320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    las morozov esialgu õpib mängima U21 eest ... ja Eesti rahva kangelaseks tõusmiseks pole muud vaja kui lüüa üks värava ja kõik ülejäänud lähedusse sattunud pallid peksta klaariks
    Jalgpallihaigla Liige

    Kommentaar


      Vähemalt lõpetasime valiktsükli ilusa võiduga, mis häbiväärselt kehva mängu juures Bosniaga minu silmis üsna küsitavaks muutus. Belgia polnud muidugi klassilt ka nii tugev vastane kui Bosnia, aga vähemalt ei teinud me ise nii palju praaki kui laupäeval.

      Parimad - Piiroja, Rähn, Saag ja Vassiljev.

      Kehvemad - Voskoboinikov (no seda meest pole vaja küll koondisesse kutsuda) ja Kink.

      Ülejäänud olid head või mängisid koha kenasti välja, ansamblist keegi teine välja ei kukkunud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Peaasi,et me võidust liiga eufooriasse ei tõuseks ja ei hakkaks arvama, et edaspidi nii hakkabki minema. Belgia rünnak oli väga hambutu, eks see andis ka kaitsjatele võimaluse särada. Mõnel korral sattusime ikka karmi surve alla, eriti teisel poolajal kui nende pikk ründaja järjest pikki palle maha võttis ja keegi belglastest löögile sai. Õnneks löögid ebaõnnestusid või päästsid kaitsjad olukorra aga ega sarnaseid mänge - teised muudkui hoiavad palli ja üritavad tulemusetult aga meie lööme omad momendid ära- väga tihti ette ei tule.
        Saag võitles kõvasti ja mängis hästi ning ega Voskolegi palju ette ei heida aga nr 11-ks oleks hädasti vaja sellist meest kes tehniliselt polegi ehk kõige parem aga suudaks kiirusega kaitsjad üle joosta. Nagu noor Oper parimatel päevadel. Eriti tänase taktika juures kus Pareiko üritas võimaluse korral kohe pika palli ette saata. Ja hädasti oleks rohkem kiirust juurde vaja ka äärepoolikutel. Liiga palju oli momente kus oleks olnud võimalus kaitsja üle joosta aga meie mees hindas õigeaegseölt oma võimalusi, tegi pette ja mängis tagasi. Aga kiirus on paraku asi, mida juurde harjutada ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas jots Vaata postitust
          Eesti rahva kangelaseks tõusmiseks pole muud vaja kui lüüa üks värava ja kõik ülejäänud lähedusse sattunud pallid peksta klaariks
          Keda kahest sa nüüd silmas pead?
          Raiot vaevalt, sest isegi sinusugune ajukääbik peaks aru saama kes annab endast iga mäng 101 %.
          Ja Kostja on teinud koondises rohkem musta tööd kui sinusugune sitavares sokke selle ajaga vahetanud on
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Kahju, et Saag Vosko vastu vahetati, kes teab, ehk oleks tulnud ka kolmas
            Jäi vist õigesti meelde, et mängujärgses intervjuus Kaimar ütles, et vahetuse hetkeks oli tal keel täiesti vestil. Mis iseenesest on täiesti õige - mees võitles nagu härg iga palli järgi ja oli uskumatult terav, kui võrrelda tema esitustega nt. aasta-paari eest, ent samas on näha, et noormees peab veel võhmatrenni tegema.

            Järgmiste mängude eel õnnestus teha positiivne tulemus, võime nüüd õnnelikult talveunne suikuda.

            PS. Rüütlile kinga?!
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              PS. Rüütlile kinga?!
              Oota mis sa nüüd ütled, et Rüütli on mingi geenius, et pani mängijad lõpuks nii mängima nagu pidi? Esiteks, kõik mängijad andsid endast kõik mis neil anda oli ja see oli esmakordne selles valiksarjas. Ennem seda mängu motiveeris mängijaid endast kõik andma ainult sellised vastased nagu Brasiilia ja Portugal, kas see on normaalne? Teiseks, kasutati 4-5-1 taktikat kus keskväli pandi korralikult lukku ja Belgia ei suutnudki seda lahti muukida nii, et Rüütli tegi selles valdkonnas ka oma töö ära. Nii lihtne see oligi. Loodame nüüd, et igas kohtumises näeb sellist tahtmist midagi korda saata. Ainuke mis me Eesti koondiselt loota saame on et kõik annaksid endast maksimumi ja mängitakse taktikaliselt targasti ja kui seda tehakse olenemata kelle vastu me mängime olen mina rahul.

              Kommentaar


                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  Hea emotsioon aasta lõpuks.

                  Eilne mäng tõestas veelkord, et Eesti võidab siis kui on täidetud 2 tingimust: kui me VÕITLEME ja kui meil on ka väike või isegi natuke suurem ports ÕNNE. Need tingimused olid eile täidetud ning magus palsam haavadele tuli!

                  Respect Piirojale, võitlusvaim sütitab! Meelde jäi ka "Tank" Rähni väga võitluslik mängk, nii peabki!

                  Ja mis kõige tähtsam! 18 aastat kaasaelamist tasus ära! Edaspidi kannan mängudel Kapteni Särki!
                  Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                  http://www.jkpiraaja.ee/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Keda kahest sa nüüd silmas pead?
                    Raiot vaevalt, sest isegi sinusugune ajukääbik peaks aru saama kes annab endast iga mäng 101 %.
                    Ja Kostja on teinud koondises rohkem musta tööd kui sinusugune sitavares sokke selle ajaga vahetanud on
                    Piirojat pidasin silmas. Marcello kui sinu intelligentsustase ei lase sul teiste inimeste postitustest aru saada, siis parem las keegi targem seletab sulle.

                    See, et Piiroja oma kastis triblama ei hakanud ja väravat endale ei ehitanud vaid selle asemel selle klaariks lõi .. on võidu kontekstis ainult positiivne.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      Ha, ma pole iial ühtegi videot näinud, kus nii palju näitab üht väravat. 1 min ja 30 s kulus 1. värava näitamiseks.

                      Agaa ja, hmm, videost nähes, et fännikas olid enamus värava peale lihtsalt püsti ja plaksutasid. MIS TOIMUB?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Suurepärane ja väljapeetud mäng Eestilt! Selle nimel tasub elada ja surra ning hingevalu tunda.
                        Minu meelest ometi üks mäng, kus ükski mees ansamblist välja ei langenud. Kink oli pisut kehvem, aga eks belgid hoidsid Györi stiiliga väravalööjal rohkem silma peal. Vosko täitis lihtsalt oma rolli, hoida pall eestlaste väravast võimalikult kaugel ja minu meelest sai hakkama. Saag vist poleks lõpus seda suutnud.
                        Aga kangelastest. Piiroja - kui see peaaegu omavärav aktivast maha arvata, siis oli näha et selle mehe entusiasm nakkatas kogu tiimi.
                        Vassiljev - siin pole kahtlustki. Õnne korral oleks tulnud kübaratrikk. Sama kõvat mängu näitasid Kruglov, Saag ja Lindpere.
                        Rähn. Tavaliselt murelaps. Kuid kui paar hetkelist äralangemist maha arvata, siis ideaalne kuubis.
                        Pareiko näitas just esimese poolajamänguga, et siit tuleb võit ja võit tuligi.
                        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Parimad - Piiroja, Rähn, Saag ja Vassiljev.

                          Kehvemad - Voskoboinikov (no seda meest pole vaja küll koondisesse kutsuda) ja Kink.

                          Ülejäänud olid head või mängisid koha kenasti välja, ansamblist keegi teine välja ei kukkunud.
                          Sorry, man. Mulle tundub, et meie räägime erinevatest mängudest. Vosko on ründaja, kes oskab mängida, mitte ainult joosta. vaata, kuidas Eesti mängis 5 aastat tagasi. Pikk sööt kaitseliinist, ning RUN, OPER, RUN! Täna sellist jalkat ei mängi isegi Lichtenstein ja Luxembourg.
                          Pool teist poolaegu Vosko oli Belgia kaitse kõrval ning iga kord tema kõrval oli 2 kaitsjat. Oleks meie mehed vähem väsinud ning rohkem kogenud oleks nad suutnud realiseerida kasvõi 3-4 kiirrünnakut. Rüütli nägi kõike paremini, kui meie, ning olen temaga täitsa nõus, et ta lasi Voskot mängida teisel poolajal.

                          Ja, Rähn ja Saag, tegid väga head mängu, kuigi nimetada neid parimateks mängijateks ma küll ei hakka. Parim mängija on üks! Või siis terve meeskond! ))
                          Arvan, et parimaks oli Vassiljev (Sorry, Raio, su värav oli elutähtis ning soov mängida vigastuna on veelgi suurem tegu). Ütleks niimoodi, et istudes kesktribüünil kogu aeg vaatasin ning panin tähele kuidas jookseb ning võitleb Vassiljev. Kuidas see mängija stardib, kuidas teeb kiirendust, kuidas võitleb iga palli eest. Palju korda ta sundis vastast eksida ning palju kiirrünnakuid alustas ning sekundiga jooksis kaitsest rünnakusse. Peale seda mees tegi resultatiivset tsemberdust Piirojale ning lõi ka teist väravat.

                          Aga mäng oli super. Vedas, et Belgia ei mänginud oma täis jõudu aga meelde jääb scoor ning ka palju palju aastaid hiljem mäletame 2-0 võitu.
                          Lootus sureb viimasena!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Laz Vaata postitust
                            Kas kedagi teist ei häiri Kinki üliväike kasutegur?

                            Ma tean, et paljud kilkavad, et oh kui proo, kui ta teeb kiirema liigutuse või stepoveri, kuid tegelikult sellest ei ole sittagi kasu, sest ta kaotab palle, isetseb ja lööb peale kuskilt ulmelistest kohtadest.

                            Iga mäng on temast mul selline emotsioon.

                            Minu arvates vägagi ülehinnatud mängija.

                            Mõttekaaslasi?
                            Mis siin ikka kilgata aga tundes natuke Taki iseloomu siis tean ,et ta on tohutu võitleja ning elab võibolla oma ebaõnnestumisi rohkem üle kui mõni teine. Selles mõttes on sul muidugi õigus ,et kõik koondise mängud pole tal just kõige paremini õnnestunud . Ma usun et ta hakkab koondiseski lammutama nagu ta teeb seda Ungaris.
                            FCF Forever

                            Kommentaar






                              Paar pilti mängust.
                              Lootus sureb viimasena!

                              Kommentaar


                                Kõik peale esimese pildi on täiesti mõttetud, sorri.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X