320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RCD Espanyol de Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RCD Espanyol de Barcelona

    nüüd, kus espanyolil on oma staadion, võiks olla neil ka oma teema

    #2
    Vaene Espanyol, vähe fänne siin foorumis...
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #3
      2 algkoosseisu kaitsjat nõnda ära anda on muidugi valus
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        kasvatavad uued samasugused asemele, kuid kuhu see neid antu hetkel võib viia? Võideldakse reaalselt ju nii Meistrite liigasse kui ka Euroopa liigasse viiva pääsme eest.

        Kommentaar


          #5
          Olen mõnda aega foorumit jälginud, aga nüüd tegin kasutaja ära.

          Olen juba tükk-tükk aega olnud Espanyoli toetaja, põhjuseks Tamudo. Püüan siis siin aega-ajalt meeskonda kiruda.

          Seni on hooaega alustatud suhteliselt hästi, rünne on ok, aga nagu siin jaanuaris mainiti siis kaitsega on tõsiseid probleeme.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas papagoi Vaata postitust
            Olen mõnda aega foorumit jälginud, aga nüüd tegin kasutaja ära.

            Olen juba tükk-tükk aega olnud Espanyoli toetaja, põhjuseks Tamudo. Püüan siis siin aega-ajalt meeskonda kiruda.

            Seni on hooaega alustatud suhteliselt hästi, rünne on ok, aga nagu siin jaanuaris mainiti siis kaitsega on tõsiseid probleeme.
            Edu sulle!

            Siinne foorumipiirkond vajab hirmsasti normaalseid fänne juurde.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Edu sulle!

              Siinne foorumipiirkond vajab hirmsasti normaalseid fänne juurde.
              Kui juba barca fänn soovib mulle edu, siis ei ole siin tõesti kõik eriti korras


              Pean aga ennast parandama. Nimelt kaitse osas on tehtud korralik edasiminek võrreldes eelmise hooajaga. Mingist tipptasemest on asi kaugel, aga Adelantesse me ei lange. Seda räägib ka fakt, et oleme koos eilsega saanud kolm nullimängu. Terve eelmise hooaja peale saime 6.


              Eile saadi aga 1:0 võit. Terve mäng oli selgelt meie kontrolli all, kuigi Betisi/Betise või-kuidas-iganes-seda-käänatakse suutis päris ohtlikke kontraid tekitada. Avapoolajal jäeti mõlemale poolele penalt andmata. Betisi/e kaitse (sorry tõesti nime ei tea) puutus palli käega, meie poolt lükkas Forlin Santa Cruzi sõna otseses mõttes eest minema.

              Enamasti üritasime läbisöötudega väravaid otsida, aga pidevalt olid kas söödud kehvad või suluseis.


              Kes soovib, siis värav siin: http://www.youtube.com/watch?v=zKErhClVc4Q


              Hetkel asetseme tabelis euroopa liigasse viival kuuendal kohal. Järgmine mäng pühapäeval võõrsil Malagaga, kust jääb eemale Romaric, kes korjas endale vigastuse.

              Kommentaar


                #8
                miks ma ei näe seda viimast papagoi postitust kuigi Hispaania alafoorumis näitab et see on siin olemas?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  miks ma ei näe seda viimast papagoi postitust kuigi Hispaania alafoorumis näitab et see on siin olemas?
                  Enam seda pole jah miskipärast... Ma muidu varem nägin seda. Aga ta ise ütles, et postitus ei läinud üldse üles, et ta postitus olevat sisaldanud foorumi sõnul spämmi vmt.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #10
                    Eile saadi valus ja teenimatu 1:2 kaotus Malagalt. Malaga võit oli täielikult kohtuniku pang. Tema arvates oli käsi, kuid Romaric sai malaga mängija löögist vastu nägu. Malaga esimeses väravas süüdistaks Galani, kes magas Isco jooksu maha.

                    Meie värava lõi Alvaro Weissi tsenderdusest.

                    Tabelis seistmendad ning endiselt euroopa kursil

                    PS. Keegi mu vana posti saaks üles panna?

                    Kommentaar


                      #11
                      Kodus püsimajäämise nimel võitleva villareali vastu hooaja esimene viik.



                      Peale esimest poolaega olin veendunud, et tuleb võit, aga muidugi suutis meie ainuke tasemele keskaitsja forlin punasega mängu ära n**sida. Enne mängu arvasin, et ilma marquezita on keskväli puhas präänik, aga romaric suutis elu parima mängu teha. Peatreener otsustas peale forlini punastust muidugi tema välja võtta...

                      Villareal on hetkel nähtu põhjas väga-väga kehv. Mingist ründemängust juttu ei ole, ainukesed võimalused tekkisid üksikutest soolodest, mis kujutasid parasjagu ohtu, aga alvarez oli tasemel.

                      Loomulikult jäeti meile vähemalt kaks penaltit andmata, aga see on meie puhul juba tavaline.

                      Tabelis seismendad ning euroopa kursil

                      Kommentaar


                        #12
                        Võõrsil real socediadiga 0:0 viik.

                        Meilt parimad weiss, romaric ja esimesed 15 minutit garcia, kes sai aga vigastada. Tema asemele tulnud noor prantslane thievy sai ka lõpuks oma nö talenti näidata, võttes mehi ette olles muidu aktiivne. Muidu oli tegu suht aktiivse mänguga, pealelööke kahe peale kokku 34.

                        Parima võimaluse luhtas gomez lüües 73. minutil trahvikasti äärest posti.

                        jättes barka ja reali välja on Vela-Mariga-Llorente hetkel hispaania üks parimad ründeliine. Selletõttu on tänane nullimäng eriti eriline. Sellel hooajal socediadile alles teine mäng kus väravat lüüa ei suudetud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                          jättes barka ja reali välja on Vela-Mariga-Llorente hetkel hispaania üks parimad ründeliine. Selletõttu on tänane nullimäng eriti eriline. Sellel hooajal socediadile alles teine mäng kus väravat lüüa ei suudetud.
                          ? San Sebastiani klubi on sel hooajal suutnud ainult 9 väravat lüüa. sa vist ajasid midagi sassi. nimed muidugi on nimekad
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #14
                            Nojah, võtsin meeste nimed. Kvaliteet lubaks palju enamat kui suudetud on. Sellel plaanis võib viik liiga viimasega isegi pettumuseks lugeda, aga punkt on punkt.


                            Ennist unustasin, et meie keskkaitsja Amat sai mängida Eesti U-21 vastu. Kahjuks valis ta just selle mängu kus mitte käkki teha.

                            Kommentaar


                              #15
                              Osasunalt valus 1:2 kaotus. vastaste kaitse oli täna väga heal tasemel ning sealt läbi murda oli ülimalt keeruline. Kui ka löögile saadi, siis realiseerimine jättis soovida.

                              Kaitse meil endiselt lekib. Talvel tuleb kindlasti üks tasemel keskkaitsja osta. Tabelis langesime üheksandaks. Järgmine mäng valenciaga võõrsil, kust midagi head loota pole. Arvestades milline on meie kaitse ning soldado vorm.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X