320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 09/10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Me saime Raivoga ilusasti räägitud, sinu plõksimine on siin täiesti kohatu. Ja sulle teadmiseks, et palju oli neid saalijalgpallureid, kes tahavad suvel Meistriliigas mängida ja seetõttu enam saalis ei mängi. Sind küll sinna enam ei oodata, aga võiksid seda ikkagi teada.
    tahaks nimed ka kuulda, kes enam ei mängi, kuna tahavad meistriliigas mängida? Ja palju üldse mängis? 2-3?
    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Me saime Raivoga ilusasti räägitud, sinu plõksimine on siin täiesti kohatu. Ja sulle teadmiseks, et palju oli neid saalijalgpallureid, kes tahavad suvel Meistriliigas mängida ja seetõttu enam saalis ei mängi. Sind küll sinna enam ei oodata, aga võiksid seda ikkagi teada.
      kust otsas sa nii täpselt tead mis ma teen ja kus ma mängima hakkan ja kas ma hakkan ?

      Kommentaar


        Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
        kust otsas sa nii täpselt tead mis ma teen ja kus ma mängima hakkan ja kas ma hakkan ?
        sa oled nii läbinähtav kaugelt paistad läbi juba :P

        Kommentaar


          Algselt postitas tiriam Vaata postitust
          sa oled nii läbinähtav kaugelt paistad läbi juba :P
          sa vb tead jah lammas

          Kommentaar


            Suvel ranna meistriliigaks peaks Lullu tagasi Spartas olema...Liival näitas ta möödund suvel kohati väga head minekut, mis küündiks rannakoondislase tasemele.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Suvel ranna meistriliigaks peaks Lullu tagasi Spartas olema...Liival näitas ta möödund suvel kohati väga head minekut, mis küündiks rannakoondislase tasemele.
              apppi, ütle et sa tegid nalja selle koondise värgi kohta
              please
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                miks keegi ei kommenteeri jokeri ja aseri mängu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas philips Vaata postitust
                  miks keegi ei kommenteeri jokeri ja aseri mängu?
                  Mis seal ikka,mäng oli kontrolli all teise poolaja kesk paigani umbes,seis oli 5:1 Jokeri kasuks,aga aseri sai kiirelt 2 kerget väravat,millest said indu juurde ja lõpp läks pingeliseks Õnneks tuli 3 punni ikka ära.
                  Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                  Kommentaar


                    Urmar, ma ei tea kas see nüüd on sinu kala või kellegi muu aga igastahes, kas Narval ei peaks olemas 2 kaotust? http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/leag...20E&page_id=72, üks siis Maardule, ning teine mäng Aserile(vale mängijate kasutamine vms) või olen ma valesti aru saanud?
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Mul pole mingeid andmeid Narva vs. Aseri mängu tühistamisest. Kui oleks tühistatud, siis oleks see ka tabelis näha. Kõik peaks õige olema.

                      Kommentaar


                        vaatasin protokolle, leidsin ühe põneva mängu Raitwoodi ja Atli vahel. Protokolli järgi oli päris tuline mäng, eriti lõpp
                        ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                        Kommentaar


                          Ei tea kas väike, aga täna sündis üllatus Augur ja Rummu mängus. Ja selles mängus kaotajana võib nimetada ennast mitte Augur, kes suutis viiki päästa 20 seki enne lõpu, kui kohtunikud määrasid 10m penalti. Mitte nii tihti Eesti futsalis nõrgemad suudavad favoriitidelt punkte ära hammustada
                          ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                          Kommentaar


                            Ma küll mänguga rahul ei ole!!!!!!!!!!!!!! See valge peaga kohtunik tänases mängus oli küll n.ö M*NN!!!!!!! Tra, juhtisime 5:2, hiljem oli seis 5:4 ning teise poolaja viimastel sekunditel antakse penalt, mäng jääb viiki 5:5!!!!!!!
                            Put*is lihtsalt!!!!!!!!! See ei ole normaalne!!! Võin veel kord otse öelda, et SEE VALGE PEAGA KOHTUNIK (keda ma varem pole näinud) OLI TÄIELIK MU*N!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLE ÕNNELIK VÄRDJAS!!!!!
                            [БиГРуС]

                            Смотри на мир по простому !!!

                            Kommentaar


                              Härra Ruslan Bedrossov, võtke foorumis vaiksemalt. Kohtunikud loevad samuti foorumit ning järgmine kord läheb teil veel halvemini

                              Kommentaar


                                millega sa rahul ei ole? Ise te mängija lihtsalt jooksis selga auguri mängijale. Selles ära süüdista kohtuniku, vaid enda mängijaid, kellel närvid üle keesid. 15 Sekundit ennem lõppu lihtsalt mängijale selga joosta on ju puhas lollus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X