320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Baggio! APPI! EIIII!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    See on ju vist päris väike ime, mul lausa pisar silmas. 2 väravat vahetusest tulles, peale nii ohtlikku vigastust. SUPER.
    Trappatoni krt, sa ei saand seda tähele panematta jätta!!!

    Kommentaar


      #32
      Baggio on tagasi!!!!

      Itaalia jalgpallilegend Roberto Baggio paranes imepäraselt kiiresti oma raskest põlvevigastusest ja aitas oma kodumeeskonnal Brescial võtta Mario Rigamontil 15 000 pealtvaataja ees võit juba väljalangemise kindlustanud Fiorentina üle. Üks maailma kõigi aegade parimaid ründajaid sekkus platsile Federico Giunti vahetusmehena 70. mänguminutil ja tabas oma mänguaja jooksul kahel korral. Esimene Baggio värav sündis 74. mänguminutil, kui mees Luca Toni ebaõnnestunud löögi üle pea ülemisse nurka tõstis. Teist korda oli ründaja täpne kohtumise lõpuminutitel, kui ta palli lähipositsioonilt väravasse kobistas. Koos Luca Toni esimese poolaja värava abiga vormistas Roberto Baggio Brescia võidunumbriteks 3-0. Sellega tõestas oma generatsiooni üks talendikamaid mängijaid veelkord, et kuulub veel oma vanusele vaatamata maailma absoluutsesse tippu. Kuigi Baggio on hetkel suurepärases vormis, keeldub Itaalia jalgpallikoondise peatreener Giovanni Trapattoni mehele endiselt mehele koondisekutset broneerimast. Nii Itaalia meedia kui ka fännid aga usuvad, et Roberto Baggio vääriks veelt üht võimalust tõestamaks oma oskusi.

      Kas tõesti on ime veel võimalik. Baggio sõnul teeb ta kõik selleks, et Trapattonile muljet avaldada. Peatreener aga ise Baggio vormi ja tervislikku seisukorda eriti kõrgelt ei hinda, viimastes intervjuudes on mees väitnud, et Roberto Baggio maailmameistrivõistlustel Jaapanis ja Lõuna-Koreas ei mängi. Andke mehele veel üks võimalus! Juba Baggio nime poolest vääriks mees kutset MM-ile. Muuseas, mul on hästi meeles, kui Trap ühes intervjuus Baggio vigastust kommenteeris: "Mul on kahju, et ta vigastada sai, Baggio oleks kindlasti olnud absoluutselt kindel koondisekandidaat."
      Ah siis selline mees? Räägib, et oleks arvatavasti koondisse võtnud küll ja nüüd teeb Baggio võimalused katgooriliselt maha. Olid need tõesti ainult ilusad sõnad?

      Baggio on legend. Baggio on kõigi aegade parim jalgpallur. Baggio on jumal. Baggio mängib MM-il.

      Aamen.


      Kommentaar


        #33
        Rahva surve Baggio koondisesse arvamiseks saab otsustavaks, et teda koondisesse ei võeta... Enam-vähem analoogne jama on Brasiilias, kus Romario taob koduliigas pidevalt väravaid ja terve Brasiilia rahvas nõuab teda koondisesse, aga peatreener Scolari kinnitab kindlalt, et Romariol sinna asja ei ole. Mida kõvem surve väljast, seda suuremaks läheb treenerite eneseuhkus...

        Kommentaar


          #34
          Baggio&Romario on mõlemad koos Klinsmanniga mu lemmikmängijad. Ja kui krt Trap ja Scolari keelduvad kahte esimest (viimane kahjuks juba karjääri lõpetanud koondisse võtmast, siis on küll kuri karjas. Sellises vanuses sellisel tasemel hiilata, nagu B&R seda teevad, on täielik ime.
          Jääme lootma parimat.
          Jääme lootma et kaks legendi saavad veel kogu maailmale näidata suvel, milleks nad veel võimelised on.
          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

          Kommentaar


            #35
            , ületasin postitust tehes smiley limiidi . Proovin siis seekord vähemaga hakkama saada.


            Trapi kohta ei tahagi kohe enam midagi kosta. Tekib küsimus, et kas ta oma elu pärast ei karda või?
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #36
              Lõik ühest artiklist, mille leidsin lehelt www.worldcuptimes.com

              Italy gripped by "miracle" of Roberto Baggio.

              'Baggiomania' is gripping the country with everyone from politicians and celebrities to current and former players and coaches expounding their views on whether the 'Divine Ponytail' should be given a chance to play in his fourth successive World Cup finals.

              In the 48 hours since his stunning return to action, Baggio's popularity has been compared to Nelson Mandela and words such as "miracle", "resurrection" and "messiah" have been used to describe his rapid and successful recovery from a cruciate knee ligament injury.

              The weekly magazine Guerin Sportivo featured a front cover on Tuesday with Baggio pictured in the shirts of the other 31 nations who will compete at the World Cup finals in South Korea and Japan.

              "Trap, are we really sure that Italy still doesn't need him?" read the cover headline.

              A group of conservative parliamentarians have asked Italy's minister of sport to put pressure on Trapattoni to take Baggio to the World Cup which starts on May 31.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #37
                Ei noh kui enne olid Baggio ja Romario lood enam-vähem sarnased siis pärast Maareki eelnevalt toodud artikli lugemist on juhtumid täiesti identsed. Täpselt analoogse surve all Romario koondisesse kaasamiseks (alates kõiksugu endistest kuni suurte asjapulkadeni välja) on ka Brasiilias Scolari. Ja ka loo lõpp on selge - täpselt samuti nagu ei mahu Romario Brasiilia koondisesse ei mahu ka Baggio Trapattoni plaanidesse. Mida suurem surve seda väiksem tõenäosus...

                Nüüd puudub veel kui Inglismaal puhkeb hüsteeria Sheareri kaasamiseks MM-le. Esimesed märgid sellest on juba õhus...

                PS Minu arust peaksid MM-l mängima kõik kolm

                Kommentaar


                  #38
                  Originally posted by financier
                  Ja ka loo lõpp on selge - täpselt samuti nagu ei mahu Romario Brasiilia koondisesse ei mahu ka Baggio Trapattoni plaanidesse. Mida suurem surve seda väiksem tõenäosus...

                  Nüüd puudub veel kui Inglismaal puhkeb hüsteeria Sheareri kaasamiseks MM-le. Esimesed märgid sellest on juba õhus...

                  PS Minu arust peaksid MM-l mängima kõik kolm
                  Enamasti on siiski õigus peatreeneril ja mitte "asjatundjateśt" fännidel. Peatreener peab koostama koondise nii, et seal oleks võimalikult vähe sisemisi vastuolusid, et meeskond mängiks ühtsena. Vastupidiseid näiteid on küllaga. Näiteks Maradona 94.aasta MM-il - hüsteerilise surve tõttu võeti ta kaasa, aga tulemus oli katastroof. Vastupidi, Aime Jacquet 98. aasta MM-il Prantsuse pressi sõimust välja ei teinud ning viis oma ühtse tervikuna toiminud tiimi maailmameistritiitlini. Ei taha Shearerit, Baggiot ja Romariot ühte patta panna. Iga juhtum on erinev. Las treenerid otsustavad, nemad ju ka vastutavad.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #39
                    Originally posted by mcnamara

                    Näiteks Maradona 94.aasta MM-il - hüsteerilise surve tõttu võeti ta kaasa, aga tulemus oli katastroof
                    Katastroofi põhjuseks oli tema nõrkus kokaiin vastu, mispärast ta MM-lt minema kihutati. Arvan, et kui poleks seda jama olnud, poleks ka Rumeeniale kaotatud, kuna viimased kasutasid täiel määral ära Maradona kaotusest tingitud löögi, millest Argentiina kuidagi ei suutnud toibuda.

                    Samas pole mul andmeid, et siinne seltskond millegi pahelisega silma oleks paistnud, mistõttu ei saa nende juhtumite vahel paralleeli a'la ega see fännidepoolne surve head kaasa too. Olen täiesti kindel, et need mehed annaksid meeskonnale kõvasti juurde.


                    Päris huvitav oleks tegelt teada, et kes siis Brasiilia eest väravaid hakkab lööma. Ega ometi Ronaldo . Ei suudetud väravaid lüüa valikturniiril, ei ole suudetud ka sõprusmängudes, mis siis veel finaalturniirist rääkida.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #40
                      Originally posted by Maarek
                      Samas pole mul andmeid, et siinne seltskond millegi pahelisega silma oleks paistnud, mistõttu ei saa nende juhtumite vahel paralleeli a'la ega see fännidepoolne surve head kaasa too. Olen täiesti kindel, et need mehed annaksid meeskonnale kõvasti juurde.

                      Päris huvitav oleks tegelt teada, et kes siis Brasiilia eest väravaid hakkab lööma. Ega ometi Ronaldo . Ei suudetud väravaid lüüa valikturniiril, ei ole suudetud ka sõprusmängudes, mis siis veel finaalturniirist rääkida.
                      Pahelisega ehk mitte - aga seesama Maradona näide nõuab paratamatult küsimuse esitamist: kas supertäht või meeskond? Alan Sheareri puhul näiteks meenub mulle ikka ja jälle EM2000. Shearer oli koondise kapten, kes tänu peatreener Keeganiga semutsemisele suutis mõjutada taktikalisi otsuseid. Vähemalt nii on väidetud. Tulemus on teada.
                      Mul ei ole midagi nende meeste kaasamise vastu, aga ilmselt on see võimalik ainult juhul, kui nad on MM-il valmis üksnes meeskonna heaks tegutsema. Ja kui nad peatreeneritega mingil põhjusel läbi ei saa, võib see otustaval hetkel koondise mängu halvata.
                      Brasiilia puhul ma aga arvan, et põlatud Ronaldo võib nii mõndagi meist üllatada. Igatahes on ta praegu päris heas vormis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Originally posted by mcnamara
                        Igatahes on ta praegu päris heas vormis.
                        Ja lahkus viimases liigamängus järjekordselt väljakult vigastuse tõttu. Tõsidus pole veel teada, aga ta on sellel aastal sisuliselt üle ühe mängu mingi jamaga kimpus olnud, seega ei usu, et MM-l ka mingit erilist tulemust tuleb, kuigi mul oleks hea meel küll, kui vend jälle säraks.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #42
                          Kipub juba omaette teemaks minema, aga konkreetsetel juhtudel ei ole selgelt probleemiks ka läbisaamine peatreeneriga. Romario korraldas näituseks mõni aeg tagasi pressikonverentsi, kus poetas pisaraid ning kinnitas, et temaga ei tule probleeme ei Scolaril ega meeskonnakaaslastel. Lasku tal ainult rahus jalgpalli mängida... Pole kuulnud ka Baggio ja Trapattoni vahelisest vastuseisust.

                          Jään ikkagi oma juurde - põhjused on nii öelda psühholoogilist laadi. Peatreener tõepoolest koostab meeskonna ja vastutab ainuisikuliselt. Ja kõiksugu tühikargajate arvamus tekitab ainult trotsi... Nii võib juhtuda, et treeneri liiga suur ego saab ka meeskonnale hukatuseks. Näiteid sellisest suhtumisest võib tuua väga palju. Newcastle pooldajana on hea näide onu Bobby eelne meeskond, kus eelmine treener Gullit jättis kõigest hoolimata Sheareri pingile... Lõpp on muidugi teada - Newcastle langes tabelis viimaseks ja Gullit sai kinga Võib juhtuda ka vastupidi - kasvõi mcnamara poolt mainitud prantsuse võit MM-l.

                          Lõppkokkuvõttes pole jalgpallkoondis mitte üksikute mängijate summa vaid sünergiline kombinatsioon, mis peaks kokku andma parema tulemuse kui lihtne liitmine. Nii et las treenerid ise otsustavad...

                          Kommentaar


                            #43
                            Baggiole koondisekutse jagamine poleks mitte üksnes vägagi emotsionaalne ja auväärt tegevus, kuigi ka seda, vaid ka suurepärane otsus pidades silmas Itaalia jalgpallikoondise üldist mängu maailmameistrivõistlustel Jaapanis ja Lõuna-Koreas.

                            Võite te seda eitada ja mind lolliks sõimata, kuid fakt on see, et Baggio on veel nüüdki üks maailma parimaid ründemängijaid. Oskused pole kuskile kadunud, suurepärane väljakunägemine, fantastilised söödud, täpsed pealelöögid - need kõik on tal alles. Ei usu, et Trapattoni kui Itaalia koondise peatreener hiilgaks oma üliväheste teadmistega Itaalia jalgpallist ja leiaks, et Roby ei vääriks oma tehnika-, oskuste- ja hetkevormipagasi poolest kandma koondise helesinist särki. Ta teab Baggiot väga hästi, ametlikuks vabanduseks on mees seni välja toonud, et ei ole ründaja füüsilises vormis kindel ja kardab uut võimalikku vigastust. See on ju jama! Baggio on hetkel üks parimaid, kõik see jutt, et mees on vana ja oma parimate päevade tasemest kaugel maas on üks paras crap. Need tühikargajad, nagu siin juba nimetatud sai, on fännid, kes hoolivad koondisest sama palju kui peatreener. Ma jään igavesti Trapattonit vihkama, kui ta nüüd Baggiot MM-koondisse ei vali.

                            Kuidas te saate rääkida Baggiost kui supertähest ja mitte meeskonnamängijast? Baggio on rohkem meeskonnamängija kui Figo, Rivaldo või Ryan Giggs. Ometi ei kahtle keegi nende meeste väärtuses ja ei sea kahtluse alla nende oskusi ja võimet meeskonda aidata.

                            Kõigele vaatamata on Trapattoni koondise juhtimisega suhteliselt edukalt hakkama saanud. On toonud sisse mitmeid ulatuslikke uuendusi mänguskeemis. Üle ei tea kui pika aja on itaallastel taaskord kasutada playmaker...ütleme nii, et ilma playmakeri positsioonita oleks Francesco Totti suhteliselt kasutu mees. Igati kiitust väärib ka mehe kolme kaitsja süsteem, ma ei oleks suutnud seal enam Mark Iulianot näha, või siis Pessottot.

                            Kommentaar


                              #44
                              Artur, geniaalselt öeldud, olen sinuga 100% samal arvamusel!

                              Kommentaar


                                #45
                                No jah, tänane päev muidugi midagi head Bresciale ja Baggiole ei toonud, sest kaotati tiitlit ihkavale Juvele 5-0. Nagu ma aru olen saand, siis mängis Baggio ainult paarkümmend minutit ja ei saand õieti palli puutudagi selle ajaga. Aga üks ja VIIMANE mäng, mis otsustab ka Baggio saatuse arvatavasti, on ees. Kui Baggio teeb imet ja ta jääb silma kõigile 90 minutiga, siis rahva, manageride ja mängijate surve tõttu peaks ikka Trappatoni temaga arvestama. Ise usun, et see võimalus on väike, aga ma palvetan täiega, et nii juhtuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X