320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Tead Mehhanisaator, need kõige hulled pedevihkajad pidavat sisimal hinges ise olema peded, kes kardavad kapist välja tulla.
    Ma pole kindlasti kõige hullem ja minu arust pole see dannar Õli, pede!?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ma pole kindlasti kõige hullem ja minu arust pole see dannar Õli, pede!?
      möhh???????

      Kommentaar


        Küsimus. Mida see "õli" peaks tähendama?

        Kommentaar


          Ei saanud ka mina sellest eriti aru. Postitusest

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            möhh???????
            Tra Sa möhitad siin tont tra homme kohtume, ära siis töö juurest plagama pane, V***pea, ma ei imestaks kui sulle kolm täppi oleks ka otsa ette tatoveeritud!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Tra Sa möhitad siin tont tra homme kohtume, ära siis töö juurest plagama pane, V***pea, ma ei imestaks kui sulle kolm täppi oleks ka otsa ette tatoveeritud!
              möhh tähendas seda, et mida sa nagu ütlesid? sest mina sest lausest aru ei saanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ma pole kindlasti kõige hullem ja minu arust pole see dannar Õli, pede!?
                tõesti dannar ei ole õli ega pede
                vähemalt milestki oled arusaanud

                Kommentaar


                  Mina küll Dannari nahas ei tahaks olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    möhh tähendas seda, et mida sa nagu ütlesid? sest mina sest lausest aru ei saanud.
                    MIS Sa arvad et ma ei saa aru tont, munk fak ära postita oma paska siia, mina olen teie väljaelamis koht nüüd oled sina minu väljaelamis koht TonT!

                    Kommentaar


                      Viimase postituse lõpp on veidi imelik. Mehhaka oma

                      Kommentaar


                        Ma arvan ,et Dannar peaks nüüd Angelisse natukeseks peitu pugema. Sinna ikka Mehhanisaator ei julge tulla.

                        Kommentaar


                          Sa dannar ikka julged homme tööle minna?

                          Kommentaar


                            Nuuh, ikka julgen. 150 inimeseline kontor, koos mõningate põkkidega ja siis tuleb mingi 15-aastane jorss kellelegi peksa andma. How logical is that?

                            Kommentaar


                              mulle meenub selle jutuga seoses üks siin foorumis vist nähtud video, kus poiss arvuti taga erutusest kriiskab ja vist ennast lõpuks ka täis laseb. krt hea lõik oli ja siin läheks teemasse. oli kuidagi jalgpalliga seotud ja mu mäletamist mööda Manuga. keegi kellele see tuttav ette tuli võiks selle uuesti postitada

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X