320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Meistriliiga 2009/2010

    Paide on Commish

    Kokkutulek on 24. oktoobril Tartus. Sillu korraldab, Lihula aitab.

    #2
    Kõva sõna. Kas kõik jätkavad? Pean uurima, sest mine sa tea neid elu keerdkäike. Ametlikult olen esiliiga poiss, aga eelmise hooaja lõpul oli siin kõhklevaid noote osadest suundadest.

    Kommentaar


      #3
      Mina vähemasti selle hooaja veel punnitan. Edaspidise osas ei julge pead anda.
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #4
        Liigas osalen.
        Hea, et kokkutuleku seekord Tartus teete. Ehk saan ka aega ja astun läbi.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #5
          Kurvastusega pean teatama, et siiski ei viska fasntasyhambaid nurka...
          Seega jätkan, sõltuvus boxscore'idest on süvenenud...
          Kokkutulekul loomulikult ei osale - tervise huvides

          Kommentaar


            #6
            Valmis tiitlit kaitsma!

            Paikapandud tegelaste-daatumitega nõus.

            Kommentaar


              #7
              Esiliiga 2. koht lubab mul see aasta ilmselt Meistrikas pallida

              Laagri MDE

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                Paide on Commish

                Kokkutulek on 24. oktoobril Tartus. Sillu korraldab, Lihula aitab.
                Et kõik juba paigas ja minu sõna polegi vaja?

                Paraku on karm reaalsus selline, et Paide blokib ja hiilib ka see aasta häbiväärselt kohustustest kõrvale.
                Kuna katsun tänavu töö ja kooli sunnil igasugusi hobisid ja lisakohustusi ohjes hoida, siis on minu puhul pigem teemaks liigast loobumine kui aktiivne osavõtt ja teiste kontroll. Minu selle aasta fantasyplaani tugineb puhtalt heal õnnel ja vanal rasval, nende toel püüan hooaja kuidagi läbi libistada, aga see on ka kõik ja rohkemaks mul isu ei ole.

                See-eest võin aidata kokkutulekut korraldada ja ühtlasi annan poolkõva lubaduse, et kui õnnestub see aasta läbi lohistada, siis võtan järgmine aasta commishi kohustused enda kanda

                Kommentaar


                  #9
                  Eelmisel hooajal õnnestus lõpuspurdiga liigasse püsima jääda.Kindlasti jätkan ka sel aastal.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Orange Owl Vaata postitust
                    Et kõik juba paigas ja minu sõna polegi vaja?

                    Paraku on karm reaalsus selline, et Paide blokib ja hiilib ka see aasta häbiväärselt kohustustest kõrvale.
                    Kuna katsun tänavu töö ja kooli sunnil igasugusi hobisid ja lisakohustusi ohjes hoida, siis on minu puhul pigem teemaks liigast loobumine kui aktiivne osavõtt ja teiste kontroll. Minu selle aasta fantasyplaani tugineb puhtalt heal õnnel ja vanal rasval, nende toel püüan hooaja kuidagi läbi libistada, aga see on ka kõik ja rohkemaks mul isu ei ole.

                    See-eest võin aidata kokkutulekut korraldada ja ühtlasi annan poolkõva lubaduse, et kui õnnestub see aasta läbi lohistada, siis võtan järgmine aasta commishi kohustused enda kanda
                    No aga tehke Silveriga üks kõva kokkutulek siis.

                    Skint, jätkad commishina?

                    Kommentaar


                      #11
                      Üks kahest, kas Replacements või Revenge rääkis loobumisest eelmisel aastal. Replace vist oli... Kas tuleb loobumine või jätkatakse - võiks välja uurida!

                      Kommentaar


                        #12
                        Minu kui end väga halvast küljest näidanud commishi jätkamise peab küll välistama, seega kui me mõnd uut ja särtsakat (!) talenti ei leia, siis peab pigem uuesti üle vaatama vanad tegijad ning panustama miskile rotatsioonile (välistades loomulikult susserdajad, sahkerdajad ja muidu end halvasti ülal pidanud tüübid). Seega - Urmo, Silver, kumb teist siis?

                        Või on kellelgi veel mõni jänes kübarast tõmmata? Udupasun?

                        Ps. Replacements/Lauri rääkis vist küll jah. Aga isegi kui tema erinevalt eelkõnelejast ei mõtle ümber, siis peaks see loobumine pigem puudutama Esiliigat, kui just uus commish või kolleegium kuidagi teisiti ei otsusta.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina pakuks commishi kandidaadiks ka jutajassi ning hassan74.

                          Mis eelkõneleja ümbermõtlemisse puutub, siis oli see tingitud just nimelt Replace'i ja Arz'i loobumise jutust, mis andnuks minu loobumise korral võimaluse jätkata Meistrikas Aramisel, kuna aga Aramis praktiseeris ignoratsust msn'is, siis otsustasin kõige kiuste jätkata. Tean, et see kurvastab paljusid, aga noh eks seegi on motivaator

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Või on kellelgi veel mõni jänes kübarast tõmmata? Udupasun?
                            See jänes on paraku ilma karvadeta.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina olen väga rahul Esiliigas mängimisega, nii, et see pedagoogiline samm eriti hariv pole. Kurb on see, et kokkutulekule tulemise lubadused tunduvad kuidagi leiged olevat.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X