Lehekülg 19, kokku 19 EsimeneEsimene ... 91516171819
Näidatakse tulemusi 361 kuni 379, kokku 379
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Espanyoli austusavaldus Davide Astori mälestuseks:

Oma mängija kaotamine ei ole võõras ka sellele klubile ja tegelikult seob traagiline sündmus kahte klubi omapärasel moel. Astori juhtum meenutas Blanquiazulesi fännide jaoks taas ühe enda sangari enneaegset lahkumist, kogu karjääri klubis veetnud Dani Jarque surma aastal 2009.
    Augustikuisel preseasonil südamerikke saanud Jarque oli samuti meeskonna kapteni kohused kanda saanud ning oli surres vaid 26 aastane. Kui Astori oli Firenze klubi mängija, siis Jarque suri Firenzes. Ning mõlema jalgpalluri lõpp saabus hotellitoas, valmistumisel eesseisvateks kohtumisteks.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Nii korraliku hooaja alguse teinud, et lausa ühel hetkel Barcelona klubide kaksikvõimu tabelitipus kehtestanud Espanyol on hetkel tõsises vabalanguses. Kohalikus derbys saadi 4-0 sugeda, 4 järjestikust kaotust on klubi kukutanud 10 kohale ja väravatevahe antud perioodil on 2-12.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Nii korraliku hooaja alguse teinud, et lausa ühel hetkel Barcelona klubide kaksikvõimu tabelitipus kehtestanud Espanyol on hetkel tõsises vabalanguses. Kohalikus derbys saadi 4-0 sugeda, 4 järjestikust kaotust on klubi kukutanud 10 kohale ja väravatevahe antud perioodil on 2-12.
    No tagasi kohale kuhu see prügiklubi kuulub.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No tagasi kohale kuhu see prügiklubi kuulub.
    Miks nii terav oma väiksevenna vastu?

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tunne kahe klubi lähiajalugu
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Tunne kahe klubi lähiajalugu
    Aga äkki siis harid meid lolle siin, võib-olla sa tead rohkem infot kui mina

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Aga äkki siis harid meid lolle siin, võib-olla sa tead rohkem infot kui mina
    Wannabe gloryhunter speaking, et mitte kõlava nimega väikeklubi on kohe prügiklubi ja Barca on parim ning fuck everybody else.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Wannabe gloryhunter speaking, et mitte kõlava nimega väikeklubi on kohe prügiklubi ja Barca on parim ning fuck everybody else.
    Kusjuures esimene mõte oli täpselt sama, et Barca ongi see ainukene ja õige vutiklubi.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

No kuulge, kuigi ma Barca fänn pole ja Espanyoli/Barca rivaliteedist suurt ei tea, siis seda võiks ju ikka teada, keda Barcelona ja keda Espanyol ajalooliselt toetavad.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    No kuulge, kuigi ma Barca fänn pole ja Espanyoli/Barca rivaliteedist suurt ei tea, siis seda võiks ju ikka teada, keda Barcelona ja keda Espanyol ajalooliselt toetavad.
    Absoluutselt mitte ei pea teadma, muidu ei oleks ka küsimust esitatud. Ootan endiselt vastust. Miks on Espanyol prügiklubi, lähtudes lähiajaloost. Ootan huviga vastust tarkadelt.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Absoluutselt mitte ei pea teadma, muidu ei oleks ka küsimust esitatud. Ootan endiselt vastust. Miks on Espanyol prügiklubi, lähtudes lähiajaloost. Ootan huviga vastust tarkadelt.
    Abi on märksõnadest jala peale astumine, lõhkumine, Pique, Shakira, tapmisähvradused, Kataloonia, iseseisvus.
    Neid võib siis guugeldada ja tausta uurida. Barca poolehoija jaoks on jah Espanyol prügiklubi, vähemalt viimased viis-kuus aastat.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Meil on maailma parim vv duo vist juba alates Bravost. Cillessen oleks peaaegu Interi edasi tassinud, aga spurs vääris seda kohta rohkem Noored väga pildile end ei mänginud siiski, Alena oli enam vähem, Munirist ei saa kahjuks asja, ma võtaks enne Morata😀

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Meil on maailma parim vv duo vist juba alates Bravost. Cillessen oleks peaaegu Interi edasi tassinud, aga spurs vääris seda kohta rohkem Noored väga pildile end ei mänginud siiski, Alena oli enam vähem, Munirist ei saa kahjuks asja, ma võtaks enne Morata��
    Ma eeldan, et oled "kergelt" teemaga eksinud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Meil on maailma parim vv duo vist juba alates Bravost. Cillessen oleks peaaegu Interi edasi tassinud, aga spurs vääris seda kohta rohkem Noored väga pildile end ei mänginud siiski, Alena oli enam vähem, Munirist ei saa kahjuks asja, ma võtaks enne Morata��
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

läks telefonis sõrm valesse kohta.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Väikse vennaga tegu pole, tegu on väga ebameeldivate poolehoidjate ja nüri mängustiiliga klubiga, kes võtab Realilt alati hea meelega sisse ja üritab teha siis parimat, et Barca mängijaid vigastada, solvata jne.
    Kusjuures minuarust on see teema just eskaleerunud viimastel aastatel, eelmisel dekaadil ei tule meelde, et mingeid ebameeldivaid intsidente oleks olnud.
    Kui sul ikka nn "derbis" tuleb pooltühi staadion mängu vaatama näitab see seda, et selle klubi võiks kuhugi Segundasse saata ja las vegeteerib seal.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Väikse vennaga tegu pole, tegu on väga ebameeldivate poolehoidjate ja nüri mängustiiliga klubiga, kes võtab Realilt alati hea meelega sisse ja üritab teha siis parimat, et Barca mängijaid vigastada, solvata jne.
    Kusjuures minuarust on see teema just eskaleerunud viimastel aastatel, eelmisel dekaadil ei tule meelde, et mingeid ebameeldivaid intsidente oleks olnud.
    Kui sul ikka nn "derbis" tuleb pooltühi staadion mängu vaatama näitab see seda, et selle klubi võiks kuhugi Segundasse saata ja las vegeteerib seal.
    Espanyol olevat vist mingi 300 euroseid pilteied müünud derbile. Lisaks on espanjoolad olnud rohkem keskvõimu pooldajad ka, mistõttu on viimastel aastael suhted teravad, lisaks siis see Pique ja Shakira rant ja Barca mängijatele surmaähvarduste saatmine.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Norra keele tunnis ajasin mingi pässiga juttu kellel tundus hispaania aktsent olevat. Küsisin siis, et kust pärit oled ja kas sulle jalka ikka meeldib jms. Tüüp vastas, et muidugi meeldib ma olen Barcelonast! Minul lõi nägu kohe särama, näitasin talle oma Barca staadionilt ostetud nänni ja rääkisin kuidas ma Barcelonas käisin Barca mängu vaatamas ja nägin kuidas Messi lõi hattricki ja totaalselt vägistas mingit väikeklubi nimega Espanyol. Ma olin nii äksi täis ja mõtlesin, et kohe hakkame kahekesi Messi üle bondima ja rääkima kui pede CR7 ikka on. Siis tüüp vastas, et väga lahe küll, et sul Barca pusa ja Messi võtmehoidja on, aga mina olen Espanyoli fänn.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Huvitavad uudised seoses Espanyoliga. Kui viimasel ajal on tavaks saanud liikumine Euroopast Hiinasse, siis kunagine kohalik Maradona on leidnud tee Hispaaniasse. Meeskonnal vaja turgutada rünnakut, mis viimase kaheksa vooru jooksul neli korda nulli peale jäänud.

Ajaloo esimene hiinlane La Ligas, 2015/16 Rayos laenul olnud Zhang Chengdong sai põllule vaid ühes kohtumises. Loodetavasti läheb sellel härral paremini.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud