Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 186
    kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

.. esimest korda kuulen. guugel ütleb, et see on "wedding band gone wrong". ütleb veel ka "indie rock", aga kõlab nagu kantri. avaakordid meenutavad The Coral'it. hääl on wannabe-Springsteen. tüüpiline päikseloojangusse ratsutamise lugu. oo, lõpp läheb käredaks. aga kuidas see siia arvutisse sai?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sparks on jubetore bänd ning läksin nende pärast isegi mullu Rabarockil. Samas see laul pole nii super kui paljudki teised. Hetkel ei oskagi nagu midagi rohkemat öelda.

Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

.. kurat, mis toimub? esmatutvus jällegi, kuigi märksa meeldivam kui eelmine. singer-songerid õde-vend Angus ja Julia Austraaliast kõlavad nagu tüüpilised singer-songerid. pretensioonitu, lihtne, "lüüriline", nagu ütleks mu vanaema, kui mul oleks mõni. vokaal tundus plaadiversioonil nagu puuduv lüli triost, mille esimesed kaks liiget on Lisa Simpson ja Joanna Newsom. nende Newsom'i kriuksatusteta küll. kahe minuti pärast on peast pühitud.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Minu lemmik brittide indie tantsubänd. Nime said nad muide prantslaste jalkaklubi AS Saint-Etienne järgi. See lugu on ka nende diskograafia parim minu arvates.
    Lugu kuulsin esimest korda 90ndate lõpus Tallinnast MutantDiscolt autoga varahommikul Pärnusse tagasitulles. Tervitused siinkohal Eero Jakobsonile, kes mu silmad avas selle bändi suhtes!
    Catalunya is not Spain!

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

The Doorsi viimaselt plaadilt enne lahkuminekult ja teiselt pärast Morrisoni surma. Nimeks tal "Full Circle". Too laul oli ka bändi viimane hittsingel (kui 85. kohta USA edetabelis nii võiks kutsuda).

Tegelt on sitaks vinge laul. "Full Circle" pole ka nii sitt plaat. Pole lihtsalt nii bluusilik kui "The Doors" oli. Ja The Doors on ka muidugi jube lahe bänd. Mul on arvutis ka siuke versioon Light My Fire'ist, kus nad 13 minutit pilves olles jämmivad. Mmmm

Aga kui algusest rääkida, siis minu Doorsi armastus sai alguse just sellest Süüta minu tuluke laulust. Kunagi ma ju arvasin, et see on Elvise sisse lauldud Aga Wikipedia avitas.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Bänd siis nüüdseks tegutsenud ligi 20 aastat. Alguse sai ta Inglismaal. Üheksakümnendatel olid nad vägagi populaarsed. Sel aastatuhandel kadusid nad kuskile justkui, kuid viimase albumiga, "Invaders Must Die", tõusid nad juskui tuhast. Iga singel, iga album, ainult kulda täis. Ükski lugu pole halb. Soovitan kõigile!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

kõigepealt tuli alumiinium sinu sädelev sõber - prozac, aga seda pole YT'is.

mees mustas

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Laul, tänu millele ma tegin vist 2 aastat tagasi Keaneiga tutvust. Ja siiamaani on pleilistis. Parim pala nende esituses.

Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

shuffle tabas nooti seekord:

.. mingit erilist stoorit juurde jutustada pole, ilmselt enimkuulatud HU? pala minu poolt, saba ja sarvedega eelmises suves.

Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Viimase albumi üks parimaid lugusid.

Asjahuviline Kasutaja Lambiahv avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Hea laul, üks Cat Stevensi parimaid minu arust.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Eile sattus randomiga tulema ja jäi kõrva. Jube tore laul, selline natuke varasema Annie moodi, kes oli kunagi väga vinge eit. PRaegu guugeldan ja mõtlen, et kas Polly on ilus v pigem mitte.

Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Vennaskond on üks Eesti parimaid.

Professoranaal Kasutaja Jürvi-Hool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Mis kuradi asi on rändo muusika?

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Üldiselt ma seda sorti muusikat ei kuula, aga Knaan on liiga hea, et teda mitte kuulata. Tänks piimamees.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Üllar Jörberg feat Silvi Vrait "Reisin" plaadilt Eesti kaheksakümnendad. Esinejad vist tutvustamist ei vaja. Lugu ise kuulen esimest korda ja see võib vabalt olla Üllar Järbergi kõige lahedam lugu.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tegin veidike ümber ja kuna muusikat on mul õudsas koguses, siis kuulan päevas viis lugu, panen need siis paremusjärjekorda ja nii edasi. Kuna kuhugi mujale ei osanud neid piisavalt lihtsalt salvestada, siis panen siia:

30.01.2010

1. Prince - Let's Go Grazy http://vodpod.com/watch/1162301-prin...-lets-go-crazy funky, baby!
    2. The Long Blondes - Heaven Help The New Girl
    3. Cranes – Panorama
    4. Field Music – Got To Write A Letter
    5. Kid Loco – Flyin' on 747

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Täna nii hea päev polnud. Tänase päeva parim lugu oleks eile näiteks kolmandaks jäänud:
    1. The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
    2. The Killers - The World We Live In
    3. Massive Attack - Protection
    4. Espers - Flowery Noontide
    5. Prince - Rainbow Children

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid