Hommik!
Ajalooarhiivide jaoks talletamiseks.
PÕHITURNIIR
1. Mullu tagant KOLMAS 143-84-4 .628
2. Team Martti 141-83-7 .626 0.5
3. Punased Kuradid 134-97-0 .580 11
4. Laagri siim2 131-98-2 .571 13
5. Keila Kurjad Koprad 127-99-5 .561 15.5
6. Pokker Face 123-104-4 .541 20
7. Chocolate Thunder 122-104-5 .539 20.5
8. Spordi Magic 118-108-5 .522 24.5
-----------------------------------------------------
9. Tallinna Tellised 117-110-4 .515 26
10. Liverpool Pub 110-119-2 .481 34
11. Külatanuma Dünamo 108-120-3 .474 35.5
12. Fat Mexicans 106-123-2 .463 38
13. Marientali Spartak 105-126-0 .455 40
14. Tartu MadKorn 104-125-2 .455 40
15. Jüri Masters 100-122-9 .452 40.5
16. Little Bustards 104-126-1 .452 40.5
17. BC Palermo 100-128-3 .439 43.5
18. owned by Kaspar 98-131-2 .429 46
19. Scorpions 97-131-3 .426 46.5
20. Woland's Knights 88-138-5 .392 54.5
Play-offid
Veerandfinaalid:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 8.Spordi Magic 7-4
2.Team Martti vs. 7.Chocolate Thunder 7-4
3.Punased Kuradid vs. 6.Pokker Face 8-3
4.Laagri siim2 vs. 5.Keila Kurjad Koprad 4-7
Poolfinaalid:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 5. Keila Kurjad Koprad 7-4
2.Team Martti vs. 3.Punased Kuradid 1-9
Finaal:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 3.Punased Kuradid 3-8
Olgu siinkohal võitjate finaalnädala koosseis ka ära toodud.
PG- Russel Westbrook
SG- A.J.Price
G- Chris Duhon
G- Dorell Wright
SF- Kevin Durant
PF- Darell Arthur
F- Jordan Hill
F- Channing Frye
C- Nick Collison
C- Theo Ratliff
Util- Terrence Williams
Util- Troy Murphy
Bench- Emeka Okafor
Bench- Jeff Green
Bench - Dan Gadzuric
Edukat kevade jätku.
Ajalooarhiivide jaoks talletamiseks.
PÕHITURNIIR
1. Mullu tagant KOLMAS 143-84-4 .628
2. Team Martti 141-83-7 .626 0.5
3. Punased Kuradid 134-97-0 .580 11
4. Laagri siim2 131-98-2 .571 13
5. Keila Kurjad Koprad 127-99-5 .561 15.5
6. Pokker Face 123-104-4 .541 20
7. Chocolate Thunder 122-104-5 .539 20.5
8. Spordi Magic 118-108-5 .522 24.5
-----------------------------------------------------
9. Tallinna Tellised 117-110-4 .515 26
10. Liverpool Pub 110-119-2 .481 34
11. Külatanuma Dünamo 108-120-3 .474 35.5
12. Fat Mexicans 106-123-2 .463 38
13. Marientali Spartak 105-126-0 .455 40
14. Tartu MadKorn 104-125-2 .455 40
15. Jüri Masters 100-122-9 .452 40.5
16. Little Bustards 104-126-1 .452 40.5
17. BC Palermo 100-128-3 .439 43.5
18. owned by Kaspar 98-131-2 .429 46
19. Scorpions 97-131-3 .426 46.5
20. Woland's Knights 88-138-5 .392 54.5
Play-offid
Veerandfinaalid:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 8.Spordi Magic 7-4
2.Team Martti vs. 7.Chocolate Thunder 7-4
3.Punased Kuradid vs. 6.Pokker Face 8-3
4.Laagri siim2 vs. 5.Keila Kurjad Koprad 4-7
Poolfinaalid:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 5. Keila Kurjad Koprad 7-4
2.Team Martti vs. 3.Punased Kuradid 1-9
Finaal:
1.Mullu Tagant Kolmas vs. 3.Punased Kuradid 3-8
Olgu siinkohal võitjate finaalnädala koosseis ka ära toodud.
PG- Russel Westbrook
SG- A.J.Price
G- Chris Duhon
G- Dorell Wright
SF- Kevin Durant
PF- Darell Arthur
F- Jordan Hill
F- Channing Frye
C- Nick Collison
C- Theo Ratliff
Util- Terrence Williams
Util- Troy Murphy
Bench- Emeka Okafor
Bench- Jeff Green
Bench - Dan Gadzuric
Edukat kevade jätku.
Kommentaar