320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dannari rändommuusika teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dannari rändommuusika teema

    Käib niimoodi mäng, et on sinu kõik lood winampis või mis mängijas iganes ja lükkad peale Shuffle'i. Siia paned kirja selle loo nime, äkki ka video, kui kuskilt leiad ning kirjutad, mis sest loost arvad ja mida sa guugeldades selle bändi kohta teada said.

    #2
    New Order ja laulu nimeks Mesh. Mida sest bändist ikka öelda. Tootnud natuke naljaka alamprodukti Electronic ja ise on alamprodukt Joy Divisionile. Üldiselt mulle see bänd kohutavalt meeldib, aga see laul on suhtkoht tapeet.

    Kommentaar


      #3
      Seda mängu ma oskan!



      Die beste Band in der Welt või kuidas see Die Ärzte ennast reklaamiski. Mulle ka see bänd meeldib, kui ta punki paneb, siuksed ballaadid neil kõige paremad ei ole, a no ma ei virise
      Last edited by Saarlane; 20.08.09, 17:05.

      Kommentaar


        #4

        Naivistlik ja lihtne rokk. Suhteliselt pretentsioonitu. Mõninga üllatusena on pärit Rootsist, aga seda võib ka refrääni aegu tunda. Last.fmi andmeil on see mul mänginud 145 korda (bänd), lugu tunduvalt vähem

        Kommentaar


          #5


          Dannar tutvustas kunagi 80-ndate sündipopiajastu OMD bändi Enola Gay lauluga ja see on tõesti väga hea. Nagu ka Souvenir ja Joan of Arc ntks. Aga Talking Loud & Clear on liiga huinamuina. Mina sain selle laulu Best of OMD plaadi pealt.

          Kommentaar


            #6
            Kunagi mu hea sõber Ponks rääkis, et Arctic on kõva bänd. Mina ütlesin, et LIbertines. Tema, et Arctic. Nii me vaidleme siiani. Mina ikkagi eelistan Libertinesi, kuid samas pean ütlema, et Arcticul on ikkagi meeletu peopotentsiaal ja ka see lugu on selles mõttes suht kõva.

            Kommentaar


              #7


              Üks vahva lugu, mille esimest fraasi peaksid teadma kõik, kes mitu head aastat tagasi teleturgu jälgisid. Mingi järjekordse supermegaparimarokiklassikute kogumiku reklaami alguses oli seda vist kasutatud.

              Igal juhul Crazy World of Arthur Brown ja loo nimeks "Fire". Salvestatud aastal 1968 ehk aasta enne, kui sündis tänapäeva noorsoole tuntuim šokirokkar Marilyn Manson. Ja mõelge, kui vahvalt võis selle ansambli imago mõjuda 40 aastat tagasi. Crazy World of Arthur Brownis mängis trumme ka Carl Palmer, kes paar aastat hiljem moodustas härraste Emersoni ja Lake'iga progeroki superbändi Emerson, Lake & Palmer.
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                #8


                Tegelikult ma kuulasin selle laulu demo versiooni, aga YouTube'is sellist asja polnud. Täitsa ise avastasin selle laulu. Kuulasin kunagi R2-te ja mõtlesin, et sigavinge laul ikka. Aastahitil hääletasin ka selle poolt! Ja mäletan, et isegi Devil kuulutas sama asja tegemist foorumis. Tegelt ma ei tea Babyshamblesist mitte midagi, kui et Pete Doherty on nende laulja. Ja Kate Moss on ju tegelt üsna niidetav tuust.

                Kommentaar


                  #9
                  Ja mul oli Babyshamblesi särk suvekatel seljas. Mille peale ütles Eika, et Babyshambles on pask.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ausalt öeldes ei teadnud sellest bängist midagi. Kaks suhteliselt koledat, aga kindlasti naisisikut ja üks meesisik teevad elektroonilist muusikat, mis sobiks sellisesse trendilounge'i. Eiei, pole üldse paha, aga samas ei ole ka selline, et kuulad ja kuulad ja kuulad ja naudid

                    Kommentaar


                      #11

                      deerhunteri laulja soolo. muidu päris hea.

                      Kommentaar


                        #12
                        Mulle on see Fire tuttav Prodigy kaudu ja Deliveryga oli selline lugu, et seda polnud kuskilt saada, kui r2 seda juba mängis ja üks öö ma ärkasin lausa ülesse, kui see mängima pandi.


                        Üks hommik jagasid Igor ja Oleg R2-s Justice'i plaati. Pidi ütlema, mis plaadiga tegu, kui nemad kaant kirjaldasid. Igatahes ma ei viitsinud helistada, aga ära arvamine võttis piinlikult kaua aega. Guugeldada ei viitsi, aga on vist mingi prantslaste piunt, keda kogu aeg Daft Punkiga võrreldakse ja nemad said selle videoaauhinna, kui Kanye lavale lendas ja ütles, et ta pole neist kuulnudki.

                        -e- woobljää see video on päris hea. vombatirokk
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          No ütleme nii, et selle mehe laiv on mul endiselt meeles hoolimata suhteliselt vingest promillist. Tegu on artistiga suure tähega ning lugu on ka klassika. Need, kes ei läinud, võivad kahetseda, seda enam te härrasmeest laulmas ei näe

                          Kommentaar


                            #14
                            neelasin alla kiusatuse niikaua next'i klõpsida, kuni midagi aktseptaablit tuleb:



                            Sun Kil Moon elik Mark Kozelek (formerly of Red House Painters). ilmselgelt õe tõmmatud asi, mis oma tuumalt ja teoorias võiks ju meele järgi olla, a' mõjub isegi mulle liiga monotoonselt ja heietavalt.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kurat mul polndki aimu, et Sun Kil Moon=Mark Kozelek. Kozeleki plaate mul paar tükki isegi on 00-ndate esimesest poolest.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X