320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuradi jama! Hansi on kõva vend ja loodan, et kunagi ikka taas Bayerni üle võtab. Samas ainult edu ja tuult tiibadesse Nationalelfi tüüri juures!

    Nagelsmanni väljostuks peab väidetavalt 20 milkut välja köhima. Lollpead on ka Allegri ja Wengeri nimedest rääkinud aga ennem läheks treenerita edasi.

    Täna läbi ussi suguelundi võõral huntide vastu 3-2 võit. Musiala tegi seda taas!
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Kuradi jama! Hansi on kõva vend ja loodan, et kunagi ikka taas Bayerni üle võtab. Samas ainult edu ja tuult tiibadesse Nationalelfi tüüri juures!

      Nagelsmanni väljostuks peab väidetavalt 20 milkut välja köhima. Lollpead on ka Allegri ja Wengeri nimedest rääkinud aga ennem läheks treenerita edasi.

      Täna läbi ussi suguelundi võõral huntide vastu 3-2 võit. Musiala tegi seda taas!
      Millega Allegri on siis ennast täis teinud?

      Kommentaar


        Allegriballiga. Ei imestaks kui Xabi Alonso tuleb. Las Gerland võtab yle, see oleks pull.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Millega Allegri on siis ennast täis teinud?
          Sellega, et väravaid ei taheta lüüa ja hoitakse küünte ja hammastega oma üks nullist kinni. Bayern on selline punt, kes tahab rünnata,mitte veiderdada platsil.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Nagu ma olen korduvalt maininud, siis see pole kunagi olnud Brazzo vs Hansi vastasseis.
            Rahvuskoondise tugev tõmme + Bayerni soovimatus treenerile liigset võimu anda.
            Mis liigse võimu andmisest siin jutt?
            Kas üks treener, kes on ennast täielikult tõestanud ja võitnud absoluutselt kõik mis võimalik on, peaks leppima praeguse olukorraga?? Kus kahe hooaja jooksul lastakse minema kõndida sellistel meestel nagu Thiago, Alaba ja Boateng, samal ajal tuuakse asemele kilohinnaga mingeid kumminipleid???

            Iga treneer ei ole positsioonis, et mingeid asju nõuda, aga Flick ilmselgelt oli. Temalt oodatakse edu saavutamist, aga kuidas see sellise strateegiaga juhtuma peaks? See pole võimalik ja minu täielik respekt kuulub Hansile, kes selles olukorras tõuseb laua tagant püsti, kergitab kaabut ja astub sirge seljaga minema.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mis liigse võimu andmisest siin jutt?
              Kas üks treener, kes on ennast täielikult tõestanud ja võitnud absoluutselt kõik mis võimalik on, peaks leppima praeguse olukorraga?? Kus kahe hooaja jooksul lastakse minema kõndida sellistel meestel nagu Thiago, Alaba ja Boateng, samal ajal tuuakse asemele kilohinnaga mingeid kumminipleid???

              Iga treneer ei ole positsioonis, et mingeid asju nõuda, aga Flick ilmselgelt oli. Temalt oodatakse edu saavutamist, aga kuidas see sellise strateegiaga juhtuma peaks? See pole võimalik ja minu täielik respekt kuulub Hansile, kes selles olukorras tõuseb laua tagant püsti, kergitab kaabut ja astub sirge seljaga minema.
              Bayern ei anna treenerile kunagi täit voli ja õigust üleminekuid vetostada - mis viis väidetavalt olukorrani, kus Hansi tundis, et teda ei usaldata piisavalt.

              Olen päri, Hansil oleks pidanud suurem sõnaõigus olema aga Bayernis asjad nii ei käi lihtsalt.
              Väidetavalt, ainult KHR pingutas selle nimel, et Hansi jääks. Oliver Kahn ja Herbert Hainer hoidsid jäärapäiselt traditsioonidest kinni ja keeldusid treenerile rohkem võimu andmast. Huvitav, kas keegi tekkinud olukorra eest ka vastutuse kavatseb võtta.

              Kommentaar


                See bayerni juhatuse pressiteade on küll suht wtf.
                 
                "Statement from the FC Bayern München AG board.
                Yesterday (Saturday), FC Bayern head coach Hansi Flick made public his wish to terminate his contract, which runs until June 2023, at the end of the current season. Hansi Flick had informed the FC Bayern München AG executive board of this wish during the past week. Hansi Flick and FC Bayern had agreed to place the focus on the matches against VfL Wolfsburg, Bayer 04 Leverkusen (20 April) and 1. FSV Mainz 05 (24 April), in order not to disrupt the concentration of the whole club on these three important matches.
                FC Bayern disapproves of the unilateral communications issued by Hansi Flick and will continue talks after the match at Mainz, as agreed.
                The FC Bayern München AG board
                ℹ️ https://fc.bayern/statement1804"

                Kommentaar


                  Praegu oleks võinud oma traditsioonilise lähenemise puu taha saata. Olukorras, kus sul on pukis kõik võitnud treener, keda ilmselt austavad isegi Allianz Arena keldrikakandid, ei ole pointi temaga kui iga teisega käituda. Praegune jura on langenud pubekast preilide tasemele.

                  Eriti veel nüüd, kus pole neid vabu ja häid/sobivaid treenereid laadnalt saadaval.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Praegu oleks võinud oma traditsioonilise lähenemise puu taha saata. Olukorras, kus sul on pukis kõik võitnud treener, keda ilmselt austavad isegi Allianz Arena keldrikakandid, ei ole pointi temaga kui iga teisega käituda. Praegune jura on langenud pubekast preilide tasemele.

                    Eriti veel nüüd, kus pole neid vabu ja häid/sobivaid treenereid laadnalt saadaval.
                    +1

                    Klose tegi ka torke praeguse juhatuse pihta, vihjates et KHR&Uli ajal poleks sellist asja juhtunud - kuigi just nemad olid need, kes sellise süsteemi kunagi ülesse ehitasid. Muidugi räägitakse üha kindlamas toonis, et Hansi oleks varem või hiljem Die Mannschafti rüppe läinud aga ainult sellega välja ei vabanda seda ämbrit.

                    Kommentaar


                      See võib puhas PR spin olla, et Hansi kindel koondise treener. Tüüp on ikkagi lapsest saadik Bayerni fänn, mänginud ka, sealt ei lähe uut väljakutset otsima 1,5 aasta pealt.

                      Kommentaar


                        See on esimene kord kui ma olen sajaga lahkuva peatreeneri poolt. Olen üsna kindel,et kui ei leita sama toimivat peatreenerit siis aasta paari jooksul vilistatakse Kahn ja hr.Adidas välja nagu Uli.

                        Kommentaar


                          Ja loodan vaid seda, et klubil jätkub oidu Flickiga piisavalt viisakalt lahku minna, et et tulevikus uks tallle lahti jääks.

                          Kommentaar


                            Mourinho vabanes täna. Võtame omale? Muidu võidamegi liiga palju.

                            Mingi jutt on veel, et Klose u17 treenerina istutas Brazzo poja pingile, kuna see polnud piisavalt hea. Brazzo vihastas selle peale ja kui Flick Klose oma punti võttis, mõjutas see kohe ka tema suhteid Brazzoga.

                            Selles osas ma usun, et need kaks võivad vabalt tõsiselt raksus olla. Vaevalt see kõik lihtsalt väljamõeldis on.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kui Flick imekombel Spursis maandub, siis sõidan Münchenisse kontori ette silte hoidma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Kui Flick imekombel Spursis maandub, siis sõidan Münchenisse kontori ette silte hoidma.
                                Flicki ainus tee on Nationalelf, ma pakun.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X