Lehekülg 8, kokku 14 EsimeneEsimene ... 456789101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 271
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mailer Vaata postitust
    Tänud kohtunikule, kes ei saatnud meid kisajaid, kes pingil olid, saalist minema.

Palli karistusalast väljast võtmine oli selgelt tema poolt tehtud kogemata (seda väitis ta ka peale mängu) ning mingit tahtlikult käega mängu ei olnud. Nõmmekad olid ka antud hetkel oma poole piirides nii ei olnud ka mingit ohtu, et oleks keegi neist pallini ennem jõudnud.

Küsimus mängu vilistanud kohtunikule. Oli ju teada, et mäng on otsustav, tuleb võitluslik ja kommentaaride rohke. Kas siis JL ei saanud mängule saata kahte kohtunikku, oleks palju plära ära hoitud?
    Paar vastust ja kommentaari siis veel kõnealuste situatsioonide kohta.
    Saalist kedagi ära ei saatnud, sest nii mängijad kui pealtvaatajad olid segamini ja kiire mängu üksinda jälgimise juures ei olnud ma võimeline tuvastama, kes konkreetselt - kas pealtvaataja või mängija/esindaja - oli protesti väljendaja. Kunot ei saatnud (kuigi selgelt sain aru, et tema oli protesteerija) seepärast ära, et oleks olnud ebavõrdne ühelt pingilt mees minema saata ja teiselt mitte, sest kisa tuli ju voolavalt mõlemalt poolt. Veelkord - segaduse tõttu pinkidel jäi seal toimuv minu poolt teadlikult piisava tähelepanuta ning keskendusin väljakul toimuvale.
    Kui vv võttis palli kogemata väljastpoolt ala ja sai selle eest kaardi, siis see on ebapiisava kontsetreerumise tulemus, mitte minu eksimus. Siinkohal peaks ta meeskonnalt vabandust paluma, mitte oma teole õigustust otsima. Reegleid ja nende tõlgendamist vastavalt FIFA ettekirjutustele see ei muuda ning seda olen juba eelmistes postitustes pikalt põhjendanud, miks ma kaardi taskust välja võtsin. Olen veendumusel, et kui mängule jõutakse 15 min enne algust (umbes sel ajal esimesed Tondi mängumehed riietusruumist väljusid), siis polegi võimalik vajalikul määral mänguks ette valmistuda. Muidugi mängib siin oma rolli ka see, et mängu algusajaks planeeritu ja eelmise trenni lõpp langevad ajaliselt kokku, aga see pole minu probleem vaid koduvõistkonna (ehk siis korraldava satsi) küsimus. Ise olin kohal 1 tund enne mängu, sest väiksema ettevalmistusajaga ei saa ma kuidagi hakkama, aga kohalolnud Flora Futsali pallurid, kes trenni tegid, vaatasid mind kui tulnukat, et mis sul siia asja oli. Ei soovi siin mingeid norme paika panna, sest kõigil on oma individuaalne kohanemisvõime lävi, aga vv puhul, kui ta võtab palli väljastpoolt karistusala palli kätte ilma ründajate poolt selleks survet avaldamata, siis on selgelt tegemist lohakusega ja miks ma selle ebasportlikuks lugesin - olen juba samuti eelpool postitustes pikalt seletanud. Usun, et seda teemat on siin juba piisavalt jahutud ja kui kellelgi uusi argumente (mitte emotsioonidest tulenevaid vaid reeglitest) välja tuua pole, siis lõpetaks selle siinkohal.
    Viimane küsimus peaks olema adresseeritud JL'le, mitte mulle. Kas 1, 2 või 3 kohtunikku mängule, see on nende otsustada. Mina tegin kõik selleks, et otsustavat mängu läbi viia oma parimal võimalikul viisil. Endale heidan ette vaid seda, et olin nõus mängu alustama situatsioonis kus lubasin pealtvaatajatel jääda varumeeste pinkide vahetusse lähedusse. Kui ei saanud hakkama, siis järelikult see ongi minu tase. See aga on JL vastavate pädevate ametnike otsustada (mitte minu, mängijate või pealtvaatajate). Küll aga ei saa seda öelda korraldava võistkonna kohta, kes isegi 1 min enne mängu algust ei teadnud, kes on ajamõõtja ja kes lauakohtunik, kuigi küsisin seda kohe kui esimene mees nendest platsile jõudis (ca 25 min enne mängu). Samuti võiks korraldav meeskond enne mängu paika panna pingid pealtvaatajate jaoks ja mitte lubama neid nn tehnilisse alasse. Vastavalt juhendile on kord ja turvalisus saalis korraldaja kohustus. (Mehed, kaugel pole ka see aeg, kui vastasmeeskonna fänn pooltühja õllepudeliga kodumeeskonna mängijat ründab. Kohtunike poole on futsaliliiga 3,5 aastase ajaloo jooksul juba tühje purke lennanud) See pole etteheide vaid minu tähelepanek ja usun, et iseendasse vaadates leiame me kõik varusid taoliste mängude parimal viisil läbiviimiseks.
    Veel ettepanek meeskondade esindajatele, treeneritele. Kindlasti annab taoliste ette teada pingeliste mängude rahulikumale läbiviimisele kaasa häälestatus a'la "keskendume oma mängule ja teeme kõik endast oleneva oma parima mängulise tulemuse saavutamiseks". Mitte see, et "töötleme" kohtunikku niipalju kui võimalik ja siis palume pingilt märku anda, millal piir ette tuleb ning alles siis tuure maha keerata.
    Sorry, kui mul vale arusaam on, aga parandage mind siis...
    Rahulikku jõuluaega!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Bil di Mess Vaata postitust
    Paar vastust ja kommentaari siis veel kõnealuste situatsioonide kohta.
    Saalist kedagi ära ei saatnud, sest nii mängijad kui pealtvaatajad olid segamini ja kiire mängu üksinda jälgimise juures ei olnud ma võimeline tuvastama, kes konkreetselt - kas pealtvaataja või mängija/esindaja - oli protesti väljendaja. Kunot ei saatnud (kuigi selgelt sain aru, et tema oli protesteerija) seepärast ära, et oleks olnud ebavõrdne ühelt pingilt mees minema saata ja teiselt mitte, sest kisa tuli ju voolavalt mõlemalt poolt. Veelkord - segaduse tõttu pinkidel jäi seal toimuv minu poolt teadlikult piisava tähelepanuta ning keskendusin väljakul toimuvale.
    Kui vv võttis palli kogemata väljastpoolt ala ja sai selle eest kaardi, siis see on ebapiisava kontsetreerumise tulemus, mitte minu eksimus. Siinkohal peaks ta meeskonnalt vabandust paluma, mitte oma teole õigustust otsima. Reegleid ja nende tõlgendamist vastavalt FIFA ettekirjutustele see ei muuda ning seda olen juba eelmistes postitustes pikalt põhjendanud, miks ma kaardi taskust välja võtsin. Olen veendumusel, et kui mängule jõutakse 15 min enne algust (umbes sel ajal esimesed Tondi mängumehed riietusruumist väljusid), siis polegi võimalik vajalikul määral mänguks ette valmistuda. Muidugi mängib siin oma rolli ka see, et mängu algusajaks planeeritu ja eelmise trenni lõpp langevad ajaliselt kokku, aga see pole minu probleem vaid koduvõistkonna (ehk siis korraldava satsi) küsimus. Ise olin kohal 1 tund enne mängu, sest väiksema ettevalmistusajaga ei saa ma kuidagi hakkama, aga kohalolnud Flora Futsali pallurid, kes trenni tegid, vaatasid mind kui tulnukat, et mis sul siia asja oli. Ei soovi siin mingeid norme paika panna, sest kõigil on oma individuaalne kohanemisvõime lävi, aga vv puhul, kui ta võtab palli väljastpoolt karistusala palli kätte ilma ründajate poolt selleks survet avaldamata, siis on selgelt tegemist lohakusega ja miks ma selle ebasportlikuks lugesin - olen juba samuti eelpool postitustes pikalt seletanud. Usun, et seda teemat on siin juba piisavalt jahutud ja kui kellelgi uusi argumente (mitte emotsioonidest tulenevaid vaid reeglitest) välja tuua pole, siis lõpetaks selle siinkohal.
    Viimane küsimus peaks olema adresseeritud JL'le, mitte mulle. Kas 1, 2 või 3 kohtunikku mängule, see on nende otsustada. Mina tegin kõik selleks, et otsustavat mängu läbi viia oma parimal võimalikul viisil. Endale heidan ette vaid seda, et olin nõus mängu alustama situatsioonis kus lubasin pealtvaatajatel jääda varumeeste pinkide vahetusse lähedusse. Kui ei saanud hakkama, siis järelikult see ongi minu tase. See aga on JL vastavate pädevate ametnike otsustada (mitte minu, mängijate või pealtvaatajate). Küll aga ei saa seda öelda korraldava võistkonna kohta, kes isegi 1 min enne mängu algust ei teadnud, kes on ajamõõtja ja kes lauakohtunik, kuigi küsisin seda kohe kui esimene mees nendest platsile jõudis (ca 25 min enne mängu). Samuti võiks korraldav meeskond enne mängu paika panna pingid pealtvaatajate jaoks ja mitte lubama neid nn tehnilisse alasse. Vastavalt juhendile on kord ja turvalisus saalis korraldaja kohustus. (Mehed, kaugel pole ka see aeg, kui vastasmeeskonna fänn pooltühja õllepudeliga kodumeeskonna mängijat ründab. Kohtunike poole on futsaliliiga 3,5 aastase ajaloo jooksul juba tühje purke lennanud) See pole etteheide vaid minu tähelepanek ja usun, et iseendasse vaadates leiame me kõik varusid taoliste mängude parimal viisil läbiviimiseks.
    Veel ettepanek meeskondade esindajatele, treeneritele. Kindlasti annab taoliste ette teada pingeliste mängude rahulikumale läbiviimisele kaasa häälestatus a'la "keskendume oma mängule ja teeme kõik endast oleneva oma parima mängulise tulemuse saavutamiseks". Mitte see, et "töötleme" kohtunikku niipalju kui võimalik ja siis palume pingilt märku anda, millal piir ette tuleb ning alles siis tuure maha keerata.
    Sorry, kui mul vale arusaam on, aga parandage mind siis...
    Rahulikku jõuluaega!

Tänud vastuse eest, rahulike jõule sullegi.

Teerajaja Kasutaja mister Q avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane Tänane Meistriliiga mäng

Tänane tulemus siis Meistriliigast.
    Augur - Sillamäe 3:1 (2:0), Priidel, Siska, Rosen - Gorjatsov
    Pealtvaatajaid ca. 50 ringis jälle

Kuna Sillamäe oli suht lühikese pingiga (kui ei eksi siis 7 inimest kokku), siis mingit põnevusmngu ei toimunud. Augur lõi mõned oma võimalused ära, paar korda tabasid posti ja oligi kõik ...
    Seega Augur on jälle liider ...
    mister Q

Meeskonnaliige Kasutaja CM avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

See Raketa kaotus Kiilile on kindlasti suur üllatus. Vene raketchikid vist siiamaani tähistavad aasta vahestust
    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas CM Vaata postitust
    See Raketa kaotus Kiilile on kindlasti suur üllatus. Vene raketchikid vist siiamaani tähistavad aasta vahestust
    Raske mäng oli,Kiili pani oma väljakupoolel käigud kinni ning tihti lõppes raketa rünnak keskjoonelt peale virutamisega, mis nende jaoks edu ei toonud,kiili lõi kontratest oma kindlad olukorrad ära,mõni jäi löömata ka,kuid kaitses seisti hästi enamuse ajast ning suudeti survele vastu panna,viimased 5 minutit vajus kiili poolt veidike ära ning löödi 2 tükki tagasi,üldjoontes väga hea mäng ning sooviks lisada,et kohtunik oli vägagi korralikul tasemel

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Raitwood - Fauna 19:2 Väga ühepoolne mäng. Faunal vv sai punase ka mingi aeg. Kuigi selle taktika juures ei saanudki aru, kas ta oli vv või oli ründaja.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kes iganes selle fauna taktika välja mõtles, peaks saama elutööpreemia novaatorliku lähenemise eest futsalile. Jumal tänatud, et enne surma sai näha totaalset jalgpalli-esimesest minutist väravavaht ette ründesse. Tubli lähenemine asjale.

Algupärane

Püsivus- Kivicom 15- 1.
    Suht ühepoolne mäng.
    Kummaltki poolelt ei midagi novaatorlikku.

Gaša Kasutaja kasparov avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dziisus Vaata postitust
    Kes iganes selle fauna taktika välja mõtles, peaks saama elutööpreemia novaatorliku lähenemise eest futsalile. Jumal tänatud, et enne surma sai näha totaalset jalgpalli-esimesest minutist väravavaht ette ründesse. Tubli lähenemine asjale.
    Samal ajal mina võtaksin selle isiku (küllap oli see ikkagi meeskonna treener Beresnev) ees mütsi maha, sest vaatamata sellele, et loetud sekundid pärast avavilet oli selge, et selline taktika täna ei tööta, jäi ta enesele kindlaks ja säilitas sellise kindlameelsusega oma autoriteedi:P
    Aga ma siin üldse mõtisklen, et tegelikult on ju kõik novaatorlikud geniaalselt lihtsad asjad - kuvalda, kirsad, puhvaika - venelase poolt välja mõeldud, nii et küll tuleb ka aega, mil taolist - hetkel võib-olla pisut kohtlasena näivat - futsali-taktikat rakendavad kõik maailma tippmeeskonnad, mitte üksnes Fauna.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ründav taktika tõi ka magusaid vilju kahe löödud värava näol.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Sparta Sk - Ahtamar 14-3

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
    Sparta Sk - Ahtamar 14-3
    Võtan vastutuse ja ütlen, et ilmselt parim Sparta mäng sel hooajal, ehkki Ahtamari meestelt kuuldus: "mõ pakaa estsjo ne otdoshli s novogo goda".

8:0 poolajaks-magus, mängu oli siiski rohkem, aga ju oli meie päev.
    Kapten Trumm

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Keegi oskab öelda, mis toimus Starbunkeri ja Narva-Jõesuu mängu 27-ndal minutil.5 punast on ikka

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dedmoroz Vaata postitust
    Maccabi - Ajax 9:8
    Mäng oli raske. Maccabil põhimeestest puudu väravavaht ja liiga suurim väravakütt Konovalov. Ajaxil kõik peamised tegijad rivis. Mäng algas väikse Ajaxi survega. Maccabi suutis kaitses ära seista ning lõi kontratest mitu väravat. Ajax lõi ühe penaltist, mille kohtunik määras käega mängimise eest.
    Siis hakkas huvitavaid asju juhtuma. Maccabi mängijale andis kohtunik Gunnar Nuuma kollase kaardi ning nõudis 2-minutilist eemaldamist. Sellist sätet loomulikult futsali reeglid ette ei näe, mistõttu hakkasid Maccabi mängijad protestima. Kusjuures Makkabit toetasid ka Ajaxi mängijad protesti õigsuses. Selle peale võttis kohtunik aru pähe ning läks riietusruumi kellelegi traati tõmbama nagu oleks tegu miljonimängu abivahendiga "Kõne sõbrale". Kohtunik puudus oma 5-7 minutit. Lõpuks tuli kohtunik auga välja ning tunnistas oma eksimust. Au Nuumale, et leidis tahet uurida ning ei jonninud, ning samuti selle eest, et andis mängijatele 5-7 minutit puhkamiseks.
    Teine poolaeg algas Makkabi eduseisul 5:1. Alguses kohe Makkabi tegis seisuks 6:1. Kuid siis hakkas Maccabi kaitses paanika toimuma, mis kestiski mängu lõpuni. Ajax suutis sõna otseses mõtes väga osavalt pudistada mitu palli juutide väravavõrku. Lõppseis 9:8.
    Läks vähe juhe kinni jah. Aga kellelegi ei helistanud, tuhnisin reegliraamatus....

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas schmeichel Vaata postitust
    Läks vähe juhe kinni jah. Aga kellelegi ei helistanud, tuhnisin reegliraamatus....
    parem ikka kui vale otsus

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Nõmme Kalju võitis täna napilt Jk Keilat 29-1

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

jah, kui napilt se nüüd oli
    aga olgem ausad se sparta väljak sobis kaljule hästi, sööt käis ja põhimõtteliselt olidgi juba meie värava all, nii väike lihtsalt
    aga kalju kohta veel nii palju et super sats, usun järgmine aasta meistriliigas kindlalt esi kolmikus!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

sellist jõudemonstratsiooni polegi veel näinud eesti futsali ajaloos...
    meistriliiga kohta ei oska öelda, väljak oli mõlemale võrdne

kuid aru ei saanud, miks keila noored poisid koguaeg nagu peaga vastu müüri jooksid, nii äärtelt kui keskelt...pange natuke ikka meeskonnamängu, sest: mis teeb tuul müürile?
    Kapten Trumm

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jakoboy Vaata postitust
    jah, kui napilt se nüüd oli
    aga olgem ausad se sparta väljak sobis kaljule hästi, sööt käis ja põhimõtteliselt olidgi juba meie värava all, nii väike lihtsalt
    aga kalju kohta veel nii palju et super sats, usun järgmine aasta meistriliigas kindlalt esi kolmikus!!!
    mina näiteks ei usu
    i don t like u u don t like me

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas art Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, mis toimus Starbunkeri ja Narva-Jõesuu mängu 27-ndal minutil.5 punast on ikka
    oleks tõesti huvitav teada?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud