320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 09/10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nWo Cup 2010
    ________________________________________
    Mängud toimuvad Aruküla Spordihoones 03. jaanuar 2010. Mängude algus kell 9.00.

    REEGLID:

    • Mänguaeg: alagrupis 13 minutit, kohamängudel 2 x 8 minutit.
    • Väljakul on korraga: 4 + 1 mängijat.
    • Igal võistkonnal lubatud registreerida turniirile 12 mängijat.
    • Turniiri süsteem: moodustatakse kaks alagruppi, kus mängitakse turniirisüsteemis.
    Kohamängud edasi mängitakse karikasüsteemis.

    Täpne ajakava selgub, kui kõik võiskonnad registreerinud(max. 12 võistkonda).

    Karistused:
    • Kollane kaart tähendab mängija eemaldamist kaheks minutiks.
    • Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja tema meeskond mängib vähemuses 2 minutit.
    • Punase kaardi saanud mängija saab automaatselt mängukeelu järgmiseks mänguks.
    • Kahe minuti karistus lõppeb kui karistusaja jooksul lüüakse karistatud meeskonnale värav.

    • Väravavaht paneb palli mängu käega ja üle poole platsi põrketa visata ei või (mängust tohib väravavaht palli visata ka üle poole väljaku).
    • Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.

    Võrdsete punktide korral:
    • Omavaheline mäng; Omavaheliste mängude väravate vahe
    • Üldine väravate vahe; Löödud väravad
    • Penaltid
    • Alates kohamängudest selgitatakse viigilise tulemuse korral välja penaltite löömisega.

    Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjadest eest ise!

    Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

    Mängitakse tavalise nr. 5 palliga.

    TURNIIRI LÕPETAMINE JA AUTASUSTAMINE:
    Esimese kolme hulka tulnud meeskondi autasustatakse karikate ja auhindadega. Parimatele mängijatele karikad ja auhinnad Nike-lt.

    REGISTREERUMINE:

    OSAVÕTUTASU: ülekandega enne 28.dets 1100.- ja kohapeal 1400.-.

    Osavõtumaksud tuleb tasuda:
    MTÜ Spordiklubi nWo
    a/a 332704580002
    Selgitusse: jalgpall, võistkonna nimi

    Lisainfo www.nwo.ee, risto@nwo.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Bil di Mess Vaata postitust
      Kõnealuses situatsioonis Tondi vv mängis palli tahtlikult käega arendamaks rünnakut. Saan aru, et pall oleks enivei auti läinud ja Tondile jäänud, aga kuna ta võttis selle juba platsilt kätte, ootamata ära selle üle otsajoone minemist ja samas tahtis seda kohe kiirelt ette visata, sai Tondi sellega edu rünnaku alustamiseks.
      Täpsustaksin pisut seda olukorda, olin ise sellest umbes 2 meetri peal, kõnealust situatsiooni see suurt ei muuda. Pall oli tegelikult minemas üle küljejoone, kuid vv otsustas selle päästa, oma alasse tuua, et siis kätte võtta. Puude oli tal tehtud. Eemalt Kalju mängija lähenes ja olukorda kiirendades, võttis vv palli selgelt varem kätte, alast väljas. Oleks jõudnud muidugi kindlalt alasse tõmmata. Vaielda polnud seal midagi, teadlikult tegi, puhas kollane. Ded Moroz ju tunnistab seda isegi-Sparta mõõtmete jutuga. Politsei ei anna ka üldjuhul armu, kui sa "tsipa valesti" tegid.
      Ise olin eelmine aasta väravas ja need on tegelt rasked olukorrad, kui mängija jõuab näiteks varem survestama, siis pole muud kui auti taguda.

      Hoopis teine teema on mängijate närvid. Tondi vv, muidu tubli poiss, ägestub platsil kergelt, elab mängu kõvasti sisse. Tean teda jalgpallist vähemalt 12 aastat, kooski mängitud ja töötatud. Kui ta natuke end tagasi hoiaks, oleks kõik korras. Siin juba mainitud, et kollase võib ka saada, kui alast välja tormad kohtunikult õigust nõudma. Paar korda on sedagi tulnud teha, kuid siis on täitsa ekstreemne olukord olnud, kus puhas värav jäeti lugemata, näit. A/A Kinnisvara eelmise aasta kodusaalis. See võistkond eelmise aasta ja rannas nähtu põhjal tundub muidugi "sõnameistrite" tipp.

      Kohtunike kaitseks võiks öelda siiski, et randa ja saali vilistavad enamasti tublid, edasijõudnud ja pädevad vennad. Madalamate liigade mängudes võib juhtuda, et satub tõesti mees metsast, kogenematu, saamatu, otsustusvõimetu. Seal on probleem suurem. Aga rannas ja saalis on olukordi(ka vaieldavaid) tohutult rohkem, mäng keevalisem ja õigusemõistminegi raskem. Seda on ka mängijad ja kohtunikud vastastikku tunnistanud, püüdkem siis ikka üksteist mõista.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
        üldiselt oleks pidanud kõik mängijad käima pöffil vaatamas filmi kohtunikest, sest see pani mind küll kohtunike rohkem respekteerima ning sain aru, mida nad tegelikult mängu ajal üle elavad ning mismoodi otsuseid vastu võetakse ja kuidas omavahel suheldakse.
        film oli äge, välja arvatud see, kuidas omavahel suudeldakse

        et sind mängul polnud, tahaks sulle ära mainida ühe mõnusa seiga...nimelt oli teie mängija uibo minutilisel suht närvis ja ei saanud aru kuidas sellele varuvv-ile palli sisse ei saada. selle peale ütles raudvara vaiko, et ÄRA OLE ÜLEOLEV!!, vv on hea lihtsalt...meil ralfiga on sellest nüüd lööklause juba kujunenud.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          ära Ole üle Olev!!!!:d:d:d:d

          Kommentaar


            Algselt postitas Bil di Mess Vaata postitust
            Mina, ehk Tõnu Palts.
            Kapten Trummi jutule lisaks niipalju, et mäng oli raske jah. Suures osas tegi selle raskeks väike saal, sellest tulenevalt palju kontakte (Tondi ongi väääga kontaktselt mängiv sats ja hea füüsisega Kalju neile ka võlgu ei tahtnud jääda), pealtvaatajate ja meeskondade kooseksisteerimine (kuna ruumi pole isegi mitte minimaalse tehn ala jaoks) ja muidugi mängu tähtsus. Hiljem mõtlesin, et oleks pidanud vilistama samalt poolt, kus meeskonnad ja pealtvaatajad asusid, sest siis oleks ehk mõningaid asju paremini (loe: samamoodi kui publik ja teamid) näinud ja sellega närvilisust maha tõmmanud.
            Veel niipalju, et Raivo19'le jäi mulje, justkui oleks ma pärast Tondi vv eemaldamist nö kompenseerima hakanud. Ei teinud seda ei tahtlikult, ega saanud ka tahtmatult teha, kuna kaks kollast olid abs reeglitepärased ja ka tagantjärele analüüsides olen veendunud, et need olid õiged kaardid. Kes mängul polnud, siis teadmiseks, et esimese sai vv palli tahtliku käega mängimise eest väljaspool vv ala (võttis üle otsajoone veereva palli 40-50 sm enne otsajoont kätte). Kohapeal oli ka arvamusi, et oleks võinud hoiatusega piirduda, aga reegel ütleb, et mängija peab saama kollasega hoiatatud kui ta on teinud sihiliku liigutuse käega palli suunas ja seejärel palli ka puutunud. Teise teenis ta selle eest, et mind pärast esimese kollase saamist vene keeles sõimama hakkas. Mõlemad täiesti mõttetud kaardid, aga süümekaid ma ei tunne.
            Kokkuvõte ongi selline, et närviline ja vigaderohke mäng, millele mõlema võistkonna staarsuupruukijad kõvasti kaasa aitasid. Minu respect näiteks sellisele mängijale nagu Knjazev, kes 3-4 korda jalg üle joone auti välja mängis ja alles siis rahulikult küsis, et mida ma valesti teen, pall on ju joonel. Selgitasin siis talle, milles probleem, ta tegi vaid suured silmad imestusest ja rohkem ta oma viga ei korranud. Samuti respect Veskimägile, kes vea teinuna vaid otsa vaatas ja kaitsepositsioonile läks, aga mitte kordagi ei laiutanud isegi käsi, mölast rääkimata. Samas kui peaaegu iga minu vile peale näiteks Tondi mängijad või Tehva (sõltuvalt kumma kahjuks otsus oli) pidevalt pingil karjus. No mis seal ikka, ka nii võib oma platsile mittepääsemist välja elada... Kuna on ju kõigile teada, et kõikides Kalju hädades on kohtunikud süüdi, siis ka siin tuleb tõdeda, et kala hakkab ikka peast mädanema. Närvilisuse ärahoidmiseks peaks kõik platsil oma tööd tegema, mitte süstemaatiliselt kohtunikku töötlema. Minu närvid peavad sellisele asjale vastu, aga nõrgema närvikavaga kohtunikud oleks selles mängus kindlasti veel mõned kaardid jaganud mõlemale poole demonstratiivse leppimatuse eest kohtuniku otsusega.
            Nüüd siis sattusin jutustama, aga veelkord: lahing oli liidriteduelli vääriline ja elamusi jagus igale maitsele.

            Ma siis kirjutan JK Tondi poolt ka midagi selle kirutud mängu kohta.

            Tänud kohtunikule, kes ei saatnud meid kisajaid, kes pingil olid, saalist minema. Kuno kisas Nõmme poolt, mina siis Tondi pingil (kuna vigastus ei lasknud mängul osaleda). Enda õigustuseks ütlen seda, et platsil on palju kergem kohtuniku eksimusi taluda, seda aga kohtunik ei tea, kuna pole ise mängumees.

            Esimesest kollasest siis mille sai meie väravavaht.

            Mängu esimestel minutitel ütles väravavaht meile, et me ütleks talle mängu ajal kus on piirid kuna ta ei hooma seda hästi. Palli karistusalast väljast võtmine oli selgelt tema poolt tehtud kogemata (seda väitis ta ka peale mängu) ning mingit tahtlikult käega mängu ei olnud. Nõmmekad olid ka antud hetkel oma poole piirides nii ei olnud ka mingit ohtu, et oleks keegi neist pallini ennem jõudnud. Loomulikult teine kollane oli õigustatud kui meie väravavaht kohtuniku vene keeles sõimas. Oleks vist kollase saanud ka siis, kui oleks eesti keeles sõimanud.

            Meil satsis ka mõni kohtunik, tema arvamus oli igadahes samuti selline, et esimene kollane oli valesti antud, oleks olnud õigem anda karistuslöök. Mäng sai igatahes kaheksandal minutil juba kohtuniku ja ka muidugi meie väravavahi poolt tehtud, kui väravavaht lahkus platsilt ja väravasse asus meie parim tagamängija.
            Küsimus mängu vilistanud kohtunikule. Oli ju teada, et mäng on otsustav, tuleb võitluslik ja kommentaaride rohke. Kas siis JL ei saanud mängule saata kahte kohtunikku, oleks palju plära ära hoitud?

            PS! Hindan loomulikult kohtunike tööd kes suudavad sellistel mängudel vilistada ja rahu säilitada, mina seda igatahes ei suudaks.

            JK Tondi
            Danel

            Kommentaar


              Algselt postitas mailer Vaata postitust
              Tänud kohtunikule, kes ei saatnud meid kisajaid, kes pingil olid, saalist minema.

              Palli karistusalast väljast võtmine oli selgelt tema poolt tehtud kogemata (seda väitis ta ka peale mängu) ning mingit tahtlikult käega mängu ei olnud. Nõmmekad olid ka antud hetkel oma poole piirides nii ei olnud ka mingit ohtu, et oleks keegi neist pallini ennem jõudnud.

              Küsimus mängu vilistanud kohtunikule. Oli ju teada, et mäng on otsustav, tuleb võitluslik ja kommentaaride rohke. Kas siis JL ei saanud mängule saata kahte kohtunikku, oleks palju plära ära hoitud?
              Paar vastust ja kommentaari siis veel kõnealuste situatsioonide kohta.
              Saalist kedagi ära ei saatnud, sest nii mängijad kui pealtvaatajad olid segamini ja kiire mängu üksinda jälgimise juures ei olnud ma võimeline tuvastama, kes konkreetselt - kas pealtvaataja või mängija/esindaja - oli protesti väljendaja. Kunot ei saatnud (kuigi selgelt sain aru, et tema oli protesteerija) seepärast ära, et oleks olnud ebavõrdne ühelt pingilt mees minema saata ja teiselt mitte, sest kisa tuli ju voolavalt mõlemalt poolt. Veelkord - segaduse tõttu pinkidel jäi seal toimuv minu poolt teadlikult piisava tähelepanuta ning keskendusin väljakul toimuvale.
              Kui vv võttis palli kogemata väljastpoolt ala ja sai selle eest kaardi, siis see on ebapiisava kontsetreerumise tulemus, mitte minu eksimus. Siinkohal peaks ta meeskonnalt vabandust paluma, mitte oma teole õigustust otsima. Reegleid ja nende tõlgendamist vastavalt FIFA ettekirjutustele see ei muuda ning seda olen juba eelmistes postitustes pikalt põhjendanud, miks ma kaardi taskust välja võtsin. Olen veendumusel, et kui mängule jõutakse 15 min enne algust (umbes sel ajal esimesed Tondi mängumehed riietusruumist väljusid), siis polegi võimalik vajalikul määral mänguks ette valmistuda. Muidugi mängib siin oma rolli ka see, et mängu algusajaks planeeritu ja eelmise trenni lõpp langevad ajaliselt kokku, aga see pole minu probleem vaid koduvõistkonna (ehk siis korraldava satsi) küsimus. Ise olin kohal 1 tund enne mängu, sest väiksema ettevalmistusajaga ei saa ma kuidagi hakkama, aga kohalolnud Flora Futsali pallurid, kes trenni tegid, vaatasid mind kui tulnukat, et mis sul siia asja oli. Ei soovi siin mingeid norme paika panna, sest kõigil on oma individuaalne kohanemisvõime lävi, aga vv puhul, kui ta võtab palli väljastpoolt karistusala palli kätte ilma ründajate poolt selleks survet avaldamata, siis on selgelt tegemist lohakusega ja miks ma selle ebasportlikuks lugesin - olen juba samuti eelpool postitustes pikalt seletanud. Usun, et seda teemat on siin juba piisavalt jahutud ja kui kellelgi uusi argumente (mitte emotsioonidest tulenevaid vaid reeglitest) välja tuua pole, siis lõpetaks selle siinkohal.
              Viimane küsimus peaks olema adresseeritud JL'le, mitte mulle. Kas 1, 2 või 3 kohtunikku mängule, see on nende otsustada. Mina tegin kõik selleks, et otsustavat mängu läbi viia oma parimal võimalikul viisil. Endale heidan ette vaid seda, et olin nõus mängu alustama situatsioonis kus lubasin pealtvaatajatel jääda varumeeste pinkide vahetusse lähedusse. Kui ei saanud hakkama, siis järelikult see ongi minu tase. See aga on JL vastavate pädevate ametnike otsustada (mitte minu, mängijate või pealtvaatajate). Küll aga ei saa seda öelda korraldava võistkonna kohta, kes isegi 1 min enne mängu algust ei teadnud, kes on ajamõõtja ja kes lauakohtunik, kuigi küsisin seda kohe kui esimene mees nendest platsile jõudis (ca 25 min enne mängu). Samuti võiks korraldav meeskond enne mängu paika panna pingid pealtvaatajate jaoks ja mitte lubama neid nn tehnilisse alasse. Vastavalt juhendile on kord ja turvalisus saalis korraldaja kohustus. (Mehed, kaugel pole ka see aeg, kui vastasmeeskonna fänn pooltühja õllepudeliga kodumeeskonna mängijat ründab. Kohtunike poole on futsaliliiga 3,5 aastase ajaloo jooksul juba tühje purke lennanud) See pole etteheide vaid minu tähelepanek ja usun, et iseendasse vaadates leiame me kõik varusid taoliste mängude parimal viisil läbiviimiseks.
              Veel ettepanek meeskondade esindajatele, treeneritele. Kindlasti annab taoliste ette teada pingeliste mängude rahulikumale läbiviimisele kaasa häälestatus a'la "keskendume oma mängule ja teeme kõik endast oleneva oma parima mängulise tulemuse saavutamiseks". Mitte see, et "töötleme" kohtunikku niipalju kui võimalik ja siis palume pingilt märku anda, millal piir ette tuleb ning alles siis tuure maha keerata.
              Sorry, kui mul vale arusaam on, aga parandage mind siis...
              Rahulikku jõuluaega!

              Kommentaar


                Algselt postitas Bil di Mess Vaata postitust
                Paar vastust ja kommentaari siis veel kõnealuste situatsioonide kohta.
                Saalist kedagi ära ei saatnud, sest nii mängijad kui pealtvaatajad olid segamini ja kiire mängu üksinda jälgimise juures ei olnud ma võimeline tuvastama, kes konkreetselt - kas pealtvaataja või mängija/esindaja - oli protesti väljendaja. Kunot ei saatnud (kuigi selgelt sain aru, et tema oli protesteerija) seepärast ära, et oleks olnud ebavõrdne ühelt pingilt mees minema saata ja teiselt mitte, sest kisa tuli ju voolavalt mõlemalt poolt. Veelkord - segaduse tõttu pinkidel jäi seal toimuv minu poolt teadlikult piisava tähelepanuta ning keskendusin väljakul toimuvale.
                Kui vv võttis palli kogemata väljastpoolt ala ja sai selle eest kaardi, siis see on ebapiisava kontsetreerumise tulemus, mitte minu eksimus. Siinkohal peaks ta meeskonnalt vabandust paluma, mitte oma teole õigustust otsima. Reegleid ja nende tõlgendamist vastavalt FIFA ettekirjutustele see ei muuda ning seda olen juba eelmistes postitustes pikalt põhjendanud, miks ma kaardi taskust välja võtsin. Olen veendumusel, et kui mängule jõutakse 15 min enne algust (umbes sel ajal esimesed Tondi mängumehed riietusruumist väljusid), siis polegi võimalik vajalikul määral mänguks ette valmistuda. Muidugi mängib siin oma rolli ka see, et mängu algusajaks planeeritu ja eelmise trenni lõpp langevad ajaliselt kokku, aga see pole minu probleem vaid koduvõistkonna (ehk siis korraldava satsi) küsimus. Ise olin kohal 1 tund enne mängu, sest väiksema ettevalmistusajaga ei saa ma kuidagi hakkama, aga kohalolnud Flora Futsali pallurid, kes trenni tegid, vaatasid mind kui tulnukat, et mis sul siia asja oli. Ei soovi siin mingeid norme paika panna, sest kõigil on oma individuaalne kohanemisvõime lävi, aga vv puhul, kui ta võtab palli väljastpoolt karistusala palli kätte ilma ründajate poolt selleks survet avaldamata, siis on selgelt tegemist lohakusega ja miks ma selle ebasportlikuks lugesin - olen juba samuti eelpool postitustes pikalt seletanud. Usun, et seda teemat on siin juba piisavalt jahutud ja kui kellelgi uusi argumente (mitte emotsioonidest tulenevaid vaid reeglitest) välja tuua pole, siis lõpetaks selle siinkohal.
                Viimane küsimus peaks olema adresseeritud JL'le, mitte mulle. Kas 1, 2 või 3 kohtunikku mängule, see on nende otsustada. Mina tegin kõik selleks, et otsustavat mängu läbi viia oma parimal võimalikul viisil. Endale heidan ette vaid seda, et olin nõus mängu alustama situatsioonis kus lubasin pealtvaatajatel jääda varumeeste pinkide vahetusse lähedusse. Kui ei saanud hakkama, siis järelikult see ongi minu tase. See aga on JL vastavate pädevate ametnike otsustada (mitte minu, mängijate või pealtvaatajate). Küll aga ei saa seda öelda korraldava võistkonna kohta, kes isegi 1 min enne mängu algust ei teadnud, kes on ajamõõtja ja kes lauakohtunik, kuigi küsisin seda kohe kui esimene mees nendest platsile jõudis (ca 25 min enne mängu). Samuti võiks korraldav meeskond enne mängu paika panna pingid pealtvaatajate jaoks ja mitte lubama neid nn tehnilisse alasse. Vastavalt juhendile on kord ja turvalisus saalis korraldaja kohustus. (Mehed, kaugel pole ka see aeg, kui vastasmeeskonna fänn pooltühja õllepudeliga kodumeeskonna mängijat ründab. Kohtunike poole on futsaliliiga 3,5 aastase ajaloo jooksul juba tühje purke lennanud) See pole etteheide vaid minu tähelepanek ja usun, et iseendasse vaadates leiame me kõik varusid taoliste mängude parimal viisil läbiviimiseks.
                Veel ettepanek meeskondade esindajatele, treeneritele. Kindlasti annab taoliste ette teada pingeliste mängude rahulikumale läbiviimisele kaasa häälestatus a'la "keskendume oma mängule ja teeme kõik endast oleneva oma parima mängulise tulemuse saavutamiseks". Mitte see, et "töötleme" kohtunikku niipalju kui võimalik ja siis palume pingilt märku anda, millal piir ette tuleb ning alles siis tuure maha keerata.
                Sorry, kui mul vale arusaam on, aga parandage mind siis...
                Rahulikku jõuluaega!

                Tänud vastuse eest, rahulike jõule sullegi.

                Kommentaar


                  Tänane Meistriliiga mäng

                  Tänane tulemus siis Meistriliigast.
                  Augur - Sillamäe 3:1 (2:0), Priidel, Siska, Rosen - Gorjatsov
                  Pealtvaatajaid ca. 50 ringis jälle

                  Kuna Sillamäe oli suht lühikese pingiga (kui ei eksi siis 7 inimest kokku), siis mingit põnevusmngu ei toimunud. Augur lõi mõned oma võimalused ära, paar korda tabasid posti ja oligi kõik ...
                  Seega Augur on jälle liider ...
                  mister Q

                  Kommentaar


                    See Raketa kaotus Kiilile on kindlasti suur üllatus. Vene raketchikid vist siiamaani tähistavad aasta vahestust
                    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CM Vaata postitust
                      See Raketa kaotus Kiilile on kindlasti suur üllatus. Vene raketchikid vist siiamaani tähistavad aasta vahestust
                      Raske mäng oli,Kiili pani oma väljakupoolel käigud kinni ning tihti lõppes raketa rünnak keskjoonelt peale virutamisega, mis nende jaoks edu ei toonud,kiili lõi kontratest oma kindlad olukorrad ära,mõni jäi löömata ka,kuid kaitses seisti hästi enamuse ajast ning suudeti survele vastu panna,viimased 5 minutit vajus kiili poolt veidike ära ning löödi 2 tükki tagasi,üldjoontes väga hea mäng ning sooviks lisada,et kohtunik oli vägagi korralikul tasemel

                      Kommentaar


                        Raitwood - Fauna 19:2 Väga ühepoolne mäng. Faunal vv sai punase ka mingi aeg. Kuigi selle taktika juures ei saanudki aru, kas ta oli vv või oli ründaja.

                        Kommentaar


                          Kes iganes selle fauna taktika välja mõtles, peaks saama elutööpreemia novaatorliku lähenemise eest futsalile. Jumal tänatud, et enne surma sai näha totaalset jalgpalli-esimesest minutist väravavaht ette ründesse. Tubli lähenemine asjale.

                          Kommentaar


                            Püsivus- Kivicom 15- 1.
                            Suht ühepoolne mäng.
                            Kummaltki poolelt ei midagi novaatorlikku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dziisus Vaata postitust
                              Kes iganes selle fauna taktika välja mõtles, peaks saama elutööpreemia novaatorliku lähenemise eest futsalile. Jumal tänatud, et enne surma sai näha totaalset jalgpalli-esimesest minutist väravavaht ette ründesse. Tubli lähenemine asjale.
                              Samal ajal mina võtaksin selle isiku (küllap oli see ikkagi meeskonna treener Beresnev) ees mütsi maha, sest vaatamata sellele, et loetud sekundid pärast avavilet oli selge, et selline taktika täna ei tööta, jäi ta enesele kindlaks ja säilitas sellise kindlameelsusega oma autoriteedi:P
                              Aga ma siin üldse mõtisklen, et tegelikult on ju kõik novaatorlikud geniaalselt lihtsad asjad - kuvalda, kirsad, puhvaika - venelase poolt välja mõeldud, nii et küll tuleb ka aega, mil taolist - hetkel võib-olla pisut kohtlasena näivat - futsali-taktikat rakendavad kõik maailma tippmeeskonnad, mitte üksnes Fauna.

                              Kommentaar


                                Ründav taktika tõi ka magusaid vilju kahe löödud värava näol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X