320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võitle, Eesti, võitle!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

    Originally posted by Stennur


    No offence Man Utd fännid ja inimsed, kes rääkisid, et vastast ei sobi kurjustada, aga Oasis laulis ühel oma kontserdil Who the fuck are Man United, who the fuck are Man United.

    Loll pea ei võta hetkel vastu, mis laulust see oli, aga lõpp meenub: and the xxxx go marching on..

    Samas stiilis võiks lasta Who he fuck are the Red Devils jne
    Jaa milles mõte oli???
    loll laps tahaks tiada

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

      Küll juba väga-väga teemast mööda, aga Oasis vennad ju tuntud, kui Manchester City poolehoidjad.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

        Sihukene tähelepanek, et see Eesti leegioni laul, mida koondise mängudel lauldakse, kõlaks palju võimsamalt, kui seda natuke teistmoodi laulda. Iga salmi lõpus venitatakse viimast sõna kolm korda (näit: ...või langen maaaaaaaaaaaaa!!). Asja saaks uhkemaks teha nii, et nendest kolmest korrast, mis seda ühte rida lauldakse, jätaks ühel juhul (näiteks keskisel) venitamise ära [sama näite põhjal niisiis-...või langen ma (mitte maaaaaaaaa)]. Käisin hiljuti sõda mängimas ja seal lauldi seda laulu just niimoodi ja see kõlas paremini kui praegu fännide poolt kasutusel olev varjant. Kui tahtmist on võiks Moldova mängu ajal ära proovida.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

          Originally posted by jjriado
          juhul (näiteks keskisel) venitamise ära [sama näite põhjal niisiis-...või langen ma (mitte maaaaaaaaa)]. Käisin hiljuti sõda mängimas ja seal lauldi seda laulu just niimoodi ja see kõlas paremini kui praegu fännide poolt kasutusel olev varjant. Kui tahtmist on võiks Moldova mängu ajal ära proovida.
          Õige märkus, ka mina olen seda alati nii laulnud. Ja kõlab paremini.

          Alo

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

            Olen nõus, aga suure massi puhul on muudatusteks eeslauljat vaja.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

              Igatahes peab proovima ja kui kohe ei tule välja siis ükskord harjuvad ära.
              Ja teine asi ,mida võiks proovida seekord on see perekonnanime hüüdmine ,mis oleks üpris lahe. Ma katsun Kure Gunnariga kokku leppida ,et ta seda natuke kaasa aitaks.
              Võibolla on juba Belgia mänguks uued nipid selged ja jälle lõbusam hambaid pesta....
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                Kunn, see on sul hea idee.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                  Originally posted by Poborsky
                  Olen nõus, aga suure massi puhul on muudatusteks eeslauljat vaja.
                  Ma võin hakata..

                  Kui tõsisemalt rääkida, siis selle laulu kohta veel täpsustuseks - ka pärast seda \'valleville\'t lauldakse viimast sõna järsult, \'või laangeen MAH\'.

                  Teine asi, hümn. Kas EJL pole kunagi mõelnud hümni ajaks solisti? Poolas oli laulja olemas. Isegi Eesti korvpalli maavõistlustel on Koit Toome vms ette laulnud. Orkestrit pole staadionil tihtipeale kuulda ning päris kole on kuulata, kuidas 4 tribüüni kõik ise ajal hümni lõpetavad.

                  Ja veel, Eestis lastakse miskipärast vastuvõtja hümn kohe külaliste omale selga, nii et meie hümni algus mattub vastasfännide juubeldustesse ära. Selle probleemi lahendaks ka muidugi eeslaulja, kuid orkester võiks pisukese pausi ikka pidada.

                  Eelnev nutulaul oli siis kirjutatud lootuses, et see kunagi EJL ja muidugi härra Dirigendi kõrvu jõuaks.

                  Alo

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                    Mis puudutab pausi kahe hümni vahel siis seda annab korraldada ja see peaks igal juhul olema.
                    Aga solisti kohapealt on minule jäänud selline mulje ,et jalgpallimängude eel neid eriti ei kasutata, sest siis ei saa fännid kaasa laulda. Meie tahame oma hümni laulda ,sest see loob meeleolu ja hea tunde. Mäletan küll ,kui mingi kossumängu eel Toome laulis.
                    Ausalt öeldes on hea ,et ikka vutifännid ise laulda saavad, lihtsalt staadionile on korralikku võimendust vaja jne.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                      ...ja vaheaegadel paluks lasta muusikat(kui võimalik siis diskot)!! Meenutage Poolat ja siis teate,millest ma räägin

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN
                        Mis puudutab pausi kahe hümni vahel siis seda annab korraldada ja see peaks igal juhul olema.
                        Tore, kui annab korraldada.

                        Aga solisti kohapealt on minule jäänud selline mulje ,et jalgpallimängude eel neid eriti ei kasutata, sest siis ei saa fännid kaasa laulda. Meie tahame oma hümni laulda ,sest see loob meeleolu ja hea tunde. Mäletan küll ,kui mingi kossumängu eel
                        Minu arvates oli Varssavis fännide laulu solisti kõrval kuulda küll.

                        Alo

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                          Kui eesti hümni juhtub laulma Koit Toome siis on kindlasti fännide häält hümni ajal kuulda ja mitte vähe
                          siin ei aita teda isegi hea võimendus ja mikrofon
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                            Tuli meelde, et A le ja Ole kõlavad ühte moodi võibolla annaks siit mingi laulu teha.
                            name of the game- FOOTBALL

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                              Originally posted by tembuu


                              ...ja vaheaegadel paluks lasta muusikat(kui võimalik siis diskot)!! Meenutage Poolat ja siis teate,millest ma räägin

                              oujeeee....me teame millest räägid
                              normaalselt vana teema see praegu ju:P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Võitle, Eesti, võitle!\'

                                Vähemalt mulle meeldivad vanad head hüüded..näiteks \"on ainult üks Marko Kristal\", \"võitle, eesti, võitle\", \"ja ... on pasa ja võit meie oma\" jne Raske on midagi uut ja löövat välja mõelda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X