320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fänniturniir leedus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Palju neist 12 sõitjast kokku mängijaid on?
    1+5 süsteemi puhul peaks nii 11 platsimeest olema ju...
    jalgpall on elustiil

    Kommentaar


      #17
      Näedsa ... hirmsamat moodi tahaks ka osa (loe: õlut) võtta. Täpselt see üks nädalavahetus sellel aastal mulle ei sobi. Aga no järgmine kord ma enam ei kaalu ka sellist pakkumist. Kindlalt esitan sooviavalduse.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #18
        Papa minust ikka seekord sõitjat ei saa.
        Naine ütles ,et võtku ma siis Leedu kodakondsus kah ja jää-
        gu ma sinna igaveseks. Midagi pole teha,tuleviku
        nimel annan seekord alla.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by ROOTSI KUNN

          Papa minust ikka seekord sõitjat ei saa.
          Naine ütles ,et võtku ma siis Leedu kodakondsus kah ja jää-
          gu ma sinna igaveseks. Midagi pole teha,tuleviku
          nimel annan seekord alla.
          ... mnjaaaa, paistab et mitte minul üksi pole kuri naine kes ammustab ja äsab sõraga...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #20
            Kahju, et ise seekord kaasa ei saa tulla. Kuid hinges olen siiski teiega. Sahistage siis hoolikalt vastasfännide väravavõrku.
            Järgmisel korral loodan ka ise platsis olla.
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              #21
              PaPa rääkis mulle, et FIFA kohtunikud pidavat olema......
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #22
                Kes mida ja kui palju juua kaasa võtab? Mul on igatahes praktiliselt liier sügavas. Põlv on valus ja kompressi vaja teha:P Paar õlle võtan kah tee peale kaasa ehk....
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Kosk

                  Kes mida ja kui palju juua kaasa võtab? Mul on igatahes praktiliselt liier sügavas. Põlv on valus ja kompressi vaja teha:P Paar õlle võtan kah tee peale kaasa ehk....

                  mis jutt see on kosk, sa sõidad ju jalgpalliturniirile.
                  mina kes ma ei mängi võtan mõned õlled tee peale kaasa.
                  http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

                  Kommentaar


                    #24
                    No nii tulemus Leedust pole just kõige halvem.Pühapäevased mängud panid paika Balticumi fännid.Esimesex tulid Leedukad,teiseks Eestlased ja kolmandaks jäid Lätlased.Eks asjakohaseid kommentaare tule üsna pea asjaosaliste endi sulest.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #25
                      Lühikokkuvõte..

                      Reede:
                      Kokku oli lepitud umbes kella poole üheteistkümne ajal Sakala keskuse juures kokku saada aga asi hakkas varem kujunema (mingil määral). Enne sai trikitariga minu pool eelsoojenduseks poolene saaremaa ära lahendatud (mis bussisõit see on kui kiane oled) ja hiljem Coffikus koos toredate sõpradega õlle joodud.
                      Bussijuht oli ikka eriline tross- oli ainult 1 plaat kaasas ja kassetimängijat polnud (mul oli suur hunnik kassette kaasas), samas jäi korduvalt rooli taga magama.

                      Laupäev:
                      Peale jalad kõveras mikrobussisõitu jõuame umbes täpselt õigeks ajaks Kaunasesse just püsti pandud kunstmuruga jalkahalli, kus peagi tuli meil võitlusesse asuda Zalgirisega. saime toreda kaotuse (Kirves suunas korra palli väravasse). Järgmine vastane oli Skonto, keda me võitsime 3:2 (mina, mina ja Jots). Järgmine vastane oli eriti suur ja tugev, kellele ma nagu alistusime päris korralikult ja kes hiljem asja kinni pani. Seisu ei mäleta, aga Klutt pani ühe puuri igatahes. Siis mängisime uuesti Zalgirisega (kaotasime, kuid ühe kolli sai meeskond ikka kirja- mina). Lõpuks mängisime 7-8 koha peale mingite kuradi lõunanaabritega, kes meid eriti napakalt võitsid (1:0). Me olime igas asjas nii üle kui vähegi andis olla. KURAT!! Mulje jäi igatahes selline, et varem polnud nad KUNAGI ja mitte kedagi võitnud.
                      Turniiril mängiti 2X15 minutit poole väljaku peal ja 1+6. Meil oli muidugi kaasas vaid 1 varumees ja fotograaf. Kui peale esimest mängu saime 2 tundi puhata, siis edaspidi saime vaevu.vaevu pool tundi puhata. KOHUTAV!!! Me olime ikka nii süsid, kui vähegi annab olla.
                      Kihutasime poodi, kust PaPa ja Klutt ostsid 79.20.- kohaliku eest makarone, basilikut, suitsujuustu, keeduvorsti, majoneesi, hapulkoort, riivitud ja riivimata porgandeid, sinepi, 2 skumbria konservi (õlis), piima, leiba ja saia. Midagi oli vist veel, aga hetkel ei meenu. Ostukorv oli paljutõotav, aga samas mitte nii palju, kui 2 vene restorani kokka köögis + Ott, kes kartuleid kooris. Ööbimine ja söögiorgia toimus ühe Inkarase fänni juures, kelle nimi oli Baresi. Magamine oli kah muidugi "magamine", mitte magamine. Kõik olime umbes nii suures toas kui on pool minu tuba. 5 meist magasid kahe inimese voodis. Ütleme nii, et liiga kitsas oli. Ma ei saanud nagu ÜLDSE magada. Kirves kah siples ja selle eest sai ta muidugi minu ja Jotsi käest korduvaid maksakaid. Muud polnud teha, kui viina hakata jooma. Jõin Virio Valget alla ja kohalikku maasikalimpsi peale (hind: 1,09.-). Miski aeg jäin siiski tukkuma.

                      Pühapäev:
                      Olles paar tundi "puhanud" ajasin ennast istuli ja mõne aha pärast ka püsti. Ott oli juba jalutama läinud ja mina, Kirves ja karguga Sander läksime kah liikvele. Tänava peal jalutaski meile vastu reibas Ott, kes oli just teinud 2 head ostu: pudel apelsinijooki ja pakk sihvkasid (sirp ja vaser olid peal ning toode ise pidi minema Poborskyle näksimiseks). Peale kiiret vestlust suundusime õllekasse kohalikku jooma. Samas näitas Ott mulle toredat naisteajakirja leheputkas, mille nimi oli "Vitt". Tegimegi siis väikse õlle ja suundusime tagasi Baresi juurde.
                      Kuna järgmise turniirini oli aega ja igav oli ja viina oli, siis keerasin ühe pooliku sisse ja kui see otsas oli oli ka ülejäänud seltskond esimesteks õlledeks valmis.....ja asi hakkas kujunema. Turniirle jõudsime purjus ja õigeajaliselt.
                      Esimene mäng oli lätlastega (poolfinaal), keda me võitsime minu poolelt platsilt sooritatud löögiga. Tore. Finaalis mängisime leedu fännide esinduskoosseisuga, kelllele alistusime lõpuni võideldes 3:0. Auhinnaks saime kõik ühe pilsneri. Täitsa joodav oli teine.
                      Kõik mikrokasse ja sõit supermarketisse võis alata. Samas marketis oli ka söögikoht, kus me peatusime ja nälga hävitasime. Sömise kõrval olid veel popid järgmised tegevused- suitsetamine, rääkimine, õlle ostmine kõige raha eest, leedu neiudega pildistamine, leedu neiude kaasa kutsumine Tallinnasse jnejne.
                      Tagasisõit oli suhteliselt joogine. Kõik olid aktsioonis taara tühjendamisega.
                      Miski kell jõudsime kodulinna. Osad panid otse tööle, teistel oli aega kodust läbi minna. Mina ja Jots läksime aga hoopistükis ühte mustaka korterisse viina jooma. Ilvese juurde, kellel paari tunni pärast arvestus hakkas. Kui Ilves naases koju arvasime Jotsiga, et süüa tahaks. Jots pakkus välja pelmeenid. Pelmeene polnud. Siis pakkusin mina välja, et Ilves võiks minna ja tuua. Läkski! Naiivitar. Praadiski meile pelmeene ja pakkus kõrvale salatit. Miski aeg see koht ammendas ennast ning me otsustasime Jotsiga, et iga roju oma koju. Nii läkski.

                      Ongi siis nagu paari sõnaga asi kokku võetud. Lähemalt võivad asjahuvilised kuulata kunagi hiljem. Pulli igatahes sai kõvasti.
                      Lõpetuseks veel minupoolsed kiidusõnad Jotsile, kes jaksas om makoroniportsu nahka panna.

                      Tänan tähelepanu eest.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #26
                        Igati tublid olite! :хlu: :хlu:
                        Jalgpallihaigla liige

                        Kommentaar


                          #27
                          Pildid!!!

                          Nii topsid, osad pildid on üleval:
                          http://www.lap.ttu.ee/ilmar/020209fanniturniir/


                          Papa, lähitulevikus saad tagasi oma pildid.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #28
                            Kosk. Vaata, paljud teid nagu nägupidi ei tea. ole kena ikka tutvusta, kes kes on, siis saab nimesid nägudega kokku panna. näiteks huvitab mind, mis selle näitsiku nimi on, kes on pildil-papa2-02????...irw
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              #29
                              Näitsik oli miski kohalik, kes küsimusele: "Kas sul mailiaadress on? " vastas, et: "Jah, on küll...aga mis see on?"

                              Mina olen näiteks see, kes enamuse fotograafi silme all veedetud ajast veetis pudelit käes hoides.
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar


                                #30
                                Selles koledas triibulises s2rgis v2, Kosk?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X