320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
    Mina pakuks commishi kandidaadiks ka jutajassi ning hassan74.
    Tänan usalduse eest. Aga pean siiski ennast taandama. Eelmisel hooajal uustulnukana nägin kõvasti vaeva, et liigasse püsima jääda.Ebaõnn drafti järjekorranumbriga ning vigastuste, karjäärilõpu ja muu tõttu oli väljakukkumine lähedal.
    Pean commishi töö tegijatest väga lugu, aga hetkel ei paista endal olevat niipalju aega, et see oma õlule võtta.Ehk hiljem, kui regulaarselt esikolmikus figureerin

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Mina olen väga rahul Esiliigas mängimisega, nii, et see pedagoogiline samm eriti hariv pole.
      Haritud sain mina. Elementaarsete käitumisnormidee puudulikkuse eest vastutad loomulikult ise, tõenäoliselt mitte ainult fantasymaailmas. Minu jaoks sai kinnitust see, et ükski heategu ei jää karistuseta - eriti selles liigas ja selles seltskonnas. Minu normaliteedikriteeriumidele vastavalt oleks viisakas vabandada, kui põhjendamatult, olles enne huvi näidanud trade'imise vastu, hakata lambist pakkumisi ignoreerima. Häbi võiks olla, mitte targutada küüniliselt minu mingitest pedagoogilistest sammudest - tegemist oli siiski vastusega Skinti postitusele ja seda mitte eesmärgil Sind harida. Samas, kui Sa juba sellise jabura argumendiga välja tulid, siis poleks paha edaspidi oma msn'i vestluskaaslasi mitte ignoreerida ja panna msn'i "busy" vms - suht lapsik käitumine igal juhul.

      Kommentaar


        #18
        Getoneegrid on loomulikult valmis nii Meistriliigaks kui kokkutulekuks.

        Commishi osas mingeid eelistusi ei oma.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
          Haritud sain mina. Elementaarsete käitumisnormidee puudulikkuse eest vastutad loomulikult ise, tõenäoliselt mitte ainult fantasymaailmas. Minu jaoks sai kinnitust see, et ükski heategu ei jää karistuseta - eriti selles liigas ja selles seltskonnas. Minu normaliteedikriteeriumidele vastavalt oleks viisakas vabandada, kui põhjendamatult, olles enne huvi näidanud trade'imise vastu, hakata lambist pakkumisi ignoreerima. Häbi võiks olla, mitte targutada küüniliselt minu mingitest pedagoogilistest sammudest - tegemist oli siiski vastusega Skinti postitusele ja seda mitte eesmärgil Sind harida. Samas, kui Sa juba sellise jabura argumendiga välja tulid, siis poleks paha edaspidi oma msn'i vestluskaaslasi mitte ignoreerida ja panna msn'i "busy" vms - suht lapsik käitumine igal juhul.

          Klassika
          See tuleb ära saveda ja igaks juhuks ka kivisse raiuda. Meenub vana hea Raikini koolkond

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Klassika
            See tuleb ära saveda ja igaks juhuks ka kivisse raiuda. Meenub vana hea Raikini koolkond
            Ei ole vajadust - Lihula MKP on kivisse raiutud juba sellega, et neljal hooajal järjest PO's. Hää et Sult Jameeri eelmine aasta ära trade'isin, kui see oleks ka jäänud oleksid kohe C-Liigasse kukkund oma tulemusega...lol... Aga mida Sa ikka loodad haugimäluga GM'ilt.
            Meeldivaid aastaid esiliigas soovides,
            Lihula MKP!

            P.S. Raikinist on asi kaugel, see on lihtlabane ärapanija.

            Kommentaar


              #21
              The Replacements jätkab samuti, kahjuks küll esiliigas, ja kokkutulekule ei jõua, ei sobi kuidagi töögraafikuga kokku.
              s**t happens

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                Ei ole vajadust - Lihula MKP on kivisse raiutud juba sellega, et neljal hooajal järjest PO's. Hää et Sult Jameeri eelmine aasta ära trade'isin, kui see oleks ka jäänud oleksid kohe C-Liigasse kukkund oma tulemusega...lol... Aga mida Sa ikka loodad haugimäluga GM'ilt.
                Meeldivaid aastaid esiliigas soovides,
                Lihula MKP!

                P.S. Raikinist on asi kaugel, see on lihtlabane ärapanija.


                Humorist ja suurepärane manager ka veel. Tõeline õnn on meil sellist persooni oma ridades omada.

                Kommentaar


                  #23
                  Fight! Fight! Fight!

                  Aramis valib relvad ja dwideng koha ning mina müün pileteid Kõik on nõus, väga hea!
                  Nõmme Uskumatud!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Mina küll ei soovi fightida kellegiga. Mulle teeb nalja solvunud Lihula.Ega see ilus pole, aga offseasonil võib.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Humorist ja suurepärane manager ka veel. Tõeline õnn on meil sellist persooni oma ridades omada.
                      Seda et, Sinu asemel on siinse liiga ridades juba keegi teine - seega oleks aeg oma koht vabastada ja teatud määral nõrgema koosseisuga liigasse ja liiga foorumisse üle kolida.

                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Mina küll ei soovi fightida kellegiga. Mulle teeb nalja solvunud Lihula.Ega see ilus pole, aga offseasonil võib.
                      Lihula meenutab Sulle Raikinit? Kallis mees Sa ei räägi ju aiaaugust isegi, enne millestki näiteid tuua tuleks ikka kaaluda, kas näide ka vastavasse konteksti sobib.

                      Kommentaar


                        #26
                        Orduseaduse ja Lihula õigusnormide võim on igavaene ja sinu tahtmine sündigu!
                        Pean häbiga siit teemast nüüd lahkuma

                        Kommentaar


                          #27
                          Küll Sa oled tore, sõralik, silma pilgutav telepoiss, nii kavalust täis, kut nädal aega käianud õllevinku vurtsu...

                          Kommentaar


                            #28
                            Kallid kaasvõitlejad. Tehkem nüüd rahu. Teema on teie sõda ääreni täis. Usun, et kõik kes on soovinud on endale poole valinud ja mingem nüüd juba siit fantasy teemaliselt edasi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Tabasalu Välgupoisid osalevad ka sel aastal

                              Kommentaar


                                #30
                                [QUOTE=dwideng;1077741]Mina pakuks commishi kandidaadiks ka jutajassi ning hassan74.


                                See commishi töö on üks neegritöö, kuna mu valged mehed tegid eelmine hooaeg päris hääd tööd,siis ei saa ka manager end shokolaadiga kokku määrima hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X