320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahulike inimeste rahulik arutelu Sillamäe - Flora kaklusest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ega kui ta on Flora fänn see ei tähenda et ta rahulik ei oleks
    Neutraalse jalgpallivaatlejaga igatahes tegu pole.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Ma mõtlesin, et tegu on rahulike inimeste rahuliku aruteluga, aga ikka võib üht eksinud Flora fänni siin näha.
      Äkki aitad vaest Ballackit? Ballack ei saa aru, et ta siin teemas mölisenud ja kraagelnud oleks

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Äkki aitad vaest Ballackit? Ballack ei saa aru, et ta siin teemas mölisenud ja kraagelnud oleks
        No mina lugesin välja seda, et oled asja ainult Flora fännide vaatepunktist kommenteerinud, kuid tavalisel on sellistel asjadel mõlemad pooled ehk siis kindlasti olid ka Flora fännid osati süüdi. Kuna oled ise Flora fänn siis ega ma väga ei ootagi sinult mingit neutraalset arvamust asjast. Mina kohapeal ei olnud seega pole teadlik mis toimus, kuid olen kuulnud nii Flora kui Sillamäe fännide arvamusi asjast, üsna "pada sõimab katelt" olukord.

        Kommentaar


          #34
          Tegelikult võiksid Flora ja Sillamäe fännid aru saada, et nad võitlevad ikka ühe asja eest. Pekske korvpallifänne, nahhui, ahvid!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas zip Vaata postitust
            No mina lugesin välja seda, et oled asja ainult Flora fännide vaatepunktist kommenteerinud, kuid tavalisel on sellistel asjadel mõlemad pooled ehk siis kindlasti olid ka Flora fännid osati süüdi. Kuna oled ise Flora fänn siis ega ma väga ei ootagi sinult mingit neutraalset arvamust asjast. Mina kohapeal ei olnud seega pole teadlik mis toimus, kuid olen kuulnud nii Flora kui Sillamäe fännide arvamusi asjast, üsna "pada sõimab katelt" olukord.
            Mis teha kui teist poolt ei ole siia kirjutamas. Enda arvates olen ma rahulikult kirjutanud siin teemas nagu ka teema alguses sooviti.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Mis teha kui teist poolt ei ole siia kirjutamas. Enda arvates olen ma rahulikult kirjutanud siin teemas nagu ka teema alguses sooviti.
              Nojah, kuidas kellegile.

              Kommentaar


                #37
                Ballack kirjutab rahulikult:
                M paus I paus N paus G paus E kaks pausi M paus U paus N paus N paus I paus, paus T paus I paus B paus L paus A paus D!

                Kommentaar


                  #38
                  Loomulikult on Flora fännid süüdi, loomulikult, sest ainuüksi fakt, et tervelt 42 eestlasest florakat saabub korraga nende territooriumile, oli juba selline provokatsioon, mida ühel tõelisel sillamäe nokal raske taluda.
                  Lisaks kõigele veel see neetud eesti keeles rääkimine-laulmine, millest midagi aru ei saa ja jumal hoidku, kui veel soovitakse mõnele küsimusele vastust saada eesti (fašistlikus)keeles.
                  Esimene, mida bussist väljudes kuulsin, oli igatahes sisin, et prekljatõje fashistõ prishli.

                  Tegelikult on Sillamäel vutti vaadata suht rahulik kui kuulud nende hulka.
                  Mul ei ole midagi selle vastu kui nad istuvad vaikselt ja stata kõrvalt magasinist või mujalt kaasostetud viinuškit libistavad.
                  Neil omad kombed, meil omad.
                  Väravast nähtava joogiga igatahes sisse ei lastud.

                  Mida võiks tulevikus vältida, oleks olukord, kus vastasmeeskonna poolehoidjad on sunnitud nende nina eest ümber staadioni marssima,et kohad leida. Igatsorti kilde sai tublilt kuulda, eks sai vastu ka öeldud, imelik ju kui lased end kõrvad lontis mõnitada.
                  Staadionil toitlustus ja õlu puudus, selleks, et midagi osta või tualetti minna, pidime kogu selle "vaimuka" seltskonna eest mööda marssima, et jõuda neljakümnekraadisesse õhuta ja haisvasse toidupoodi, kust igatahes midagi hamba alla osta küll ei julgenud.
                  Eks sellest nende nina alt möödudes tekkinud sõnavahetusest kähmlus tekkiski. Ise ma kähmlust pealt ei näinud. Venelane laseb suht kergelt rusikad käiku kui sõnadest puudu jääb.
                  Ausalt öeldes ei oodanud, et nad pärast mängu lõppu oma frustratsiooni kaotatud mängu ja ebameeldiva Ansipi Eesti Vabariigi vastu, meie peal rusikatega välja elada proovivad.

                  Lõpetuseks, et edaspidi suuremat sorti tüli vältida, tuleks sealkandis vähemalt mängudes, kus üks osapool pole samasse kultuuriruumi kuuluvalt Ida-Virumaalt, leida statal eraldatud sektor vastasfännidele, sinna juurde luua kohalikest eraldatud õlle-snäcki lett ja mõned WC kabiinid.

                  Mis puutub süüdistustesse, et florakad olid kõik maani täis, siis see on tugevalt liialdatud. Loomulikult sai kolmetunnise bussisõidu ajal üht-teist, peamiselt õlut, pruugitud aga valdavas enamuses olime normaalses konditsioonis.

                  Eks sillamäelastel oli vist samasugune tunne nagu oleks meil, eestlastel, kui poolsada sõjakalt oma meeskonda toetama tulnud ülimalt venemeelset venelast järsult staadionile astub ja vene keeles meie nina all laulma-karjuma kukuvad.
                  Kas sellepärast peab rusikaid käiku laskma, on juba kultuuri küsimus.

                  Kommentaar


                    #39
                    Braavo, kesa- ei oleks osanud sinult sellist postitust oodata.
                    Üllatasid mind positiivselt, pärsi tõsiselt. Tundub, et sul hakkab ka mõistus tagasi koju tulema.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Loomulikult on Flora fännid süüdi, loomulikult, sest ainuüksi fakt, et tervelt 42 eestlasest florakat saabub korraga nende territooriumile, oli juba selline provokatsioon, mida ühel tõelisel sillamäe nokal raske taluda.
                      Lisaks kõigele veel see neetud eesti keeles rääkimine-laulmine, millest midagi aru ei saa ja jumal hoidku, kui veel soovitakse mõnele küsimusele vastust saada eesti (fašistlikus)keeles.
                      Esimene, mida bussist väljudes kuulsin, oli igatahes sisin, et prekljatõje fashistõ prishli.

                      Tegelikult on Sillamäel vutti vaadata suht rahulik kui kuulud nende hulka.
                      Mul ei ole midagi selle vastu kui nad istuvad vaikselt ja stata kõrvalt magasinist või mujalt kaasostetud viinuškit libistavad.
                      Neil omad kombed, meil omad.
                      Väravast nähtava joogiga igatahes sisse ei lastud.

                      Mida võiks tulevikus vältida, oleks olukord, kus vastasmeeskonna poolehoidjad on sunnitud nende nina eest ümber staadioni marssima,et kohad leida. Igatsorti kilde sai tublilt kuulda, eks sai vastu ka öeldud, imelik ju kui lased end kõrvad lontis mõnitada.
                      Staadionil toitlustus ja õlu puudus, selleks, et midagi osta või tualetti minna, pidime kogu selle "vaimuka" seltskonna eest mööda marssima, et jõuda neljakümnekraadisesse õhuta ja haisvasse toidupoodi, kust igatahes midagi hamba alla osta küll ei julgenud.
                      Eks sellest nende nina alt möödudes tekkinud sõnavahetusest kähmlus tekkiski. Ise ma kähmlust pealt ei näinud. Venelane laseb suht kergelt rusikad käiku kui sõnadest puudu jääb.
                      Ausalt öeldes ei oodanud, et nad pärast mängu lõppu oma frustratsiooni kaotatud mängu ja ebameeldiva Ansipi Eesti Vabariigi vastu, meie peal rusikatega välja elada proovivad.

                      Lõpetuseks, et edaspidi suuremat sorti tüli vältida, tuleks sealkandis vähemalt mängudes, kus üks osapool pole samasse kultuuriruumi kuuluvalt Ida-Virumaalt, leida statal eraldatud sektor vastasfännidele, sinna juurde luua kohalikest eraldatud õlle-snäcki lett ja mõned WC kabiinid.

                      Mis puutub süüdistustesse, et florakad olid kõik maani täis, siis see on tugevalt liialdatud. Loomulikult sai kolmetunnise bussisõidu ajal üht-teist, peamiselt õlut, pruugitud aga valdavas enamuses olime normaalses konditsioonis.

                      Eks sillamäelastel oli vist samasugune tunne nagu oleks meil, eestlastel, kui poolsada sõjakalt oma meeskonda toetama tulnud ülimalt venemeelset venelast järsult staadionile astub ja vene keeles meie nina all laulma-karjuma kukuvad.
                      Kas sellepärast peab rusikaid käiku laskma, on juba kultuuri küsimus.
                      räägi välja kellel Sa selle kirjutada lasid?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        räägi välja kellel Sa selle kirjutada lasid?
                        Ise kirjutas.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Ise kirjutas.
                          (Y)
                          1010101010

                          Kommentaar


                            #43
                            Türa, ballack , jürvi situb sul suhu , kui sa perse ei kao KOHE .
                            iHala Madrid !

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                              Türa, ballack , jürvi situb sul suhu , kui sa perse ei kao KOHE .
                              Teen sulle ühe õlle välja tohutut ajutegevust väljendava postituse puhul.

                              Musi.

                              Kommentaar


                                #45
                                noo narva minek nüüd teil ju, tuleb ilmselt vol 2 vist
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X