Lehekülg 805, kokku 814 EsimeneEsimene ... 305705755795801802803804805806807808809 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 16 081 kuni 16 100, kokku 16262
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei ole tõesti välistatud, et just nii olekski läinud. Õnneks Lewa kestab veel vähemalt 2-3 aastat.
    Väidetavalt jagunesid hääled Bayernis suuresti pooleks, arutelul mis puudutas Timo.
    Oli neid kes teda soovisid Bayerni särgis näha ja oli neid, kes seda üldse mitte.
    Kolmikust Sane, Timo, Kai olla olnud just Kai Hansi esimene valik aga ega me ei pruugi selle kohta täit tõde veel aastaid teada.
    Haaland oleks ju loogiline samm, aga kuna tal Raiola on agent ja Bayern ei kuluta utoopilisi summasid, siis on raske näha, et temast võiks asendus saada. Vaevalt, et Bayerniga nagu Barcelonaga võiks juhtuda, et minnakse Full panic mode ja hakatakse kokku rapsima mängijaid kui ükshetk peaks tühimik haigutama?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Haaland oleks ju loogiline samm, aga kuna tal Raiola on agent ja Bayern ei kuluta utoopilisi summasid, siis on raske näha, et temast võiks asendus saada. Vaevalt, et Bayerniga nagu Barcelonaga võiks juhtuda, et minnakse Full panic mode ja hakatakse kokku rapsima mängijaid kui ükshetk peaks tühimik haigutama?
    Håland oleks tõesti pea täiuslik aga kardan et EPLi tõmme on talle emapiimaga kaasa antud või noh suuresti tänu isale aga isapiim ei kõla eriti hästi... kohe üldse mitte ja paremat väljendit ei leidnud kohe kiiruga.

Ma ka selles kahtlen, et full panic mode minnakse, kuna hetkel kasutatakse Alabat näidispoomiseks ja kõigile agentidele sõnumi saatmiseks.

Mis puudutab seda et Bayern ei kuluta utoopilisi summasi... insert "laughs in Lucas" meme.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma olin korraks juba närvis. Järgmises ja ülejärgmises Meistrite Liiga voorus palun jätkata võitudeseeriat. Kuuendas voorus võib U17 poisid ka väljakule saata.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tulemus, millega saab igati rahul olla, aga ei peegelda seda kui keeruliseks Salzburg suutis Bayerni elu täna teha. Tundus Bayerni poolt selline "lööge palju tahate, me lööme lõpuks ikka rohkem kui teie" mäng.

Nali naljaks, aga see et Lokomotivi vastu saaks kodus pingevabalt olukorras, kus alagrupp on võidetud saata Musialad ja Rocad (Musiala meeldib mulle väga ja Rocat tahaks ka rohkem kui 60 sekundit näha) väljakule, on arvestades seda hullu graafikut suhteliselt vajalik.

E: Kuskil mingi joon ka tõmmatud on Bayerni teise värava olukorrast? Lewa tundus minu silma järgi ikka sulus.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Håland oleks tõesti pea täiuslik aga kardan et EPLi tõmme on talle emapiimaga kaasa antud või noh suuresti tänu isale aga isapiim ei kõla eriti hästi... kohe üldse mitte ja paremat väljendit ei leidnud kohe kiiruga.

Ma ka selles kahtlen, et full panic mode minnakse, kuna hetkel kasutatakse Alabat näidispoomiseks ja kõigile agentidele sõnumi saatmiseks.

Mis puudutab seda et Bayern ei kuluta utoopilisi summasi... insert "laughs in Lucas" meme.

"I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Samas ega ma ei kurda, täpselt sellise profiiliga agressiivne Kamikaze-kaitsja meil puudu oligi aga hind oli ikka üsna krõbe. Lucas-Süle keskkaitsepaar sisendab vähemalt mulle piisavalt kindlust, sest mõlemad on kärmed, äärmiselt jõulised, õhus head ning sobivad nagu valatult Hansi plaanidesse. Kui prantslane terve suudab püsida, siis igat kopikat väärt.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
    Niko oli naljavend ka.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Niko ajal oli ta tihti katki, jättes koguni 19 mängu vahele sellest tingituna.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Samas ega ma ei kurda, täpselt sellise profiiliga agressiivne Kamikaze-kaitsja meil puudu oligi aga hind oli ikka üsna krõbe. Lucas-Süle keskkaitsepaar sisendab vähemalt mulle piisavalt kindlust, sest mõlemad on kärmed, äärmiselt jõulised, õhus head ning sobivad nagu valatult Hansi plaanidesse. Kui prantslane terve suudab püsida, siis igat kopikat väärt.
    Noh kõik sõltub kontekstist.
    Maguire maksis 7 miljonit rohkem.

Ma tean kumba ma eelistaks koosseisus näha

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Sarr vist alustab raisk.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Sarr vist alustab raisk.
    Ma esimest poolaega ei näinud (pidin sumpama Tapa metsades), kuidas tal esimesed 45 minutit õnnestusid?

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Ma esimest poolaega ei näinud (pidin sumpama Tapa metsades), kuidas tal esimesed 45 minutit õnnestusid?
    Ma ütlen nii palju, et minu arvates on ta täiesti puuduliku kasuteguriga, mis puudutab rünnakule panustamist. Teisel poolajal oleks imelise peapalliga värava kinkinud vastasele peaaegu. Juu ta on hea mängija, muidu Hansi poleks teda võtnud. Aga mina ei oska seda headust näha kusagil veel. Kõva sõna muidugi, et tegi täismängu Dortmundi vastu ja otseselt ei kärisenud tema pealt ka midagi.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ma ütlen nii palju, et minu arvates on ta täiesti puuduliku kasuteguriga, mis puudutab rünnakule panustamist. Teisel poolajal oleks imelise peapalliga värava kinkinud vastasele peaaegu. Juu ta on hea mängija, muidu Hansi poleks teda võtnud. Aga mina ei oska seda headust näha kusagil veel. Kõva sõna muidugi, et tegi täismängu Dortmundi vastu ja otseselt ei kärisenud tema pealt ka midagi.
    Seda potentsiaalset kingitust ma juba nägin. Loodetavasti kohaneb ja esitused paranevad, hetkel selline keskpärane olend, ei ole kala ega liha aga kohati nagu lubab miskit. Eks aeg annab arutust.

Loodetavasti Kimmichil pole miskit tõsist, muidu läheb asi hapuks(Hansi oli väga kidakeelne aga see ka loomulik, sest uuringuid pole veel tehtud).

Vaadates seda, siis kasutati enda võimalused pea ideaalselt ära ja mesilased õnneks mitte.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Oleks Haalandi asemel Lewa löögiga vend olnud, oleks võinud tappa saada. Jõudu ja kõike Haalandil kõvasti aga palju oli täpsusest vajaka. Kimmich on suur kaotus aga õnneks on meil väga hea pink, mis puutub keskvälja.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kimmich jääb väidetavalt kuni kolmeks kuuks eemale(pole veel ametlikult kinnitatud).

Martinez ei kesta enam rohkem kui 45min, Dantas ei saa enne jaanuari esindusmeeskonna eest pallida, Roca pole veel valmis ning Tolisso-Goretzka paar ei toimi hetkel korralikult. Läheb keeruliseks aga in Hansi we trust.

Edit: Andeka aga toore Tanguy Nianzou unustasin sootuks aga ta üldse katki hetkel.

või mägir? Kasutaja cobras avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

See tackle oli ikka odav brainfart.

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Kimmichil põlveopp tehtud, peaks jaanuarist tagasi olema.
    Mia san mia

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud