320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla kodulehekülg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Pakun välja ka lahenduse omalt poolt.

    Soccernet.ee teeb teile selle lehekülje valmis ning tegijale tasus lepime kokku kasvõi hiljem - kui olete asja üle vaadanud ning kätte saanud.

    Mida tahame:
    1) Põhikirja
    2) Kõikide liikmete ankeete + pilte
    3) Kõiki jalgpallihaigla juhatuse koosoleku protokolle
    4) JPH kontaktandmed
    5) edasi võtame ühendust vastavalt vajadusele ning vastavate iskkutega

    Kõik.

    Kas olete võimelised need andmed minuni toimetama? Eesti Post peaks olema töökorras ning saab saata tähitud kirju, mis maksab vist umbes 10-20 krooni vastavalt paki raskusele.

    Kui saata hakkama, siis 1. maiks on teil lehekülg olemas.

    Punkt.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Smutoviga 100% nõus. Liikmena oleks ma hea meelega nõus ka kaasa aitama kodulehe funktsioneerimisele, näiteks uudiste riputamine jne...
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #18
        Täna on JH koosolek,kus pannakse edsine tegevus paika. Loodan ,et tulemuslik.
        Väga paljud asjad on seisma jäänd ja kuhjunud ning ka arusaamatusi tekitanud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          kas see on JH koosolek, või JH juhatuse koosolek?
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Kunn peab silmas Juhatuse koosolekut.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #21
              Kui jutt juba kodulehele ja selle eest maksmise juurde läks siis küsimus teadjamatele, et palju võiks maksta Eesti koondise väravate arvutiseerimine, et siis VHS-i mpegi või avi vormi valamine ja kui keerulise tehnika olemasolu üldse selle tegevuse juures vajalik on?

              Igati lahe oleks, kui ühe hiireklõpsu kaugusel oleks sinust N: Eesti-Rootsi 3:2 värav või siis Eesti-Vene 1:0 tabamus.

              Kui see summa miljonitesse ei küüni siis võiks ju ka selle ürituse nimel väikse korjanduse avada. Ise toetaks kindlasti

              Kommentaar


                #22
                Jalgpallihaigla kodulehekülje valmimise venimises olen süüdi mina ainuisikuliselt. Aga see ei jää nii.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Luban et saadan Sulle meie kõikide koostööpartnerite aadressid.Ka mina olen venimises süüdi(ma ei jaga sellest asjast Muchvigi)..!!.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Originally posted by kyps


                    Kui jutt juba kodulehele ja selle eest maksmise juurde läks siis küsimus teadjamatele, et palju võiks maksta Eesti koondise väravate arvutiseerimine, et siis VHS-i mpegi või avi vormi valamine ja kui keerulise tehnika olemasolu üldse selle tegevuse juures vajalik on?

                    Igati lahe oleks, kui ühe hiireklõpsu kaugusel oleks sinust N: Eesti-Rootsi 3:2 värav või siis Eesti-Vene 1:0 tabamus.

                    Kui see summa miljonitesse ei küüni siis võiks ju ka selle ürituse nimel väikse korjanduse avada. Ise toetaks kindlasti
                    Vot see on juba mehe jutt! Kui arvutil on tv-kaart, siis peaks vist saama ka videomakki sinna ühendada? Tv kaart maksab mingi tonn...
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #25
                      Originally posted by Poborsky


                      Jalgpallihaigla kodulehekülje valmimise venimises olen süüdi mina ainuisikuliselt. Aga see ei jää nii.
                      Kuna see nii ei jää, siis kaks varianti:

                      a) kodulehekülge hakatakse tegema ja enam ei veni see tegemine.
                      b) sa otsid mõne teise patuoina kah ja enam pole ainuisikuliselt süüdi.

                      kumb variant käiku läheb?
                      Howay the lads!

                      Kommentaar


                        #26
                        Originally posted by Martin


                        Pakun välja ka lahenduse omalt poolt.

                        Soccernet.ee teeb teile selle lehekülje valmis ning tegijale tasus lepime kokku kasvõi hiljem - kui olete asja üle vaadanud ning kätte saanud.

                        Mida tahame:
                        1) Põhikirja
                        2) Kõikide liikmete ankeete + pilte
                        3) Kõiki jalgpallihaigla juhatuse koosoleku protokolle
                        4) JPH kontaktandmed
                        5) edasi võtame ühendust vastavalt vajadusele ning vastavate iskkutega

                        Kõik.

                        Kas olete võimelised need andmed minuni toimetama? Eesti Post peaks olema töökorras ning saab saata tähitud kirju, mis maksab vist umbes 10-20 krooni vastavalt paki raskusele.

                        Kui saata hakkama, siis 1. maiks on teil lehekülg olemas.

                        Punkt.
                        bla bla bla Martin sa tee parem soccernet korda

                        Kommentaar


                          #27
                          kurat,see väravate asi oleks jõle tore,mul on endal mõned amatöörvõtted,kui asi susisema hakkab otsin need arhiivist välja.
                          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            kurat küll

                            Poborsky lubas muga jutukas kokku saada (esmaspäeval, 22. aprillil), kuid ei ilmunud välja!
                            Saatke mulle mail või ma ei tea... kirjutage siia samasse mida te sinna lehele siis tahate.. rääkige soovidest jms. Samas, andke ka materjal kätte... teen asja valmis siis..

                            Kommentaar


                              #29
                              Originally posted by wiiner


                              Poborsky lubas muga jutukas kokku saada (esmaspäeval, 22. aprillil), kuid ei ilmunud välja!
                              Saatke mulle mail või ma ei tea... kirjutage siia samasse mida te sinna lehele siis tahate.. rääkige soovidest jms. Samas, andke ka materjal kätte... teen asja valmis siis..
                              Mu meelest oleks ka juba aeg.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #30
                                Olid lahendamatud probleemid ehk kogu firma paarisaja inimese meilid kadusid koos serveriga igaveseks. Täna olen kohal.
                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X