Lehekülg 765, kokku 767 EsimeneEsimene ... 265665715755761762763764765766767 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 15 281 kuni 15 300, kokku 15336
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sa oled vist reaalselt maailmas ainus isik, kes De Ligti iseloomustab kui toorest mängijat ( 19 ).
    Kindlasti pole Ibanez ainukene, tegemist on küll väga andeka mängijaga aga VVD või mõne teise ässa tasemele jõudmiseks kulub veel aega ning alati on võimalus, et areng jääb üldse toppama. Haip on kõva aga on ka juba piisavalt kriitikat saanud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Sa oled vist reaalselt maailmas ainus isik, kes De Ligti iseloomustab kui toorest mängijat ( 19 ).
    Ei. Kumbki pole tõsi, aga tõele lähemal on see, et Sa oled ainus isik kes teda nii EI kirjeldaks.

Keegi pole öelnud, et ta oma vanuse kohta toores oleks. Seda mitte.
    Aga jutt ei käi U21 tiimi täiendamisest. Ta peab mängima kogenud meeste vastu ja võrreldes nendega ta on veel tšut toores praegu.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ei. Kumbki pole tõsi, aga tõele lähemal on see, et Sa oled ainus isik kes teda nii EI kirjeldaks.

Keegi pole öelnud, et ta oma vanuse kohta toores oleks. Seda mitte.
    Aga jutt ei käi U21 tiimi täiendamisest. Ta peab mängima kogenud meeste vastu ja võrreldes nendega ta on veel tšut toores praegu.
    Ok Kuna ülimalt palju juttu olnud tema klubi vahetusest, siis olen nii Unitedi, City kui Barca inglisekeelses foorumis käinud ta teemas. Ja seal on tuhandeid kes annaks kõik mis võimalik, et ta just valiks nende klubi.. Sellist skeptilisust ja sõna "toores" ma pole reaalselt kuskil näinud. Pigem ülevoolav Bromance ja kiitus.

Selles suhtes oli see siinne suhtumine kohtuvalt üllatav.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ok Kuna ülimalt palju juttu olnud tema klubi vahetusest, siis olen nii Unitedi, City kui Barca inglisekeelses foorumis käinud ta teemas. Ja seal on tuhandeid kes annaks kõik mis võimalik, et ta just valiks nende klubi.. Sellist skeptilisust ja sõna "toores" ma pole reaalselt kuskil näinud. Pigem ülevoolav Bromance ja kiitus.

Selles suhtes oli see siinne suhtumine kohtuvalt üllatav.
    Tegemist on supertalendiga.
    Ja eks kõik nii teda näevadki.

Aga lihtsalt mingi osa sellest "tuhanded tahavad" on ka haipi. Mida rohkemad foorumisse kirjutavad ja kiidavad seda rohkem teised ka tahavad teda.

Mul poleks absoluutselt midagi selle vastu, kui ta näiteks Bayerniga liituks.

Samas ei ole mõtet püüda teha nägu, nagu ta oleks täiesti finished article ja eksimatu mees.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tegu on maailmaklassi mängijaga, kes on verinoor. Aga kui tähtsas mängus jääb härra Neymari sugune temaga üks ühele, jätab süda lööke vahele. Hoopis teine tunne on, kui see üks ühele leiab aset vs Virgili sugune sell. De Ligti võiks osta küll aga hetke Bayern vajab mehi, kes kohe hakkaksid täie rauaga möllama. Ma kahtlustan, et kõige haibi taustal kujuneb Frenkie de Jong ka Coutinho vol kaheks.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Ot jälle vaja miskipärast meest, kes kohe asju tegema hakkaks? Miks? Aga tulevik?
    Noorenduskuuri ka vaja millalgi või mis?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ot jälle vaja miskipärast meest, kes kohe asju tegema hakkaks? Miks? Aga tulevik?
    Keskkaitses küll mingit noorenduskuuri pole enam vaja: Süle (23), Hernandez (23) ja Pavard (23).

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    On vaja kohe asju võita. Noored võivad aeg ajalt peale saada. Vaevalt Ligt selle rolliga lepiks.

Meeskonnaliige Kasutaja Goakjie avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

According to Bild, before Bayern Munich’s final game of the season, a friendly against SpVgg Lindau on May 29, Renato Sanches gave voice to his feelings as follows:Thank God, just 45 minutes of FC Bayern left, then vacation and then never, never again!

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
    According to Bild, before Bayern Munich’s final game of the season, a friendly against SpVgg Lindau on May 29, Sanches gave voice to his feelings as follows:Thank God, just 45 minutes of FC Bayern left, then vacation and then never, never again!
    Rohkem pole midagi lisada.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Rohkem pole midagi lisada.
    Igatahes kutt tegi agarasti jõuksis trenni koos Unitedi noortega ja tundus väga heas füüsilises konditsioonis. Ma loodan, et ta saaks endale mingi klubi kus saaks põhis täishooaja möllata.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Igatahes kutt tegi agarasti jõuksis trenni koos Unitedi noortega ja tundus väga heas füüsilises konditsioonis. Ma loodan, et ta saaks endale mingi klubi kus saaks põhis täishooaja möllata.
    Füüsiliselt on ta alati väga heas vormis olnud aga loodetavasti saab oma peas ka asjad korda ning leiab uue klubi.

Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

PSG ja BENFICA on kaks klubi kellest on väga palju räägitud

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Kui Sanches tuli, lootsin temast meie tulevast suuperstaari. Tegelikkus aga risti vastupidine. Bayernis tal kohta ilmselgelt pole ja sama seis ootaks ees PSG ridades. Benfica oleks väga õige koht, kus end uuesti jalkakaardile mängida.

Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Ma küll ei usu, et tal PSG ridades kohta ei oleks, sest kasutati mitmetes mängudes Dani Alvest, Marquinhost kui ka Julian Draxlerit keskväljal mitte ükski pole neist puhas poolik seega Sanches oleks kindel alustaja keskväljal lisaks treener on Thomas Tuchel kes erinevalt Kovacist vägagi usaldab noori mängijaid, aga Jah Benfica oleks palju turvalisem

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma küll ei usu, et tal PSG ridades kohta ei oleks, sest kasutati mitmetes mängudes Dani Alvest, Marquinhost kui ka Julian Draxlerit keskväljal mitte ükski pole neist puhas poolik seega Sanches oleks kindel alustaja keskväljal lisaks treener on Thomas Tuchel kes erinevalt Kovacist vägagi usaldab noori mängijaid, aga Jah Benfica oleks palju turvalisem
    Siin sa teed küll Kovacile liiga, Kovac tõi Renato uuesti kaardile tagasi peale fiaskot mille korraldasid Paul Clement ja Carlos Carvalhal. Kas Kovac on süüdi, et Renato pole suutnud endiselt keelt selgeks saada? Kas Kovac on süüdi, et Renato treeningutel ei pingutanud piisavalt (Swansea) ja ainult vingub (Kimmichi sõnul suurim vinguja meeskonnas, kord on külm või siis jälle ei mõista, et miks saab sõimata kui liiga toorelt kaaslastele kossi lendab trennis)? Keegi ei kahtle tema andekuses aga Renato saab ainult ennast süüdistada. Osaliselt lasub süü muidugi ka Bayerni juhtkonnal, kes niigi ülerahvastatud keskväljale ta tõid ja siis kuskile vihmasesse Inglismaale saatsid.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

PSG ja BENFICA on kaks klubi kellest on väga palju räägitud
    Ma natuke kahtlen, kas ta Benficasse tuleb. Lage oli Carvalhali abitreener ja ma saan aru, et Carvalhaliga liiga hästi nad läbi ei saanud.

Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Siin sa teed küll Kovacile liiga, Kovac tõi Renato uuesti kaardile tagasi peale fiaskot mille korraldasid Paul Clement ja Carlos Carvalhal. Kas Kovac on süüdi, et Renato pole suutnud endiselt keelt selgeks saada? Kas Kovac on süüdi, et Renato treeningutel ei pingutanud piisavalt (Swansea) ja ainult vingub (Kimmichi sõnul suurim vinguja meeskonnas, kord on külm või siis jälle ei mõista, et miks saab sõimata kui liiga toorelt kaaslastele kossi lendab trennis)? Keegi ei kahtle tema andekuses aga Renato saab ainult ennast süüdistada. Osaliselt lasub süü muidugi ka Bayerni juhtkonnal, kes niigi ülerahvastatud keskväljale ta tõid ja siis kuskile vihmasesse Inglismaale saatsid.
    Okei jah ilmselt ma tegin natukene liiga palju liiga Kovacile oleks jah Renato rohkem tahtnud ja pingutanud oleks ta võib-olla hooaja lõpuni samamoodi mänguaega saanud nagu ta sai alguses. Ma lihtsalt hooaja lõppus imestasin miks Kovac eelistas keskväljale paremkaitsjat Rafinhat Renato Sanchese ees, aga natukene hiljem sain aru, et asi on suhtumises mitte mänguoskustes.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Okei jah ilmselt ma tegin natukene liiga palju liiga Kovacile oleks jah Renato rohkem tahtnud ja pingutanud oleks ta võib-olla hooaja lõpuni samamoodi mänguaega saanud nagu ta sai alguses. Ma lihtsalt hooaja lõppus imestasin miks Kovac eelistas keskväljale paremkaitsjat Rafinhat Renato Sanchese ees, aga natukene hiljem sain aru, et asi on suhtumises mitte mänguoskustes.
    Viimastes voorudes ta juba selgelt ka vääris platsile rohkem pääsemist aga siis tuli juba arvestada teiste teguritega: 1-2 korda eelistati Rafinhat taktikalistel põhjustel, Martineze ootamatu teine noorus ja 2 vahetust läks tihti Robberyle, sest legendid oli tarvis väärikalt minema saata. Puhtalt mänguliselt tegi Renato sammu edasi kevadel: oli distsiplineeritum ja ei jooksnud enam 2-3 mängija vahele end kinni.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud