320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla kodulehekülg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallihaigla kodulehekülg

    Mul on sisuline struktuur välja töötatud, ent pole väga head kujundajat, kes selle arvutisse valaks.

    Kui Soccerneti külastajate hulgas on tõsine koondise toetaja, kes on ühtlasi hea kujundaja, tõstku käsi püsti, nüüd langetagu alla ning toksigu aadress pob.orsky@mail.ee, teemaks Kodukas ning "send".
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Orginally posted by Poborsky

    Mul on sisuline struktuur välja töötatud, ent pole väga head kujundajat, kes selle arvutisse valaks.

    Kui Soccerneti külastajate hulgas on tõsine koondise toetaja, kes on ühtlasi hea kujundaja, tõstku käsi püsti, nüüd langetagu alla ning toksigu aadress pob.orsky@mail.ee, teemaks Kodukas ning "send".
    Ma miski nime registreerisin portaalis ära ja üks tore võll põhimõtteliselt lubas aidata.
    Esialgne aadress oleks www.zone.ee/Jalgpallihaigla...või sa tahad kohe jalgpallihaigla.ee teha? Ütlen nii palju, et esimene variant oleks nagu tasuta.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3

      hmmm... kas zone.ee mitte see koht pole, kust hästi palju aknaid avaneb, kui midagi putud...?
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by aiFo


        hmmm... kas zone.ee mitte see koht pole, kust hästi palju aknaid avaneb, kui midagi putud...?
        Ma ei tea, sest ma ei käi sellistel lehtedel. Kuulsin lihtsalt, et seal pidi kõige enam vaba kettaruumi saama (25M).

        Ega see on lihtsalt üks variant, sinna ei pea seda tegema.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Mina kui tavakodanik soovitaks (neutraalsest) aspektist( v siis vaatenurgast) teha Jalgpallihaigla.ee nii eesti, inglise ning hiljem ka saksa , vene keelne +teised keeled nt. Holland(mul on sõpru webitegijaid, kes on TFD...v nii)
          oleks palju normim tavakasutajale ning tõstaks mainet ka avalikkuse suhtes ning lisaks ametlikku poolt...

          ---------------------------------------------------------------
          Peksab segast täna....kuigi haigushood on üle:P

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Ertai

            Mina kui tavakodanik soovitaks (neutraalsest) aspektist( v siis vaatenurgast) teha Jalgpallihaigla.ee nii eesti, inglise ning hiljem ka saksa , vene keelne +teised keeled nt. Holland(mul on sõpru webitegijaid, kes on TFD...v nii)
            oleks palju normim tavakasutajale ning tõstaks mainet ka avalikkuse suhtes ning lisaks ametlikku poolt...

            ---------------------------------------------------------------
            Peksab segast täna....kuigi haigushood on üle:P
            Eriti asjalik oleks jalgpallihaigla hollandikeelne versioon:P
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Kosk


              Eriti asjalik oleks jalgpallihaigla hollandikeelne versioon:P
              [/i]

              Kusjuures 90% võimalik
              aga jah, pidev täiustamine maybe pole ullu

              Kommentaar


                #8
                Andke tuld munadele Elvis tuleb.
                Ehk lahtiseletatult kõik teed viivad Rooma.Mis üleval see üleval.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Eilsel JH -koosolekul seda teemat justkui puudutati aga miks siis asi paigast ei liigu? Shmutov Martin pakub oma abi
                  Poborski on samuti vaeva näinud. Mida veel oodatakse?
                  Inimesed tahavad meist teada ja meiega võimaluse korral ühineda.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Liiguvad. See on vana arutelu.
                    poborsky@jalgpallihaigla.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Poborsky pane enda meile aadress siia kuhu saa ootad kaastöid ja fotosid või mida iganes.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        pob.orsky@mail.ee

                        Kas keegi saab mulle saata nimekirja KÕIKIDE Eesti koondise enne- ja pärastsõjaaegsete mängudega kujul:
                        1. 24.02.1343 Eesti-Soome 2:1 (1:0) Tallinn MM kv
                        2. ...

                        Tore oleks, kui oleks ka kõik Eesti koondise mängijad, kohtunikud ja väravalööjad-minutid.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Hulluks oled läinud või kas sa tahad teha Suurt Jalgpalli piiblit??Kuhu see kõik ära mahub?
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Jalgpallihaigla kodulehele.
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              NO KAUA VÕIB???

                              Mina isiklikult ei saa endiselt aru, kuidas on võimalik, et Hollandi - Eesti mängul hakati kodulehe kava koostama ning praeguseks hetkeks pole vist ikkagi lillegi liigutatud. Krooniline laiskus?

                              Igatahes. Tean nii palju, et tegija ON olemas (meie oma wiinu), kuid temaga on räägitud vaid üks kord ning siis lubatud tagasi helistada, kuid seda lubadust EI peetud. Krooniline laiskus?

                              Kui disainer ja tegija iseenesest on olemas, siis on küsimus ju vaid mingis sümboolses hinnas ning materjalides ning soovides. Nende kahe kasvõi kirja panek oli ka juba Hollandi reisi ajal tehtud ning üldiselt ei tohiks selline asi ikka mõttemaailmas üle aasta võtta. Kaahtlustan muide endiselt kroonilist laiskust...

                              Korda enda arvamuse uuesti üle: JPH-le on kodulehekülg (ingokanalina) sama vajalik, kui ükskõik millisele teisele organisatsioonile siin maailmas. Internetiseeritud riigis on kõige kergem viis infoni jõuda siiski by Internet (noh, telefon ka muidugi). Kui kodulehete pole on üldisest kommunikatsioonist vähe abi.

                              Foorumi alajaotus, mis teil siin on, on hea asjade arutamiseks, kuid kui tahate LIIKMETELE ning just UUTELE liikmetele muljet avaldada, siis kodulehekülg peaks olema ESIMENE prioriteet järgnevates toimingutes.

                              Just my 2 cents....
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X