320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 09/10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kle, Mairon, kui su silmad on perse peal, siis ma selles süüdi pole!! Mingisugust viga seal ei olnud. Kõik said aru juba, et vene meeskond ei saa esimeseks tulla. Alati oli nii, et eesti meeskond saab võidu vaatamata sellele kuidas nad mängivad!!!!! OLEKS KOLMAS KOHTUNIK VÄLJAKUL, VÕIB-OLLA SIIS OLEKSID HOOPIS TEISED OLUKORRAD, MÄNGU SEIS JA VÕIMALUSED!!!
    Edu teile!!!

    -RoMaRiO-, kle, mis mõttes ''halvemini''?! Ega ma lambist seda ei kirjutanud. Mul jumala savi, las loevad!!!!
    [БиГРуС]

    Смотри на мир по простому !!!

    Kommentaar


      a&a kinnisvara võitis sillamäe'd 5-3

      Kommentaar


        Aga samas, vbla tõesti selles kohtunik halastas Augurile, kuid vaata, mis penalt anti teile. Seal ei olnud tegelikult puudetki, kuid saite penalti sellest, mille järel te viigistasite mängu 2-2.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mair0n Vaata postitust
          Aga samas, vbla tõesti selles kohtunik halastasid Augurile, kuid vaata, mis penalt anti teile. Seal ei olnud tegelikult puudetki, kuid saite penalti sellest, mille järel te viigistasite mängu 2-2.
          Algselt postitas BiGRuS Vaata postitust
          kle, Mairon, kui su silmad on perse peal, siis ma selles süüdi pole!! Mingisugust viga seal ei olnud. Kõik said aru juba, et vene meeskond ei saa esimeseks tulla. Alati oli nii, et eesti meeskond saab võidu vaatamata sellele kuidas nad mängivad!!!!! OLEKS KOLMAS KOHTUNIK VÄLJAKUL, VÕIB-OLLA SIIS OLEKSID HOOPIS TEISED OLUKORRAD, MÄNGU SEIS JA VÕIMALUSED!!!
          Edu teile!!!
          võtke tuba endale ja arutage seal seda!

          Kommentaar


            Algselt postitas tiriam Vaata postitust
            võtke tuba endale ja arutage seal seda!
            Pärast tulist mängu norm. arutelu. Täiesti arusaamatu, mis sulle ei meeldi? Et kirjutame kuivasid tulemusi foorumisse, mis tänasel päeval on niigi kiirelt kättesaadavad jalkaliidu lehel?

            Rummut olen näinud ennegi mängimas tuliselt ja hingestatult. Ning mõnikord läheb ägestumine üle piiri. Siis on ikka kohtunikud viimased munnid ja lubadused ametlikult protestida õhus.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Pärast tulist mängu norm. arutelu. Täiesti arusaamatu, mis sulle ei meeldi? Et kirjutame kuivasid tulemusi foorumisse, mis tänasel päeval on niigi kiirelt kättesaadavad jalkaliidu lehel?

              Rummut olen näinud ennegi mängimas tuliselt ja hingestatult. Ning mõnikord läheb ägestumine üle piiri. Siis on ikka kohtunikud viimased munnid ja lubadused ametlikult protestida õhus.

              no sellised emotsioonid nagu siin eelolevad on võiks ikka endale jätta

              Kommentaar


                mida ma valesti ütlesin, mida ei oleks tohtinud öelda?

                Kommentaar


                  ...ok, unustame ära!!!! Mäng oli ikkagi hea!!! Võib-olla järgmine kord läheb paremini!!!
                  [БиГРуС]

                  Смотри на мир по простому !!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BiGRuS Vaata postitust
                    kle, Mairon, kui su silmad on perse peal, siis ma selles süüdi pole!! Mingisugust viga seal ei olnud. Kõik said aru juba, et vene meeskond ei saa esimeseks tulla. Alati oli nii, et eesti meeskond saab võidu vaatamata sellele kuidas nad mängivad!!!!! OLEKS KOLMAS KOHTUNIK VÄLJAKUL, VÕIB-OLLA SIIS OLEKSID HOOPIS TEISED OLUKORRAD, MÄNGU SEIS JA VÕIMALUSED!!!
                    Edu teile!!!

                    -RoMaRiO-, kle, mis mõttes ''halvemini''?! Ega ma lambist seda ei kirjutanud. Mul jumala savi, las loevad!!!!
                    mul on savi ja ei kirjutanud lambist ja küll oli kohtunik pask ja küll ei saa vene meeskond võita, pasal mängijal on alati möliseda kõige kohta, võta ennast kokku ja ära virise nii palju
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                      mul on savi ja ei kirjutanud lambist ja küll oli kohtunik pask ja küll ei saa vene meeskond võita, pasal mängijal on alati möliseda kõige kohta, võta ennast kokku ja ära virise nii palju
                      sa vist mängu ei näinud...
                      ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                      Kommentaar


                        ML teise ringi start on küll palju huvitavam kui esimene. Anzhi ja Mainori mäng oli sama põnev kui eilne Augur ja Rummu oma. Ainult viimastel sekunditel sai mäng oma lahenduse. Anzhil kõik staarid koos (v.a Skiperski), aga ei suutnud, olles 2 väravat ees, oma edu kaitsta. Nii, et kulla eest kogu võitlus veel ees, ja kui Ararat suudab homme võita, siis kolm meeskonda on kullale pretendendid. Sillamäe on küll kuidaski lagunemas...
                        ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                        Kommentaar


                          Майнор был в 2 раза сильнее,как детей катали.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BiGRuS Vaata postitust
                            kle, Mairon, kui su silmad on perse peal, siis ma selles süüdi pole!! Mingisugust viga seal ei olnud. Kõik said aru juba, et vene meeskond ei saa esimeseks tulla. Alati oli nii, et eesti meeskond saab võidu vaatamata sellele kuidas nad mängivad!!!!! OLEKS KOLMAS KOHTUNIK VÄLJAKUL, VÕIB-OLLA SIIS OLEKSID HOOPIS TEISED OLUKORRAD, MÄNGU SEIS JA VÕIMALUSED!!!
                            Edu teile!!!

                            -RoMaRiO-, kle, mis mõttes ''halvemini''?! Ega ma lambist seda ei kirjutanud. Mul jumala savi, las loevad!!!!
                            Alustada võiks siis sellest, et võtta kätte futsali reeglid, otsida üles sealt reegel 7 ja see läbi lugeda. Saaks teada, millised on kolmanda kohtuniku funktsioonid. Ja kui see tehtud, siis vaadata futsali meistriliiga tabelit kus kaheksast meeskonnast 5 on venekeelsed ja kolmest eestikeelsest on kaks turniiritabelis kahel viimasel kohal...

                            Kommentaar


                              Babandan, kuid selline küsimus.
                              Kas punase kaardi eest peab mängija kandma 2min karistust futsali reeglite kohaselt?

                              Kommentaar


                                Piaoviaopiuviao, за меня не волнуйся!!! А на игре тебя походу не было, если такими словами бросаешься! ПЕРЕВОДИ ЭТОТ ТЕКСТ КАК ХОЧЕШЬ!!
                                Удачи чувак!!
                                [БиГРуС]

                                Смотри на мир по простому !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X