320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Baggio! APPI! EIIII!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Liiga super, et trappattoni nüüd nädalavahetus seda ütles, et hoiab Baggiol silma peal viimases mängus.

    Kommentaar


      #47
      Originally posted by Lasnaman


      Liiga super, et trappattoni nüüd nädalavahetus seda ütles, et hoiab Baggiol silma peal viimases mängus.
      See võib tunduda kergelt öeldes natuke naljakas, sest seda on mees juba terve aasta lubanud.

      Nüüd, kui Baggiol vähemalt mingisugunegi võimalus MM-koondisse jõudmiseks on, võib aga ainult spekuleerida sellel teemal, et kui see ime tõesti juhtub, siis milline roll saab sellel legendil Jaapanis ja Lõuna-Koreas olema? Kui palju saaks ta mänguaega? Keda ta vahetama hakkaks? Ise arvan, et Baggiost kujuneks eelkõige praeguse Itaalia kuldpoisi Francesco Totti vahetusmees, ei midagi enamat, see mulle aga enim peavalu valmistabki - kui sageli leiab itaallaste peatreener Trapattoni, et Totti vääriks väljavahetmist. Suure tõenäosusega on Totti ikkagi Azzurri esistaar ja võtmemängija, tänapäeva Itaalia jalgpalli suurim nimi ja täht. Kui Trap teeb aga sellise sammu, et kaasab koondisse Cristiano Doni, Atalana vasak- ja keskpooliku, siis jääks Baggio rolliks olla siis itaallaste viimane vahetusründemängija. Vaatame tõele näkku: algkoosseisus alustavad ründes Del Piero ja Vieri. Esimene vahetusmees on Pippo Inzaghi, ka Montella peaks peale käimasolevat hooaega suhteliselt palju mänguaega saama. Kui koondisse haaratakse veel Marco "never score" Delvecchio või Marco Di Vaio, siis tuleb tahes-tahtmata tõdeda, et Itaalia kõigi aegade parimal ründajal saab platsilesaamisega olema suuri raskusi.

      Jääb ainult loota, et Roberto Baggiol õnnestub kordki suurvõistlustel realiseerida oma tohutu potentsiaal ja tuua 36-aastasena Itaaliale 20-aastase vaheaja järel taaskord MM-tiitel.


      Kommentaar


        #48
        Kahjuks see nii on jah, et Itaalial on hetkel palju häid ründajaid. Vieri ja Totti on kohe 199% Itaalia eesotsas. Arvatavasti jääb Totti ründajate taha ja siis Vieri kõrval koha vist tõesti hõivab Del Piero. Kui Totti puutub asendamatuks mängijaks, siis leian, et Del piero vahetus võiks Baggio küll olla, sest mäletavasti MM 98 sõi Baggio Del Piero välja esi 11-sest. Ja kui etteasted on head, siis miks mitte, et Del Piero pingile jääbki. Vieri asendus võib olla siis, kas imeväravavaistuga Montella või halvim olukordade ära situja Inzaghi. Kuigi Trappattoni ütles, et Delvecchio on kindlalt koondises, siis sellel sitakotil mina küll kohta ei näeks, no lõi EM finaalis värava, aga see hooaeg on ta ikka väga sitt olnud. Aga jah see väga suur spekulatsioon alles, kõigepealt peab Baggio koondisesse saama ja eks see pühapäev selle ka otsustab.

        Kommentaar


          #49
          Ma ennustan, et tuleval MM-il löövad Baggio ja Suker
          ühepalju väravaid.

          Kommentaar


            #50
            Esmalt peab Baggio jah koondisse saama ning kui ta juba sinna on pääsenud, läheb jälle väljakule pääsemisega raskeks. Arvan, et algkoosseisus on ründajate poole pealt kindlasti Del Piero, sest sel hooajal on ta tõesti Juventuse särgis häid mänge teinud ja rohkelt ka väravaid löönud. On veel F. Inzaghi ( kui ta nii palju kogu aeg suluseisus ei istuks, oleks ok), Delvecchio, Montella ( on tõesti praegu AS Roma särgis supervormi tõusnud), Vieri. Nende hulgast selgub minu arvates teine mees Juve staari kõrvale.
            Loodetavasti pääseb Baggio ikka esmalt koondisse...
            jkes

            Kommentaar


              #51
              Niiviisi, üks päris tore uudis teine, see ei puutu küll otseselt Baggiosse, kuid...paistab, et Romario võib ikkagi MM-koondisse pääseda. Peatreener Luiz Felipe Scolari on ka ise öelnud, et ta ei ole just 36-aastase ründetähe suurim fänn, kuid meedia surve olevat nii suur, et ta on lihtsalt sunnitud mehe koondisse kutsuma. Ka Brasiilia jalgpallijuhid soovitavad Scolaril legendaarne ründaja koondisse kaasata. Loomulikult on kõik alles spekulatsioonide tasemel, kuid asi seegi

              Kommentaar


                #52
                Tegelikult on see päris hea, sest kui vaadata ka Baggio kohta igasuguseid neti ja muid küsitlusi, siis vähemalt 90 % rahvast tahab teda koondisesse. Ma olen paar kohta leidnud(CNN 90%) ja Itaalias kindlasti neid sadu, aga kõik on ühel meelel. Eks homme näeb siis, mis meie imepoiss suudab.

                Kommentaar


                  #53
                  No nii Itaalias liiga läbi ja Baggio suutis jälle ennast näidata. Värav oli küll õnnega pooleks ja tema eneseeksitud penalti parandus, aga siiski värav. Lugesin välja ka, et Baggio mängis geniaalselt, nii et nüüd peab Trappatoni ta MM eelsele mängule võtma ja ma usun, et ta mängiks koha endale kätte Itaalia koondisesse.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ahh minge te kõik persse nüüd, pole sellel MM-il ega ka elul mingit mõtet enam, Jätame kindlalt ühe andekama jalgpalluri koju ja võtame asemele mingid vennad, kes ei tea mis se jalgpall ongi. Tore pole sõnu, tubli Trappattoni. Kuradi haige värdjas. Ma loodan, et keegi saaks nii vigastada, et baggio koondisesse saaks, aga mis võimalus sellel juhtuda on, arvestades mis päev üldse minul olnud on.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic 'Baggio! APPI! EIIII!'

                      Käivad jutud, et järmine hooaeg jääb Baggiole ka viimaseks.
                      Minu jaoks oli, on ja jääb Baggio maailma parimaks aga kunagi tuleb ju ka lõpetada.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                        Galatasaray tahab baggiot!!


                        05/11/2002.

                        Turkish record-champions Galatasaray are said to be planning an audacious move for Italian footballing legend Roberto Baggio.

                        The Istanbul giants are reportedly prepared to offer $2 million for the silky-skilled Brescia veteran, who just recently admitted that he might have already played his last match as a professional.

                        Baggio, 35, has spent his entire career in Italy, and could very well be intrigued by the prospect of a rich cultural experience, frenzied full-houses at every home game and a final shot at Champions League football before he bows out.

                        Fc Uuemõisa

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                          www.soccerage.com/en/04/00023.html

                          Seal saab kõike Serie -A kolle näha liikuvalt

                          Siin on screenshot
                          Fc Uuemõisa

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                            Algselt tegi selle postituse Lasnaman


                            Ahh minge te kõik persse nüüd, pole sellel MM-il ega ka elul mingit mõtet enam, Jätame kindlalt ühe andekama jalgpalluri koju ja võtame asemele mingid vennad, kes ei tea mis se jalgpall ongi. Tore pole sõnu, tubli Trappattoni. Kuradi haige värdjas. Ma loodan, et keegi saaks nii vigastada, et baggio koondisesse saaks, aga mis võimalus sellel juhtuda on, arvestades mis päev üldse minul olnud on.
                            Mees, see oli sul nüüd väga räigelt öeldud. Saan aru, et sinu ja miks mitte ka minu arvates võib Trapattoni olla üks suur jobu, kuid nimetada Itaalia koondislasi mängijateks, kellel pole aimu, mis jalgpall on, on üks suur lollus.

                            Aga kui sa tõesti arvad, et nii Del Piero, Delvecchio, Vieri kui ka Montella ei tea, mis jalgpall on, siis võid ausalt öeldes ise persse minna...niipalju austust võiks ühe maailma parima jalgpallikoondise mängija olla ikka ära teeninud, et teda jalgpalli mitte tundvaks inimeseks ei kutsuta. Eks mine mängi Del Pieroga mees mehe vastu, kuigi seda jalgpallis väga sageli ei tehta, ja tahaks näha, kumb teist peale jääb.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                              Noniiiiiii AHHHAAAAAAAAAAA Itaalia on väljas ja mu sõnad polnud asjata. Ma küll olin ikkagi Itaalia poolt, aga see mäng mida Itaalia näitas ei väärind enamat kui 16 hulgas olemist ja nii läks. Hakkame siis rääkima meestest, kes võeti koondisesse Baggio asemel või???? Mida tegi Del Piero, mida tegi Inzaghi ja muidugi ei teinud mitte midagi ka Totti. Rääkimatta veel Montellast ja Delvecciost. Siis Baggio koha saanud Di Livio oli ka saast. Oi mulle meeldib see. Tõestus jälle, et Baggio oleks pidanud koondisse saama ja ajakirjandus ja ülde kõik hakkavad seda kiruma veel aastaid, et ja välja jäeti.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                                Algselt tegi selle postituse Lasnaman


                                Noniiiiiii AHHHAAAAAAAAAAA Itaalia on väljas ja mu sõnad polnud asjata. Ma küll olin ikkagi Itaalia poolt, aga see mäng mida Itaalia näitas ei väärind enamat kui 16 hulgas olemist ja nii läks. Hakkame siis rääkima meestest, kes võeti koondisesse Baggio asemel või???? Mida tegi Del Piero, mida tegi Inzaghi ja muidugi ei teinud mitte midagi ka Totti. Rääkimatta veel Montellast ja Delvecciost. Siis Baggio koha saanud Di Livio oli ka saast. Oi mulle meeldib see. Tõestus jälle, et Baggio oleks pidanud koondisse saama ja ajakirjandus ja ülde kõik hakkavad seda kiruma veel aastaid, et ja välja jäeti.
                                Kle Del Piero viis Itaalia alagruppist edasi kui sa mäletad!!!
                                Aga ikkagi ta oleks võinud koondises olla!!
                                Fc Uuemõisa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X