320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Jah, tahan, siis ma saan orksis sõpru ja reidis feimi juurde

    ära ahista mind, pervert

    Ma siis mõnipäev otsin selle üles ja riputan siia. Täna tõesti ei viitsi enam.
    Tähtis päev vajab tähistamist!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust

      Päris karm vend... Tuli jah oma vanuses vist meistriks. Ainult, et selleks pidi alistama ühe vastase oma esimeses matsis sest tema kaalu voi mis iganes klassis ongi vist ainult 2 tüüpi Ja ta voitis selle siis tänu sellele, et vastane rikkus reegleid.
      See minig 2007 pilt minust vist, muidu tegelikul tma olengi sitpoksija, mis siis et see minu esimene mats oli ja temal 12 vist? Ja see et ma teises raundis ta põlvili suutsin lüüa, ja ma olen tegelt süüdi selles ka et üks vastane oli, olen lootusetu juhtum

      E: Ja veel et MAardu on ju muidugi ka kõige sitem Eesti poksiklubi.

      Kommentaar


        Puht huvipärast... Sa ennem rääkisid siin, et võistled või tahad võistelda alla 81kg (täpselt ei mäleta, ei viitsi otsima ka hakata) aga kui ma vaatasin siis 2007 võistlesid alla 63 ja 2008 alla 64? Mis kaalus sa sis tegelikult võistled? ja mis record sul nüüdseks on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
          Puht huvipärast... Sa ennem rääkisid siin, et võistled või tahad võistelda alla 81kg (täpselt ei mäleta, ei viitsi otsima ka hakata) aga kui ma vaatasin siis 2007 võistlesid alla 63 ja 2008 alla 64? Mis kaalus sa sis tegelikult võistled? ja mis record sul nüüdseks on?

          Siis kui hakkasin jõusaalis käima tuli massi juurde, nüüdseks olen võistelnud poisiga kes kaalus 93kg. tegelikult ise olin siis 78-79kg U. täpselt ei mäleta.praegu kaalun ka minig 80ringis. Nüüd järgnevatel võistlustel võtan mõned kilod alla, kuigi eriti pole midagi võtta Vee arvelt. JA siis saan alla 81kg kindlalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
            ja mis record sul nüüdseks on?
            12345678910

            Kommentaar


              Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
              12345678910
              MIs rekord, kaalu?

              Kommentaar


                n-ö boxing record... mitu võitu, kaotust jne

                Kommentaar


                  kui ma ei eksi (samas äki eksin) oli mehhakas täna mingi piffiga magistralis, limpsis jäätist vms.

                  sorry tüüp, aga ma ei usu elusees et sa üle 70 kilo kaalud.(kui see olid sina... jube sarnane mord oli küll)

                  Kommentaar


                    seda valimisvärki ma olen ühe teise selle foorumi kasutaja kohta kh netis näinud, täpselt samasugune ainult nimi kõrvalt ära muudetud
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                      seda valimisvärki ma olen ühe teise selle foorumi kasutaja kohta kh netis näinud, täpselt samasugune ainult nimi kõrvalt ära muudetud
                      mm, kummaline ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                        seda valimisvärki ma olen ühe teise selle foorumi kasutaja kohta kh netis näinud, täpselt samasugune ainult nimi kõrvalt ära muudetud
                        See tundub üsna võimatu, on sul ka mingisugune fotomaterjal?
                        LFC

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          kui ma ei eksi (samas äki eksin) oli mehhakas täna mingi piffiga magistralis, limpsis jäätist vms.

                          sorry tüüp, aga ma ei usu elusees et sa üle 70 kilo kaalud.(kui see olid sina... jube sarnane mord oli küll)
                          Võisin olla küll, miks ligi ei tulnud siis? Mul tekkis küsimus ega Sa TTGs ei käi?

                          E:Mul olid jalas valged teksad,

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            miks ligi ei tulnud siis?
                            Sa küsid ka veel...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Sa küsid ka veel...
                              See on tõesti eluohtlik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Võisin olla küll, miks ligi ei tulnud siis? Mul tekkis küsimus ega Sa TTGs ei käi?

                                E:Mul olid jalas valged teksad,
                                Kas sa läheksid sellele tüübile ligi:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X