320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dannari rändommuusika teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Nüüd ta siis tuli - minu silmis Morrissey parim lugu üldse. Jällegi minu silmis täiesti underrated plaadilt Southpaw Grammar. Enam kui 11 minutit suurepärast pingekruvimist ning suurepärane sobivus plaadi avalauluks. Nimilugu Southpaw, mis paikneb plaadil viimasena, on ikka kõvasti nõrgem. Uutuubist leidsin vaid laivversiooni, mis pole pooltki nii hea.



    Ahjaa, pidi rääkima kah, miks ma sellist muusikat üldse kuulan. Morrissey vaimustus sai alguse raadiost, mis järjepidevalt You Have Killed Me'd laskma hakkas. Esimesena loovutas Dannar mulle selle laulu, öeldes seejärel, et kuula The Smithsi. Hakkasin esmalt eespoolt tagapoole Morrisseyd kuulama ning seejärel Smithse. No kurat, olen vist imelik inimene, aga Smithsil minu meelest eriti paremaid lugusid kui Panic ja Girlfriend in a Coma ei ole. Morrissey solistina meeldib rohkem.

    Kommentaar


      #47
      Pole väga rändom, aga kuradi kena

      Kommentaar


        #48


        Raha pole, seepärast olen kodus. Vähemalt homme on tibenstobens olla ja lisaks leidsin igavust peletades eelmainitud loo. Helljeah. Nagu Animal Collective oleks päev otsa Titus Andronicust kuulanud ja seejärel ühe plaadi kipalt valmis visanud.

        Kommentaar


          #49
          ja dannar süda seda lugu ka.

          Kommentaar


            #50
            ma ei oska kuhugi mujale postitada, aga postitama peab.

            winamp'i šufleesüsteemi, mis on liiga ettearvamatu, asemel teen pättust ja panen last.fm'i oma raamatukogu ketrama ja esimene lugu on ..

            oh, kui igav:



            eeeöööäää. ainus emotsioon/mõte on, et üksjagu hämmastaval kombel on suur osa erinevate instrumentaalvokaalkollektiivide frontmännide eraviisilistest ettevõtmistest nende full-time-ansammelgutega täpselt ühte aiaauku ehk otseloomulikult eranditega piisakski tollest kesksest loomeloomast ja anonüümsetest ülekaalulistest osavnäppudest koosnevast live-bändist. strõuks vs casablancas või sigur rós vs jónsi või radiohead vs thom yorke või ..

            Kommentaar


              #51
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #52

                Kommentaar


                  #53

                  Kommentaar


                    #54

                    Kommentaar


                      #55
                      Käib niimoodi mäng, et on sinu kõik lood winampis või mis mängijas iganes ja lükkad peale Shuffle'i. Siia paned kirja selle loo nime, äkki ka video, kui kuskilt leiad ning kirjutad, mis sest loost arvad ja mida sa guugeldades selle bändi kohta teada said.

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma arvan, et need mõlemad laulud on sitaks head. Guugeldades leidsin, et ongi.

                        Kommentaar


                          #57

                          Kommentaar


                            #58

                            Band Of Horses sattus lihtsalt poolkogemata muusikavalikust mp3-e mängija peale ning korraga suutis see lugu minu kõrvad liikuma panna. Aastast 2006.

                            Kommentaar


                              #59
                              Pole vist midagi eriti juurde rääkida, wikit ei hakka ümber jutustama:


                              Ehk toon vast esile need lõigud:
                              This song, and its well known partner "We Are the Champions" were written in response to an event occurring in the 1977 British Tour. The band had played a gig at Stafford's Bingley Hall, and, says Brian May

                              'we did an encore and then went off, and instead of just keeping clapping, they sang "You'll Never Walk Alone" to us, and we were just completely knocked out and taken aback - it was quite an emotional experience really, and I think these chant things are in someway connected with that'
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                #60

                                White Stripes koosneb õest-vennast (kuulujuttude järgi lahutatud abikaasadest)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X