320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Carabao Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Maagiline kuidas on 2 päeva saanud teleka ees nautida lihtsalt .

    Kommentaar


      #92
      Miks ma ei üllatu et saime Manchesteri. Saab raske olema, aga kui ära suudame teha on üks käsi karikal. Ja muidugi... Palace!
      ★★★★★★

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Igatahes põnevad mängud, ennustan:

        Arsenal, Chelsea, United, Cardiff lähevad edasi.
        Edaspidi tean kellelt lotonumbreid mitte küsida

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Stok
          Oleksid Cityt finaali vastaseks soovinud? Pigem ikka kaks jalga, teine kodus.
          Tegelikult poleks üldsegi kurb, kui Championshipi klubi ära võidaks ja Euroopasse saaks. Seda muidugi juhul, kui Cardiff oma playoffi kohalt Premieri ei tõuse. Liverpooli fännide jaoks ei ole kummalgi karikal erilist tähendust - ja see pole ettenutmine.
          Nagu kusagil juba varem m'rgiti, siis King Kenny pole bossina liigakarikat v6itnud. Oleks ju ilus .

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Stok
            Liverpooli fännide jaoks ei ole kummalgi karikal erilist tähendust - ja see pole ettenutmine.
            Oleneb fännist eks ole. Klubi pole viis aastat vähimatki võitnud. Ja iga karika saamine läheb aasta aastalt raskemaks.
            Liigne ülbus maksab kätte. Said eile seda tunda nii Manu kui Spurs.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Stok
              Kus see liigne ülbus oli, kui ma ütlesin, et tunneksin heameelt divariklubi võidu üle?
              Ilmselt saad isegi aru, et ma mitte sinu ülbusest ei räägi vaid mainit klubide ülbest arvamusest, et igasuguse koosseisuga neis sarjades hakkama saab.
              Aga Birmingham võitis viimati liigakarika tõesti, Liverpool aastal 2003. Vaks vahet.
              Mis mulle aga sugugi ei sobi, on see, et sa juba mitmendat korda seda alavääristamise ja ükskõiksuse juttu kõigi 'pooli fännide nimel räägid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ilmselt saad isegi aru, et ma mitte sinu ülbusest ei räägi vaid mainit klubide ülbest arvamusest, et igasuguse koosseisuga neis sarjades hakkama saab.
                Ma ei saa aru, miks peaks seda käsitlema kui ülbust, eriti veel koduste karikasarjade puhul. Tegemist on ühe vähese võimalusega mängitada noori ja anda minuteid nendele, kes muidu pigem pingimehed. Liigas selleks enam paraku võimalusi peaaegu pole. Lihtsalt teadlik risk.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, miks peaks seda käsitlema kui ülbust, eriti veel koduste karikasarjade puhul. Tegemist on ühe vähese võimalusega mängitada noori ja anda minuteid nendele, kes muidu pigem pingimehed. Liigas selleks enam paraku võimalusi peaaegu pole. Lihtsalt teadlik risk.
                  Liigas sai selle eest veel hiljuti trahvi ka ;P

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ma ei saa aru, miks peaks seda käsitlema kui ülbust, eriti veel koduste karikasarjade puhul. Tegemist on ühe vähese võimalusega mängitada noori ja anda minuteid nendele, kes muidu pigem pingimehed. Liigas selleks enam paraku võimalusi peaaegu pole. Lihtsalt teadlik risk.
                    Teise nurga alt vaadates: kas on mõtet omada palgalehel mängijaid, keda saab kasutada üksnes liigakarikas. Liverpooli vaevas aastaid liigse mängijakoorma sündroom, vahest nüüd hakkavad asjad veidi paranema. Teised nn suurklubid pole sest patust samuti puhtad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Teise nurga alt vaadates: kas on mõtet omada palgalehel mängijaid, keda saab kasutada üksnes liigakarikas. Liverpooli vaevas aastaid liigse mängijakoorma sündroom, vahest nüüd hakkavad asjad veidi paranema. Teised nn suurklubid pole sest patust samuti puhtad.
                      Ja kolmanda nurga alt vaadates siis õhukese meeskonnaga kõikide karikate ja liigade võitute peale mängida on paganama raske.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Ja kolmanda nurga alt vaadates siis õhukese meeskonnaga kõikide karikate ja liigade võitute peale mängida on paganama raske.
                        See tundub mulle veidi müüdi moodi väitena. Ma olen üsna veendunud, et edukam variant on vähema arvu, aga kvaliteetsete meestega kui mitme meeskonna jagu mängijatega, kellest osa kõlbavad vaid pingile.
                        Mänge muidugi on kalendris veidi rohkem kui vanadel headel aegadel, aga mitte nüüd nii palju rohkem. Vanasti mängiti tihtipeale lõputult karikakordusi (ei mingeid pendlaseeriaid) ja paha ilma tõttu kuhjusid tihtipeale mängud lühikese aja peale kokku. Aga hakkama saadi kaugelt väiksemate meeskondadega kui praegu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ega füüsilised nõudlused ju ometi viimase 10-20 aastaga ka muutunud ei ole.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            http://en.wikipedia.org/wiki/Treble_...on_football%29 Olge lahked uurima. Vaatasin huvi pärast ManU 98/99 (29 meest), Inter (26 meest) 09/10, Porto (24 meest) 10/11 on mänguaega saanud. Suurim mängukoormus on loomulikult põhimeestel seda ei saa eitada. Aga ilma korraliku varumeeste pingita juhtub nii nagu siin viimane voor juhtus. See aga kuidas varu ja põhimehi kasutatakse on iseasi.

                            Ps. Eksperdid võiks veel vaadata paljudel neist 3mest meeskondadest oli mehi kes antud hooaegadel oma rahvuskoondisi aitasid.

                            Kommentaar


                              No vanasti olid lisaks rohelisemale murule ju mehed titaanist. Aga tõsiselt, isegi kui praegune 25 mehe reegel lubab kogu allokatsiooni pappi taskusse ajavaid vanamehi täis toppida (peaasi, et 8 kodukootut nimekirjas oleks), siis mõningate eranditega tundub reaalselt olukord siiski selline olevat, kus päris korralik osa sellest nimistust on noorte talentidega täidetud, kelle jaoks Mikihiir täiesti teretulnud väljundiks lisaks reservide jms eest madistamisele. Lisaks muidugi juba viidatud pisiasi, et mäng ise esitab tipptasemel "vanade heade aegadega" võrreldes füüsisele hoopis teistsuguseid väljakutseid. Absoluutse tõe huvides võiks keegi entusiast (vincent, ae!) võtta need 25-mehelised nimekirjad ette, arvutada näituseks keskmise vanuse klubide lõikes ning vaadata, kes ja kui palju reaalselt peale on saanud.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                (vincent, ae!)
                                Esiteks - mine perse!


                                Teiseks aga:



                                Vaatasin ka samast allikast nii-öelda oma mätta ehk Man Unitedi näitel nimekirja üle. Lisaks 24-le liigas platsil käinud mehele on koosseisus veel 7 härrat. Neist lippas muide eile platsil koguni kuus, ainsagi mänguta on sel hooajal vaid Kuszczak. Kuuest omakorda üks oli noor kolmas vv Amos, kes sel hooajal mänginudki kõik kolm liigakarika mängu. Kaks potentsiaalset põhikoosseisu meest Gibson ja Rafael olid hooaja algusest saadik vigastatud. Siis on täielik tulevik noorte Pogba ja Morrisoni näol, kes teevad meeste seas päris esimesi samme. Ning viimaks üks ja ainus tõesti mõttetu mees Diouf. Üksainus.

                                Kui veel vaadata, kes neist 24-st on mänginud näiteks liigas alla poolte mängude ehk vähem kui 7, siis leiab sealt niisugused nimed nagu Berbatov, Carrick, Vidic, Valencia, Fabio. Mitte ühegi kohta ei saa ju öelda, et nad ei veaks liigas taset välja. Veel on vv Lindegaard ning noor Macheda ja palju vigastatud Cleverley. Michael Owenit mõttetuks meheks liigitada oleks ka imelik. Ja ongi kõik. Seega roteerimise põhjused on pigem objektiivsed ja ballasti osakaal ikka üsna väike, kui mitte lausa olematu. Sama kinnitas ka kiire pilk üle teiste tippklubide ridade. Noori ning vigaseid kõrvale jättes avanes meestest, "keda saab kasutada üksnes liigakarikas", umbes selline pilt.

                                Arsenal - Park ja punkt. Ehk ka Watti aeg hakkab otsa saama.
                                Chelsea - Paulo Ferreira, Kalou.
                                Liverpool - Fabio Aurelio, Maxi Rodriguez, Spearing.
                                Man City - Bridge, Onuoha, Hargreaves.
                                Spurs - Pavljutšenko, Gio. Bassong ka ehk?

                                Nii et pealtnäha see 25 mehe limiit töötab täitsa hästi. Mõni priileivasööja on, aga üldiselt täidavad põhimeeste seljatagust ikka noored.

                                Ja veel - sellest Manku 24-mehelisest nimekirjast koguni 16 on seni olnud mingil ajajärgul vigastatud või mängukeelu all. Neist 16-st omakorda 8 on olnud kõrval rohkem kui ühe perioodi jooksul, mõni lausa kolm või neli. Seda siis praeguseks, kui mängitud on umbestäpselt kolmandik hooajast. Ma julgen ikka väga sügavalt kahelda, et 18-20 mehelise pundiga oldaks praegusel hetkel kuidagi paremas seisus. Seda näitas eelmine hooaega Chelsea näitel minu arust väga ilmekalt, kuidas õhukese koosseisuga üksainus kehv periood väga valusalt kätte maksab.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X