320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahulike inimeste rahulik arutelu Sillamäe - Flora kaklusest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rahulike inimeste rahulik arutelu Sillamäe - Flora kaklusest

    Nii! Loodame, et need Flora SUURED JALGPALLIFÄNNID seda teemat ei leia. Kui te leiate, siis palun ära vastake, hoidke oma iba mujale. Aitäh!

    Mina arvan seda, et mõlemad pooled on täpselt võrdsed.

    #2
    Vaadates seda teksti, mis Flora fännide poolt tuleb, ma ei imesta miks nad peksa said.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Vaadates seda teksti, mis Flora fännide poolt tuleb, ma ei imesta miks nad peksa said.
      Oleks sa ise seal olnud siis su suust tuleks sama tekst. Mäletan hästi kuidas Kaljukad sõimasid Pärnakaid

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        mõlemad pooled on täpselt võrdsed.
        Sul lausa miskine süüdimeeter olemas või?

        Kommentaar


          #5
          Herr Ballack, kas sa ise käisid kohal?

          Kommentaar


            #6
            Ja mulle teeb nalja nimelt see, et kui mängul oli vaheaeg, siis helkasid mingid floorakad Dianale ja rääkisid, et no püärast läheb kakluseks, kindlalt läheb. Diana hädaldab, et lõpetage ära ja nii edasi. Teiselt poolt ikka, et no ei saa muudmoodi, et peame kaklema ja kakleme jne. Läheb mööda 45 minti, kaklus toimub ja nüüd on suur hala, et on krdi tiblad, tulid kaklema.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust

              Mina arvan seda, et mõlemad pooled on täpselt võrdsed.
              Sillamäe Flora
              provotseerimine (nagu jalgpallis ALATI) 1 1
              kakluste alustamine 2 1
              kakluste jätkamine uuesti 3 1
              mehed lähevad naistele/noortele kallale 4 1
              statal oksendamine ja kusemine 5 1
              alkoholi tarbimine enne mängu 6 2
              alkoholi tarbimine keset mängu 7 3
              korravalvuri korralduste mittetäitmine 8 3
              korravalvuri löömine 9 3
              rahvuste suunas laulmine 10 4
              jätkake ise kes rohkem teab mängu kohta...

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Ja mulle teeb nalja nimelt see, et kui mängul oli vaheaeg, siis helkasid mingid floorakad Dianale ja rääkisid, et no püärast läheb kakluseks, kindlalt läheb. Diana hädaldab, et lõpetage ära ja nii edasi. Teiselt poolt ikka, et no ei saa muudmoodi, et peame kaklema ja kakleme jne. Läheb mööda 45 minti, kaklus toimub ja nüüd on suur hala, et on krdi tiblad, tulid kaklema.
                Seda oli teada, et kakluseks läheb. Nad ähvardasid juba varem sellega ja neil oli plaanis meile kallale tulla. Kui see niinimetatud jalgpallipolitseinik kasvõi natuke jagaks matsu jalgpallist ja tunneks oma töö vastu huvi mitte ei käiks vaid välismaal reisil sildi all "käisime kogemusi omandamas" siis oleks see ära ka jäänud. Oleks ka DIF ja muu selline ära jäänud kui tunneks oma tööd. Kahjuks on meil aga politseis tööl kas ebapädevad või meelega jalgpallivastu töötavad inimesed.

                Kommentaar


                  #9
                  Ballack, tee selline tabel ka, kus on meeskonnad, kes on üldse mingisse jamasse sattunud. Näiteks viimased kolm aastat. Huvitav, kui pikalt Flora "superfännid" teistest ees on?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Nii! Loodame, et need Flora SUURED JALGPALLIFÄNNID seda teemat ei leia. Kui te leiate, siis palun ära vastake, hoidke oma iba mujale. Aitäh!
                    Tegelt läks meelest küsida, et kes need "suured fännid" on siis? Ei tea kas tohtisin vastata üldse.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Ballack, tee selline tabel ka, kus on meeskonnad, kes on üldse mingisse jamasse sattunud. Näiteks viimased kolm aastat. Huvitav, kui pikalt Flora "superfännid" teistest ees on?
                      Kas on mõtet, kui vastasfännid on lihtsalt nõrganärvilised ja kallale tulevad või politsei lihtsalt lambist viib süütuid inimesi ära (meil on ka nn "tõestusmaterjal" üle vaadatud)?

                      Aga vastust ei oskagi anda, kuna ei tea ju milline asi on sinu jaoks jama ja milline mitte

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Kas on mõtet, kui vastasfännid on lihtsalt nõrganärvilised ja kallale tulevad või politsei lihtsalt lambist viib süütuid inimesi ära (meil on ka nn "tõestusmaterjal" üle vaadatud)?

                        Aga vastust ei oskagi anda, kuna ei tea ju milline asi on sinu jaoks jama ja milline mitte
                        Sellist vastust võiski oodata. Alati on keegi teine süüdi. Vaesed tagakiusatud olete ikka küll. Ärge jumala eest enda käitumist muutke, sest tribüünid ju täituvad ja inimesed jubedalt soovivad teiega aega koos veeta.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Sellist vastust võiski oodata. Alati on keegi teine süüdi. Vaesed tagakiusatud olete ikka küll. Ärge jumala eest enda käitumist muutke, sest tribüünid ju täituvad ja inimesed jubedalt soovivad teiega aega koos veeta.
                          Aga nüüd ma küsin, et kas me oleme kunagi teistele ise kallale läinud? Mäletan veel aegasid, kui Tartus kaasa ei lauldud ja öeldi, et seal ongi selline traditsioon, et toetatakse omasid vaikides ja kui Flora fännid laulsid siis oli ilge paanika ja jama lahti, et ei saa vaikuses vaadata ja jälle sõimati meid. Õnneks nüüd on see muutunud. Kui Rakveres Sillamäega mäng oli siis kästi meil vaikselt mängu vaadata samas kui nende omad täiesti koordineerimatult ja rõvedalt kiljusid (ei hakka rääkima kilostest ja poolekilostest viinapudelitest mis ringi käisid seal kõrval).

                          Lisaks, alati ei ole teised süüdi (mõnikord ka meie).

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Nii! Loodame, et need Flora SUURED JALGPALLIFÄNNID seda teemat ei leia. Kui te leiate, siis palun ära vastake, hoidke oma iba mujale. Aitäh!

                            Mina arvan seda, et mõlemad pooled on täpselt võrdsed.
                            Nõustun

                            101010

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              #15
                              Üheski konfliktis pole kunagi nii, et üks osapool on 100% süüdi. Süü on alati mõlemapoolne.
                              Loodan, et sellest jamast õpivad kõik. Kuigi seda ei juhtu, olen selles enam kui kindel.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X