320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dannari rändommuusika teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16

    Suhteliselt uus bänd siin maastikul. "I've Met Jesus" lasti välja 15.detsember ning bändiliikmed ise tunnistasid, et see on jõululaul. Video on ka üpriski lahe, vististi sõidavad liikmed kosmoselaevaga naise üsas ringi.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #17
      dannar, pane kvaliteet musa ka

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        dannar, pane kvaliteet musa ka
        http://www.dailymotion.com/video/x7c...original_music kvaliteet. kuulake kidrasoolot. aga tuli IRL randomiga.

        Kommentaar


          #19
          Videot kahjuks ei leidnud, aga selline lugu hüppas mulle kõrva "shuffle" pressimisel.




          Tundmatu see bänd pole, seega googeldamist siia ümber kopeerida pole vist väga mõtet
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20


            Pink Floydi hakkasin ma muidugi kuulama selle kuulsa Another Brick In The Walli järgi. Nõnda ükshaaval laule tirides on mul varsti isegi kogu The Walli plaat olemas. Selliste laulude pärast nagu Hey You, ongi Pink Floyd tipp. Aeglasetempolised müstilised viisijupid, mmmm

            Kommentaar


              #21


              .. esimest korda kuulen. guugel ütleb, et see on "wedding band gone wrong". ütleb veel ka "indie rock", aga kõlab nagu kantri. avaakordid meenutavad The Coral'it. hääl on wannabe-Springsteen. tüüpiline päikseloojangusse ratsutamise lugu. oo, lõpp läheb käredaks. aga kuidas see siia arvutisse sai?

              Kommentaar


                #22
                Sparks on jubetore bänd ning läksin nende pärast isegi mullu Rabarockil. Samas see laul pole nii super kui paljudki teised. Hetkel ei oskagi nagu midagi rohkemat öelda.

                Kommentaar


                  #23


                  .. kurat, mis toimub? esmatutvus jällegi, kuigi märksa meeldivam kui eelmine. singer-songerid õde-vend Angus ja Julia Austraaliast kõlavad nagu tüüpilised singer-songerid. pretensioonitu, lihtne, "lüüriline", nagu ütleks mu vanaema, kui mul oleks mõni. vokaal tundus plaadiversioonil nagu puuduv lüli triost, mille esimesed kaks liiget on Lisa Simpson ja Joanna Newsom. nende Newsom'i kriuksatusteta küll. kahe minuti pärast on peast pühitud.

                  Kommentaar


                    #24


                    Minu lemmik brittide indie tantsubänd. Nime said nad muide prantslaste jalkaklubi AS Saint-Etienne järgi. See lugu on ka nende diskograafia parim minu arvates.
                    Lugu kuulsin esimest korda 90ndate lõpus Tallinnast MutantDiscolt autoga varahommikul Pärnusse tagasitulles. Tervitused siinkohal Eero Jakobsonile, kes mu silmad avas selle bändi suhtes!
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #25


                      The Doorsi viimaselt plaadilt enne lahkuminekult ja teiselt pärast Morrisoni surma. Nimeks tal "Full Circle". Too laul oli ka bändi viimane hittsingel (kui 85. kohta USA edetabelis nii võiks kutsuda).

                      Tegelt on sitaks vinge laul. "Full Circle" pole ka nii sitt plaat. Pole lihtsalt nii bluusilik kui "The Doors" oli. Ja The Doors on ka muidugi jube lahe bänd. Mul on arvutis ka siuke versioon Light My Fire'ist, kus nad 13 minutit pilves olles jämmivad. Mmmm

                      Aga kui algusest rääkida, siis minu Doorsi armastus sai alguse just sellest Süüta minu tuluke laulust. Kunagi ma ju arvasin, et see on Elvise sisse lauldud Aga Wikipedia avitas.

                      Kommentaar


                        #26


                        Bänd siis nüüdseks tegutsenud ligi 20 aastat. Alguse sai ta Inglismaal. Üheksakümnendatel olid nad vägagi populaarsed. Sel aastatuhandel kadusid nad kuskile justkui, kuid viimase albumiga, "Invaders Must Die", tõusid nad juskui tuhast. Iga singel, iga album, ainult kulda täis. Ükski lugu pole halb. Soovitan kõigile!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #27
                          kõigepealt tuli alumiinium sinu sädelev sõber - prozac, aga seda pole YT'is.


                          mees mustas

                          Kommentaar


                            #28


                            Laul, tänu millele ma tegin vist 2 aastat tagasi Keaneiga tutvust. Ja siiamaani on pleilistis. Parim pala nende esituses.

                            Kommentaar


                              #29
                              shuffle tabas nooti seekord:



                              .. mingit erilist stoorit juurde jutustada pole, ilmselt enimkuulatud HU? pala minu poolt, saba ja sarvedega eelmises suves.

                              Kommentaar


                                #30


                                Viimase albumi üks parimaid lugusid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X