320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Carabao Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Ja algas Capital One Cupi FINAAL kohtumine Bradfordi ja Swansea vahel! www.korner.ee/live2.php
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Augusti viiendal või sealkandis asutakse juba uut Swansead otsima. Või esialgu küll uut Bradfordi, sest Premier esimeses ringis ei figureeri. Väljakukkunud QPR vaid peab kaugele Exeteri reisima. Liigasse veerandsajandi järel naasnud Newport saab aga kohe Brightoniga madistada.
        Bury v Crewe
        Shrewsbury v Bolton
        Middlesbrough v Accrington
        Doncaster v Rochdale
        Preston v Blackpool
        Barnsley v Scunthorpe
        Tranmere v Mansfield
        York v Burnley
        Notts County v Fleetwood
        Sheffield United v Burton Albion
        Oldham v Derby
        Carlisle v Blackburn
        Morecambe v Wolves
        Nottingham Forest v Hartlepool
        Leeds v Chesterfield
        Huddersfield v Bradford
        Rotherham v Sheffield Wednesday
        Port Vale v Walsall
        Gillingham v Bristol City
        Bournemouth v Portsmouth
        Wycombe v Leicester
        Brentford v Dagenham
        Exeter City v QPR
        Charlton v Oxford
        Southend v Yeovil
        Millwall v Wimbledon
        Swindon v Torquay
        Birmingham v Plymouth
        Stevenage v Ipswich
        Cheltenham v Crawley
        Bristol Rovers v Watford
        Northampton v MK Dons
        Leyton Orient v Coventry
        Colchester v Peterborough
        Brighton v Newport
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Täna tehti siis esimese vooruga ots lahti, kui Lääne-Lancashire'i derbys läksid Deepdale'il vastamisi Preston ja Blackpool. PNE võitis 87. minuti väravast 1:0 ja võidu tähtsust näitab kasvõi see, et pärast lõpuvilet tormasid kodumeeskonna fännid väljakule ringi kargama. Pitch invasion juba League Cupi esimese ringi esimeses mängus!

          Kommentaar


            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Täna tehti siis esimese vooruga ots lahti, kui Lääne-Lancashire'i derbys läksid Deepdale'il vastamisi Preston ja Blackpool. PNE võitis 87. minuti väravast 1:0 ja võidu tähtsust näitab kasvõi see, et pärast lõpuvilet tormasid kodumeeskonna fännid väljakule ringi kargama. Pitch invasion juba League Cupi esimese ringi esimeses mängus!
            Üks jobu tõukas stewardi hobuse alla.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              3 raund. Esimene kodus

              Manchester United v Liverpool
              Sunderland v Peterborough United
              West Ham United v Cardiff City
              Manchester City v Wigan Athletic
              Burnley v Nottingham Forest
              Newcastle United v Leeds United
              Southampton v Bristol City
              West Bromwich Albion v Arsenal
              Swindon Town v Chelsea
              Tranmere Rovers v Stoke City
              Watford v Norwich City
              Aston Villa v Tottenham Hotspur
              Hull City v Huddersfield Town
              Leicester City v Derby County
              Birmingham City v Swansea City
              Fulham v Everton
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Morecambe captain Mark Hughes paid tribute to Wednesday's record crowd at the Globe Arena after his side lost to Newcastle United in the Capital One Cup.

                Korraks mõtlesin, et vana hea Mark on hoopis huvitava koha endale leidnud, aga see on vist keegi teine.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  4. ring

                  Sunderland v Southampton
                  Leicester City v Fulham
                  Birmingham City v Stoke City
                  Manchester United v Norwich City
                  Burnley v West Ham United
                  Arsenal v Chelsea
                  Tottenham Hotspur v Hull City
                  Newcastle United v Manchester City

                  mängud 28. oktoobriga algaval nädalal.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Veel hiljuti oli liigakappi päris põnev vaadata: palju noori näljaseid mehepoegi ringi lippamas. Nüüd on meeskonnad nii rikkaks läinud ja suureks paisunud, et turniir on väike lohutus neile vanuritele, kes liigas platsile ei mahu. Arse vs Chelsea oli sisuliselt omaaegse reservliiga mäng.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Veel hiljuti oli liigakappi päris põnev vaadata: palju noori näljaseid mehepoegi ringi lippamas. Nüüd on meeskonnad nii rikkaks läinud ja suureks paisunud, et turniir on väike lohutus neile vanuritele, kes liigas platsile ei mahu. Arse vs Chelsea oli sisuliselt omaaegse reservliiga mäng.
                      Sama kindlalt nagu päike tõuseb hommikuti idast, tuleb mcn igal aastal oma vanurite jutuga, millel puudub absoluutselt igasugune faktiline tõepõhi. Mida on muide siinsamas teemas ka korduvalt juba saanud lahti kirjutada, aga noh.

                      "Veel hiljuti" - Arsenali puhul eelmises voorus siis näiteks, kui nende tookordset koosseisu vaadata? Samas kui mängitatakse noori, siis olevat ju jällegi tegemist karikasarjade naeruvääristamisega, eks ole. Sest ka sellist asja on siit saanud eelmistel aastatel lugeda.

                      Aga proovime jälle konkreetselt - palun mulle tuua nimepidi eilsetest Arsenali, Chelsea ja Manchester Unitedi koosseisudest need "vanurid", kellel muu funktsioon peale liigakarika toksimise meeskonnas hetkel puudub. Väravavahte kõrvale jättes sain ma ühest Bendtneri, teisest Essieni ja kolmandast üldse mitte kedagi. Okei jah Anderson pääses ka minutiks-kaheks väljakule.

                      Teised Premmi meeskonnad siis. Norwichi algkoosseisust pole tänavu liigas mängida saanud vv Bunn, alla viie mängu on kirjas Bennettil ja Hoolahanil. Kõigil teistel rohkem. West Hamil tegi Pelly Ruddock debüüdi ja noor Leo Chambers sai mängida, Carlton Cole tuli vigastuse järel tagasi. Kõik ülejäänud on ka liigas tegijad. Fulham - esimest korda sai peale suvine ost Elsad Zverotic, teised on stabiilsed liigamehed. Stoke mängis üldse põhimeestega v.a Assaidi, Muniesa ja vv Sorensen.

                      Vaata kust otsast tahad, "ei mahu liigas platsile" on sisutu jutt. Võiks ükskord ometi aru saada, et tänapäeval ei ole enam võimalik mängida tippjalgpalli hooaega ehk siis kõiki erinevaid sarju 20 mehega. Mitte raiuda oma mingeid väärandmetel põhinevaid dogmasid ja vinguda, vinguda, vinguda. Igal jumala hooajal.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Vaata kust otsast tahad, "ei mahu liigas platsile" on sisutu jutt. Võiks ükskord ometi aru saada, et tänapäeval ei ole enam võimalik mängida tippjalgpalli hooaega ehk siis kõiki erinevaid sarju 20 mehega. Mitte raiuda oma mingeid väärandmetel põhinevaid dogmasid ja vinguda, vinguda, vinguda. Igal jumala hooajal.
                        Jah, see on traagiline. Kui nüüd kainelt Arsenali ja Chelsea algkoosseise nädalavahetusel ja eile võrrelda, on nad nähtavalt erinevad. Vanurid võib muidugi mõne teise sõnaga asendada. Tublid pingimehed näiteks. Ma tõepoolest eelistaksin, et need miljonite ja miljonite eest ostetud jalgpallurid oleksid midagi enamat kui suurjklubide reservid. Kas oma arvamuse avaldamist peab alati vingumiseks nimetama - kuidas võtta. Igalühel oma suhtlusstiil.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kas oma arvamuse avaldamist peab alati vingumiseks nimetama - kuidas võtta. Igalühel oma suhtlusstiil.
                          Nimetan ainult siis, kui sellega kaasneb väljamõeldud väidete esitamine. Jah, ka mulle ei pakkunud Chelsea ja Arsenali eilne kohtumine mitte mingit erilist naudingut. Asi, mida samade meeskondade liigamängu puhul üsna ilmselgesti iialgi kartma ei pea. Aga eilsete algkoosseisude tembeldamine pingimeesteks või reservideks on märk kas rumalusest (millesse ma ei usu) või siis lihtsalt katse otsida ja käia välja oma negatiivse emotsiooni toetuseks fakte, mida tegelikult pole olemas.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Capital One Cup quarter-final draw

                            Leicester v Manchester City
                            Stoke v Manchester United
                            Sunderland or Southampton v Chelsea
                            Tottenham v West Ham

                            Ties to be played week commencing 16 December
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Nimetan ainult siis, kui sellega kaasneb väljamõeldud väidete esitamine. Jah, ka mulle ei pakkunud Chelsea ja Arsenali eilne kohtumine mitte mingit erilist naudingut. Asi, mida samade meeskondade liigamängu puhul üsna ilmselgesti iialgi kartma ei pea. Aga eilsete algkoosseisude tembeldamine pingimeesteks või reservideks on märk kas rumalusest (millesse ma ei usu) või siis lihtsalt katse otsida ja käia välja oma negatiivse emotsiooni toetuseks fakte, mida tegelikult pole olemas.
                              Oma rumalust ma ei eita, aga see ei õigusta isiklikuks minemist. Ka kiviajast pärit inimesel - kui ta veel juhuslikult elab - on õigus oma arvamust avaldada. Minu teada siin foorumis tõe monopoli ei eksisteeri.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Oma rumalust ma ei eita, aga see ei õigusta isiklikuks minemist. Ka kiviajast pärit inimesel - kui ta veel juhuslikult elab - on õigus oma arvamust avaldada. Minu teada siin foorumis tõe monopoli ei eksisteeri.
                                Ma ei püüdlegi tõe monopoli poole. Nagu märkisin, siis aastast aastasse samad alusetud valeväited - võta eelnevaid postitusi kui minu arvamusavaldust nende kohta. Konkreetselt sinu isikuga pole sellel midagi pistmist.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X