320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Baggio! APPI! EIIII!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Baggio kõigi aegade parim!

    Au mehele, kes 35aastasena suudab ikka proffi jalgpalliga leiba teenida ja seda veel Serie A-s. Tõepoolest on ta kõige parem ja kindlasti kõige sümpaatsem. Kahju, et MM aiataha läheb(eriti moraalselt oleks tast suur abi olnud) eriti, kui arvestada 1998aasta MMi, kus treener Maldini mängitas Roberto asemel täielikus alavormis olevat Del Pierot.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      #17
      MM pole veel metsa läind!!!

      Kommentaar


        #18
        Jah, MM ei pruugi veel tõesti metsa minna, kuna Baggio pidi üritama mingit megakiiret paranemist ja on loodetavasti platsil 3-ks viimaseks liigamänguks Brescia eest. Igaljuhul loodan, et mees sellega hakkama saab ja saab koha MM-koondises, mida ta vääriks.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Igatähes praeguse seisuga on Baggio kiirelt paranemas ning tegi üleeile st.15-ndal esimese jooksutreeningu .

          Kommentaar


            #20
            Kuulge, aga mis parim Baggio kodukas on??? Ma olen ise vaadanud http://www.pro-paul.net/baggio/english/, aga see viimasel ajal kuidagi empty olnud. Ma tean, et tal ka official kodukas, aga see aint itaalia keeles ju.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Lasnaman

              Kuulge, aga mis parim Baggio kodukas on??? Ma olen ise vaadanud http://www.pro-paul.net/baggio/english/, aga see viimasel ajal kuidagi empty olnud. Ma tean, et tal ka official kodukas, aga see aint itaalia keeles ju.
              Vaata:



              Üldiselt olen mina leidnud, et parim võimalus mingi mängija, klubi või muu sellise kohta infot saada on kõikvõimalikud foorumid, tutvused ja jutukad. Tuleb lihtsalt teada, kust otsida ja vaadata. Kahjuks peab tõdema, et Itaalia jalgpalli koha üht sellist korraliku portaali polegi. Kunagi oli mõte ise koos paari tegelasega selle tegemine käsile võtta, kuid nüüd on asi unarusse vajunud. Mis konkreetselt Baggiosse puutub, siis info liigub inimeselt inimesele, ametlikud lehed on üpris sageli suhteliselt mõttetud. Mingit erilist informatsiooni sealt sageli ei saa, heaks näiteks on näiteks kas või AC Milani koduleht.

              Kommentaar


                #22
                Heh, siis tuleks hakata (tegelt juba ongi) siiin foorumis Baggio kohta jutte levitama, et kuskilt kaugelt otsima ei peaks.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Artur

                  Vaata:



                  Üldiselt olen mina leidnud, et parim võimalus mingi mängija, klubi või muu sellise kohta infot saada on kõikvõimalikud foorumid, tutvused ja jutukad. Tuleb lihtsalt teada, kust otsida ja vaadata. Kahjuks peab tõdema, et Itaalia jalgpalli koha üht sellist korraliku portaali polegi. Kunagi oli mõte ise koos paari tegelasega selle tegemine käsile võtta, kuid nüüd on asi unarusse vajunud. Mis konkreetselt Baggiosse puutub, siis info liigub inimeselt inimesele, ametlikud lehed on üpris sageli suhteliselt mõttetud. Mingit erilist informatsiooni sealt sageli ei saa, heaks näiteks on näiteks kas või AC Milani koduleht.
                  Eks ta ole jah, infi saamine pole eriti lihtne, eriti kui Itaalia keelt ei valda . Õnneks mina itaalia keelt oskan , nii et natuke infot on ikka kättesaadav. Kui keegi tahab infot itaaliakeelsete lehekülgede kohta, siis võin teada anda, praegu siin ei viitsi neid üles lugeda.

                  Luban, et kui midagi Baggiost kuulda on, siis panen siia kirja .

                  Veel üks Baggio kodukas:
                  http://www.robertobaggio.com tegelikult ega see leht eriti informatiivne ei ole, aga see oli leht, millele viitas Gazzetta dello Sport online oma Baggiot puudutavas viimases artiklis (see, et ta paraneb). Leht on itaalia ja inglise keelne.

                  Kommentaar


                    #24
                    Nagu lubasin, edastan siis uudiseid Baggio kohta.
                    Uudist on niipalju, et Trap on valmis juhul kui Baggio paraneb, ta MM-le võtma. Trap-i sõnad olid umbes nii : olen valmis ootama, sõltub arstide otsusest, praegu on raske midagi otsustada.

                    Kommentaar


                      #25
                      No jah, viimane uudis on nüüd nati sitt, kui just mitte hullim, et Trappatoni on ametlikult teadand, et ta ei võta Baggiot MM-le.

                      Kommentaar


                        #26
                        Baggio-fännid ahoi!
                        http://football.guardian.co.uk/continental/story/0,8018,681425,00.html
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Originally posted by Artur


                          Edson: Baggio on saanud vähe mängida? Võin sulle öelda, et mees alustas oma pikka ja edukat karjääri 1983. aastal Vicenzas, 86. aastal liitus mees Fiorentinaga, 91. aga lahkus ja siirdus Juventusesse, aastatel 95-97 mängis ta mõni aeg Milanis, 98. aastal tegi oma tagasituleku, kui lõi Bologna eest hooajal 22 väravat, sellele järgnesid 2 täiesti ebaõnnestunud hooaega Interis, peamiselt sellepärast, et mees ei saanud piisavalt mänguaega. Eelmisel aastal ühines jalgpallilegend Bresciaga ja lõi hooajal 10 väravat, paljude arust vääris mees juba siis kutset koondisse, seda hooaega alustas mees suurepäraselt, kuid 2 vigastust tapsid lõplikult mehe MM-unelmad. Baggio oli just vigastusest paranenud, kui jälle uus kallale tuli, see siis selles saatuslikus Parma ja Brescia vahelises kohtumises. Eelnevalt oli ta aidanud võtta võõrsil 1-3 võit vägagi emotsionaalses mängus(Klubi kaitsja Vittorio Mero huku tõttu) Lecce üle. Kust otsast on mees vähe mängida saanud?
                          Artur, nüüd murdsid lahtisest uksest sisse, ma polegi väitnud, et Baggio on saanud vähe mängida. Väitsin seda van Basteni kohta kelle karjäär lõppes õige varakult.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #28
                            Originally posted by Edson
                            Artur, nüüd murdsid lahtisest uksest sisse, ma polegi väitnud, et Baggio on saanud vähe mängida. Väitsin seda van Basteni kohta kelle karjäär lõppes õige varakult.
                            Edson

                            Sinu lause oli: Ega ta pole esimene ega viimane kellega nii läheb. Meenutagem või van Bastenit, Ronaldogi läheb vist sama teed.

                            Minu arust vägagi selge viide sellele, et Baggio ja van Basteni vahele võib võrdusmärgi tõmmata.

                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              praegu on Baggiol väljavaated head,sest Itaalias saab ta koondisesse rahva surve tõttu Trappatonile,MM-iks saab ta kindlasti heasse vormi...
                              c.lopez

                              Kommentaar


                                #30
                                Baggio on tagasi

                                Baggio jälle platsil ning kohe värav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X