Lehekülg 812, kokku 814 EsimeneEsimene ... 312712762802808809810811812813814 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 16 221 kuni 16 240, kokku 16263
    Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas keitsik Vaata postitust
    Noo ikka oli kül
    Vähe ajaloos kinni?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Brick Vaata postitust
    Mõistatamatu on minu jaoks veel see, et miks istub tuimalt pingil meeskonna parim kaitsemängija Hernandez.
    Vat see on ka minu jaoks üsna arusaamatu, eriti vaadates Alaba esitusi viimastes mängudes.

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Maeitea, mulle Sane just üldse ei meeldinud see mäng. Isetses palju ja söötis ainult siis, kui ise ei saanud midagi teha. Ei ole ikka meeskonda sulandunud. Hernandez võiks alustada, aga keskkaitsjatega on probleeme ikka. Süle, kes on muidu sümpaatne väga, kärises eile ikka mitu korda. Kõrge kaitseliini probleemid, aga siis oleks vaja kedagi kiiremat. Kimmich oli ikka väga hea, Lewa nähtamatu terve teine poolaeg.
    Mia san mia

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Õnneks on meil siin analüütiku näol võtta telekavaataja, kes teab et Bayern jätkab ikka liiga liidrina ka homme peale Leipzig vs Dortmund mängu ning liiga võit kokkuvõttes ohus ei ole
    Analüütikud Bayerni fännide pisaraid ei usu.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Analüütikud Bayerni fännide pisaraid ei usu.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Mõneti üllatavalt kirjutab Sport1, et Brazzo (Hasan Salihamidžić) ei plaani aktiveerida Tiago Dantase laenulepingus olevat klauslit ja teda €7.5 millioni eest päriseks osta. Miks see on üllatav? Esiteks mind on väga lihtne üllatada (milline üllatav avaldus) ja teiseks alles mõned kuud tagasi kirjutasid Sport1 ja Münchener Abendzeitung, et Dantas oli Hansi poolt tungivalt nõutud üleminek, keda ta oli juba mitu aastat jälginud. Aga mida see tegelikult tähendab? Kas Hansi ja Brazzo nägemus on tõesti nii erinev? Kas midagi jäetakse rääkimata? Kas üldse tasub neid väiteid tõsiselt võtta?

Ise olen Dantast näinud korra-kaks mängimas ja suurepärasele algusele järgnesid üsna keskpärased esitused aga Hansi eelistas just teda esindusmeeskonna pingile (kohe kui võimalus avanes), mitte Angelo Stillerit, keda paljud peavad viimaste aastate kõige andekamaks oma kasvandikuks. Tehniliselt on kindlasti tegemist mängijaga, kellel on potentsiaali kamaluga aga vähemalt hetkel tundub, et ta Bayerni plaanidesse ei kuulu, sõltumata treeneri soovidest.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

See, et Dantas on Hansi silmarõõmuks on selge. Flick olevat ta avastanud juba üle 6 aasta tagasi ühel noorteturniiril Portugalis kui ta veel DFBs töötas. Tänasel pressikal leidis Flick ise koha, kus Costat ja Dantast kaitsta kuna nad saavat tema meelest ebaõiglaselt kriitikat. Võiks juba vaikselt aru saada, et Costa on lootusetu juhtum ning Dantase osas pole ma veel näinud, et kuskilt ta teenimatult tuld oleks saanud. Kui Dantas on 20-aastasena endiselt meeter 70 pikk ning kaalub keskvälja mängijana 58 kilo, siis võiks ju küsida, et kas meestejalgpalliks on see piisav. Eriti veel kui Stiller nüüd Bayernis perspektiivi ei näe ning suvel Hoffenheimi läheb.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

See, et Dantas on Hansi silmarõõmuks on selge. Flick olevat ta avastanud juba üle 6 aasta tagasi ühel noorteturniiril Portugalis kui ta veel DFBs töötas. Tänasel pressikal leidis Flick ise koha, kus Costat ja Dantast kaitsta kuna nad saavat tema meelest ebaõiglaselt kriitikat. Võiks juba vaikselt aru saada, et Costa on lootusetu juhtum ning Dantase osas pole ma veel näinud, et kuskilt ta teenimatult tuld oleks saanud. Kui Dantas on 20-aastasena endiselt meeter 70 pikk ning kaalub keskvälja mängijana 58 kilo, siis võiks ju küsida, et kas meestejalgpalliks on see piisav. Eriti veel kui Stiller nüüd Bayernis perspektiivi ei näe ning suvel Hoffenheimi läheb.
    Ta olla jah teda kuskil koolitusel märganud ja sellest alates tema treeneriga ühenduses olnud.
    Ma kehakaalu pärast väga ei muretse, sest Goretzka suutis ka aastaga liha luudele kasvatada ja ega Thiagogi oma gabariitidelt väga võimas pole. Costat kaitses ta ka kohe peale mängu, mis oli kummaline aga ju mõistis juba siis, et sellise esituse pealt tuleb seda kriitikat hulgim. Ainukene, kes sai nimeliselt noomida oli Alaba, kui ma nüüd õigesti mäletan. Stilleri kaotamine jätab küll üsna mõru maitse suhu aga In Our Board We Trust.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Täna!

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Coman, Choupo-Moting ja Goretzka täna ei mängi aga Gnabry on tagasi.
    Vorm on täna selline lapsik, sest selle särgi müügist saadud tulu saab SOS Children's Villages.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Müller tipus?

1:0 Gnabry (Müller)

Löime sulust esimese ära peale väravavahi puterdamist aga meie õnneks ja Kieli õnnetuseks pole karika nii varases staadiumis veel VAR kasutusel ning kohtunik ei märganud.

1:1 Fin Bartels (Dehm J.)

Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle...
    Kuigi platsil on meie kõige kiiremad kaitsjad, siis kokkumäng jättis vähese praktika tõttu soovida.

2:1 Sane karistuslöök.

2:2 Wahl H. (van den Bergh J.) 90+5 minutil... mul hangus ülekanne enne seda kahjuks ära. Olla olnud õnnelik rikošett õlast ja ilmselt mängu viimastel sekunditel. See tähendab, et täna näeme rohkem jalgpalli, Hansi minuga ei nõustu aga ma olen rahul (kuulsad viimased sõnad).

Roca penalti võttis väravavaht ära ja Kiel läks edasi. Enda süü, et I poolaeg mängu kotti ei pandud.

Kurgedele muidugi palju õnne!

Algupärane

Kõva.
    Kielile kamaluga respekti.

Päris korralik penaltiseeria.
    MIA SAN MIA!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

aus pidu täna kielis.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Nüüd jään ootama kasutaja telekavaataja analüüsi minu pisarate autentsuse kohta.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Nüüd jään ootama kasutaja telekavaataja analüüsi minu pisarate autentsuse kohta.

No karikas on karikas.

Ma jälle jän ootama analüüsi, kui geniaalne treener on Flick. 😁

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

No karikas on karikas.

Ma jälle jän ootama analüüsi, kui geniaalne treener on Flick. ��
    Mis analüütik nüüd mina olen aga Hansi võimetes mina veel ei kahtle, kui juba minusugune klaviatuuri gerilja/gorilla nägi kuu/kaks tagasi keerulist perioodi ette, siis kindlasti tajus seda ka Herr Flick, sest kõik märgid olid õhus olemas ning ilmsed. Hakkan alles siis muretsema, kui veebruari teiseks pooleks pole lahendusi leitud. Hetkel hoian lihtsalt pöialt, et järgmised 3-4 nädalat suudetakse suuremate kadudeta vastu pidada, uued täiendused saavad lõpuks jalad alla ja kuskil miskit käärima ei hakka.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis analüütik nüüd mina olen aga Hansi võimetes mina veel ei kahtle, kui juba minusugune klaviatuuri gerilja/gorilla nägi kuu/kaks tagasi keerulist perioodi ette, siis kindlasti tajus seda ka Herr Flick, sest kõik märgid olid õhus olemas ning ilmsed. Hakkan alles siis muretsema, kui veebruari teiseks pooleks pole lahendusi leitud. Hetkel hoian lihtsalt pöialt, et järgmised 3-4 nädalat suudetakse suuremate kadudeta vastu pidada, uued täiendused saavad lõpuks jalad alla ja kuskil miskit käärima ei hakka.
    No Lokomotivi vastu te pidite muidugi hirmkõvasid koosseise üles rivistama. Oli neid 6 punkti teil siis niiväga vaja?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

No Lokomotivi vastu te pidite muidugi hirmkõvasid koosseise üles rivistama. Oli neid 6 punkti teil siis niiväga vaja?
    Oleme sinuga nagu vana abielupaar, kelle kõik vestlused lõppevad vihjega/viitega sellele, et praeguse impotentsuse põhjus olevat ainult see, et kunagi olla olnud rongis liiga kõva... pink.

Algupärane

Pfft, nagu Avar Pohlak, kes on elule ja ühiskonnale ChuckNorrisliku lükkega selgeks teinud, siis kõige olulisem on vaatenurk ja filosoofia.

Näiteks Pepiga mängides olime ju samal ajal lähenemas 13 mehele kogukomplekt ja olime juba esimesed hädaostud koju toonud, et pallipoisse üles rivistama ei peaks. Kadu oli umbes 1.23 meest/mäng. Laatsaret ummistas kohalikku tervishoiusüsteemi rohkem, kui CoviD-19 patsiendid, kes haiglakoridorides vaakumas. Ja CL'is läksime võõrsil viiki lootma.

Karikakapp pole veel tolmukihiga jõudnudki kattuda. Veel paistab karikalt vastu Lewa särav naeratus. Nii vaadates on praegu yolo.

*veidi sai illustreeriva tähenduse andmiseks liialdatud, aga mis seals ikka.
    MIA SAN MIA!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Oleme sinuga nagu vana abielupaar, kelle kõik vestlused lõppevad vihjega/viitega sellele, et praeguse impotentsuse põhjus olevat ainult see, et kunagi olla olnud rongis liiga kõva... pink.
    Sa olid esimene, kes mulle refereeris.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud