320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis 5 aasta pärast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mille poolest? Aksalu vääriks kindlasti välismaaklubi, eelmine hooaeg oli väga super ja kindlalt Eesti liiga parim väravavaht, see hooaeg ei ole küll nii särav olnud aga ta on vaatamata sellele väga hästi mänginud ja nii mõnelgi korral Flora halvimast päästnud.
    Kaalma on hetkel kindlasti parem.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Kaalma on hetkel kindlasti parem.
      Kaalma pea igas mängus Flora vastu mingi prohmakaga hakkama saanud, ei vaidle, ta on hea sel hooajal olnud aga mõlemad on teinud prohmakaid ja kaalma vist isegi rohkem neid teinud. Võrdsed pigem.
      FC Flora

      Kommentaar


        #18
        Ma arvan et siin kohal on teema mõtekas lõpetada, padasõimab katelt ühed mustad mõlemad.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Ma arvan et siin kohal on teema mõtekas lõpetada, padasõimab katelt ühed mustad mõlemad.
          Keegi ei sõimanud ju.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Keegi ei sõimanud ju.
            Ma ei mõtelnud nii otse, aga see on ju mõttetu, Levadia fänn ütleb et Tibu parem, Flora fänn et Aksalu.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ma ei mõtelnud nii otse, aga see on ju mõttetu, Levadia fänn ütleb et Tibu parem, Flora fänn et Aksalu.
              Ma arvan et see oli lihtne arutlus.
              ---
              ------------Aksalu------------------
              Jääger-Bärengrub-Piiroja-Klavan(Teniste)
              ------S. Puri-E. Puri-Kink-Vassiljev---
              --------Ojamaa---Anier(Zenjov)-----

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                Ma arvan et see oli lihtne arutlus.
                ---
                ------------Aksalu------------------
                Jääger-Bärengrub-Piiroja-Klavan(Teniste)
                ------S. Puri-E. Puri-Kink-Vassiljev---
                --------Ojamaa---Anier(Zenjov)-----
                täitsa reaalne..

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Kaalma on hetkel kindlasti parem.
                  Stehling(Tammeka vv) on veel parem, küll kuulete tema imemängudest veel. Julgeks küll väita, et Eesti liiga parim väravavaht, kuigi ka Tibu on vägagi tasemel.

                  Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                  Kommentaar


                    #24
                    Ennustamine mulle meeldib:

                    Aksalu - Jääger, Morozov, Klavan, Teniste - S. Puri, Dimitrjev, Ojamaa, Kink - Purje, Zenjov

                    Kindlasti ei tasuks ära unustada Kruglovi, Vassiljevit, Lindperet, Marmorit, Saagi, Pedõki, Savitskit, Anieri + kümneid teisi noori U-koondistest.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X