siia teemasse pole veel postitatud, siis võtan selle ette praegu. Tulemused siiamaani ei ole üldse eriti head. Kõige parem seis on ehk Dortmundil, kes võõrsilt viigi sai. Loodetavasti Bayern veel muudab seda pilti natuke paremaks.

                    Europa League round of 32

                    Bayer Leverkusen - Benfica 0:1
                    Vfb Stuttgart - Genk 1:1
                    Anzhi Makhachkala - Hannover 96 3:1
                    Borussia Mönchengladbach - Lazio 3:3

                    Champions League Round of 16

                    Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund 2:2
                    Arsenal - Bayern München
                    Galatasaray - Schalke 04

                    Kommentaar


                      Stuttgart siis ainukesena edasi Euroopa Liigas. Nõrgim 4st (Bundesliga tabelis), aga no samas Genk jäi ikka Lazio, Anzhile ja Benficale alla.

                      Kommentaar


                        Te tõesti lootsite midagi enamat? Tulge maa peale tagasi, peale Bayerni ja Poolakate pole teil liigas ühtegi meeskonda kes kuhugi jõuda võiks.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Ühest küljest on muidugi kahju, et tänavune Euroopa liiga on üle aastate üks lahjemaid BL klubide poolt, kuid teisalt lisab rahulolu fakt, et hetke seisude järgi on kõik kolm cli klubi vähemalt rahuldavas olukorras edasipääsemis lootusi vaadates.

                          Kommentaar


                            No Euroopa liiga on nii ehk naa lohutus nõrgematele kes CL-is hakkama ei saa.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              No Euroopa liiga on nii ehk naa lohutus nõrgematele kes CL-is hakkama ei saa.
                              Euroopa Liiga on põhjus, miks Bundeligal on neli CL kohta.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Võtaks itaallaste hoogu veidi maha: UEFA tabelis on Saksamaa ikkagi üsna korralikult rohkem punkte kogunud kui Itaalia, seda tänu esitustele Meistrite Liigas.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X